ҚЫЗЫЛОРДА
ОБЛЫСЫ
ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ
ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

№ 267 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, М.Шоқай ауылы, М.Тоқмағанбетов №1, №41 орта мектеп, тел: 8(72432)29-1-68

1

Болатбекова Айгүл Балташқызы

Төрайым

2

Еспанова Кенжегуль Дүйсеновна

Төрайымның орынбасары

3

Ерімбетова Ақбота

Хатшы

4

Сегізбаева Жаухар Үсенқызы

Комиссия мүшесі

5

Асанов Сұңғат

Комиссия мүшесі

6

Ержанова Жумакул Кожабергеновна

Комиссия мүшесі

7

Оразбеков Үсен Нұрғазыұлы

Комиссия мүшесі

№268 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, 1- Май ауылы, Жасылөлке №1, №40 орта мектеп, тел: 8(72432)51-3-97

1

Елжасарова Оразкүл Сүлейменқызы

Төрайым

2

Қосынбаев Қанат Қосынбайұлы

Төрайымның орынбасары

3

Қаймақбаева Шолпан Райханқызы

Хатшы

4

Ерғалиев Еркинбай Дониярович

Комиссия мүшесі

5

Сәрсенбаева Рая

Комиссия мүшесі

№269 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, Бірлестік ауылы, Жаназар батыр к-сі №1, №142 орта мектеп, тел: 8(72432) 51-0-32

1

Ембергенов Жолдасбай

Төраға

2

Бейсебаева Нургуль Базархановна

Төрағаның орынбасары

3

Абилова Гүлмира Сейтқазықызы

Хатшы

4

Досқабылова Сәрсенкүл Дүйсенқызы

Комиссия мүшесі

5

Омарова Махабат Оспанқызы

Комиссия мүшесі

№270 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Майлытоғай ауылы, Астана к-сі №2а, №141 орта мектеп, тел: 8(72432) 5-20-05

1

Әбуұлы Саламат

Төраға

2

Жұмаділова Ақайша Тұрсынбайқызы

Төрағаның орынбасары

3

Жандәулетова Сара Абайқызы

Хатшы

4

Кулимбетов Абилкасим Жаканович

Комиссия мүшесі

5

Нұрмағанбетов Ерболат Шермағанбетович

Комиссия мүшесі

№271 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Тартоғай ауылы, Есенов к-сі №2, №153 мектеп-лицей, тел:8(72432) 28-1-08

1

Үсенов Көреген Өтегенұлы

Төраға

2

Еримбетов Бауыржан Кыдырбекович

Төрағаның орынбасары

3

Смайлов Жалгасбек Усенович

Хатшы

4

Ахметов Серикбай Мадибекович

Комиссия мүшесі

5

Жүнісова Дана Фазылханқызы

Комиссия мүшесі

6

Туменбаева Улжамал Найманбаевна

Комиссия мүшесі

7

Сентаев Мұрат Тұрсынбекұлы

Комиссия мүшесі

№272 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ботабай ауылы Тұрсынбай датқа ауылы, Абай к-сі №4,  №228 орта мектеп, тел:8(72432)  28-9-28

1

Мәжкенов Ғани Әшірбайұлы

Төраға

2

Аблаев Гани Оспанович       

Төрағаның орынбасары

3

Смайлова Әсем Зейнуллақызы

Хатшы

4

Қожахметов Ануарбек Скендрович

Комиссия мүшесі

5

Караматова Нургул Нагызхановна

Комиссия мүшесі

№273 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі, Бала би ауылы,Бала би №10,Мәдениет үйі, тел: 8(72432) 32-1-53

1

Жанқошева Райхан Серікбайқызы

Төрайым

2

Оспанов Нұрланбек Төлешұлы

Төрайымның орынбасары

3

Өтешов Қуандық

Хатшы

4

Назарбеков Қабланбек Қыдырәліұлы

Комиссия мүшесі

5

Ахметова Гулмира Серікбайқызы

Комиссия мүшесі

6

Сардарбекова Айзада Әріпханқызы

Комиссия мүшесі

7

Әбиев Танат Әбдіманапұлы

Комиссия мүшесі

8

Жусупов Аскар Амангельдиевич 

Комиссия мүшесі

9

Дурманова Азиза Абдикеновна

Комиссия мүшесі

№274 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Бәйгеқұм ауылдық округі, Бәйгеқұм ауылы, Абай №26 клуб үйі, тел: 8(72432) 21-1-88

1

Батырбеков Нұрлан Сұлтанұлы

Төраға

2

Оңғаров Ералы Избасарович

Төрағаның орынбасары

3

Суатбаева Сара Жұмабекқызы

Хатшы

4

Рахымшаева Сәлима Абдуллақызы

Комиссия мүшесі

5

Мұсаев Дәулет Мұсаұлы

Комиссия мүшесі

6

Бекбаулиев Ясин Мәденұлы

Комиссия мүшесі

7

Алмаганбетова Орынкуль Асылбековна

Комиссия мүшесі

№275 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Жөлек ауылдық округі, Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі №56 Мәдениет үйі, тел: 8(72432) 22-2-32

1

Бәйімбетов Ержан Төлебайұлы

Төраға

2

Төлегенова Бибігүл Ералықызы

Төрағаның орынбасары

3

Досанов Әзімхан Исаханұлы

Хатшы

4

Рахметов Еркінбек Қобыланбекұлы

Комиссия мүшесі

5

Курманбаева Жансая Дуйсебаевна

Комиссия мүшесі

6

Мәлікұлы Әлібек

Комиссия мүшесі

7

Серикбаева Жұлдыз Жакипбековна

Комиссия мүшесі

№276 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округіі, Қызылқайың ауылы, Достық №8, №151 негізгі мектеп, тел: 8(72432) 5-23-21

1

Қалтаев Ергешбай Калжанович

Төраға

2

Буриев Оскен

Төрағаның орынбасары

3

Турганбаева Асемкул Толеповна

Хатшы

4

Сегізбаев Тұрсынхан Үсенұлы

Комиссия мүшесі

5

Теміров Әшімхан Тұрсынұлы

Комиссия мүшесі

№277 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин №2, №150 орта мектеп, тел: 8(72432) 5-03-47

1

Парманкулов Канат Райымбекович

Төраға

2

Есенкулов Саруар Сулейменович

Төрағаның орынбасары

3

Бердимуратов Кайрат Бердимуратович

Хатшы

4

Саулахова Кенжеайм Балтаевна

Комиссия мүшесі

5

Сәрсенбай Серік Бекназарұлы

Комиссия мүшесі

№278 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жақаев ауылы, Абай тұйығы №6, №149 орта мектеп, тел: 8(72432) 24-2-69

1

Ахетова Жібек Қаниқызы

Төрайым

2

Ниязов Ғани

Төрайымның орынбасары

3

Аширова Зияш

Хатшы

4

Байдарбекова Гүлмира  Сантаевна

Комиссия мүшесі

5

Пірназарова Венера Мақұлбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Қожаназарова Гулнар Молданазарқызы

Комиссия мүшесі

7

Жаппар Ботагөз Сексенбайқызы

Комиссия мүшесі

№279 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жансейіт ауылы, И.Құтпанұлы №9, №133 негізгі мектеп, тел: 8(72432)  5-08-44

1

Мырзаева Қадиша Нұрмаханқызы

Төрайым

2

Ташматов Мақсат Айтмағамбетұлы

Төрайымның орынбасары

3

Қалхаева Сәндігүл

Хатшы

4

 Аширханова Салтанат   Дуйсехановна 

Комиссия мүшесі

5

Піржанова Қалқүл Бақтыбайқызы

Комиссия мүшесі

№280 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Байсын ауылы, С.Асанов №2, мәдениет үйі, тел: 8(72432) 5-00-34

1

Көпешбай Мұрат Дүкенбайұлы

Төраға

2

Әлментаева Гүлнар

Төрағаның орынбасары

3

Жүсіп Қатира Төлеуқызы

Хатшы

4

Бердібаев Жантөре Төлегенұлы

Комиссия мүшесі

5

Есен Асылхан Байділдаұлы

Комиссия мүшесі

№281 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Алмалы ауылы, Аманкелді №5, клуб үйі, тел:8(72432) 5-16-74

1

Абдугапбарова Гульнара Марданаевна

Төрайым

2

Мухтаров Рысбек Утелович

Төрайымның орынбасары

3

Марданаев Қуаныш Бабажанұлы

Хатшы

4

Абызбекова Куралай Кирбаевна

Комиссия мүшесі

5

Құрбанғали Гүлжазира Ғабдуллақызы

Комиссия мүшесі

6

Абдекова Бактыгул Балабековна

Комиссия мүшесі

7

Бедерова Гульнара Азизхановна

Комиссия мүшесі

№ 282 учаскелік сайлау комиссиясы  Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылы, Абай №13, клуб үйі, тел: 8(72432)  5-51-02

1

Алишева Кулаш Тилеуовна

Төрайым

2

Дайрақұлов Бақберген Таубайұлы

Төрайымның орынбасары

3

Омарова Ақнұр Байтұрсынқызы

Хатшы

4

Жәлиқызы Айгүл

Комиссия мүшесі

5

Айымқұлов Жалғасхан Әділханұлы

Комиссия мүшесі

№283 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Телікөл ауылдық округі, Ә.Тәжібаев ауылы, Т.Жұматов №36 клуб үйі, тел: 8(72432) 5-50-45

1

Есiм Асқар

Төраға

2

Ахет Бақыт

Төрағаның орынбасары

3

Алжанов Есбол Шаменович

Хатшы

4

Сапарова Гульжахан Данаевна

Комиссия мүшесі

5

Әбдірманов Өтепберген  Әділханұлы

Комиссия мүшесі

№284 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М.Шоқай №1, №45 «Ақ Орда» мектеп-гимназиясы, тел: 8(72432) 4-22-34

1

Меңлібеков Талғатбек Жәлиұлы

Төраға

2

Қасымова Айгүл

Төрағаның орынбасары

3

Есмұхамедов Сәкен Мұхамедқалиұлы

Хатшы

4

Усербаева Нұрсәуле Беркінбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Құдайбергенов Алмат Бағдаулетұлы

Комиссия мүшесі

6

Нұртаев Абдигани Боирабаевич

Комиссия мүшесі

7

Әбішева Ұлтуар

Комиссия мүшесі

8

Абенова Назира Сериковна

Комиссия мүшесі

9

Әбусадір Бағдат Абайұлы

Комиссия мүшесі

№285 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Бұдабай №58, №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі, тел: 8(72432) 4-29-63

1

Каракеева Айжан Абильдаевна

Төрайым

2

Акбарова Жанат Камалқызы

Төрайымның орынбасары

3

Ракишев Дархан Алдабергенович

Хатшы

4

Сейдеметов Дархан Асылханұлы

Комиссия мүшесі

5

Әшімов Бекзада Исламбекұлы

Комиссия мүшесі

6

Смайлова Фарида Тулепбергеновна

Комиссия мүшесі

7

Әбжапбаров Болат

Комиссия мүшесі

№286 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, С.Сейфуллин №4 А, №252 орта мектеп, тел: 8(72432) 4-28-63

1

Жаңабаева Гүлзира Есенгелдіқызы

Төрайым

2

Байділдаева Айман Қадырқызы

Төрайымның орынбасары

3

Мырзахметова Жұлдызай Абдразаховна

Хатшы

4

Сұлтан Сағындық Досамаханұлы

Комиссия мүшесі

5

Турманова Акару Алиакбаровна

Комиссия мүшесі

6

Байсақалова Назым

Комиссия мүшесі

7

Мусаев Мұрат

Комиссия мүшесі

8

Мыханов Ғабит Жұматаевич

Комиссия мүшесі

9

Утетлеуова Гульмира Муратовна

Комиссия мүшесі

10

Қойшыбаева Зәмзәгүл комиссия мүшесі

Комиссия мүшесі

11

Жағыпбар Қайрат Жағыпбарұлы

Комиссия мүшесі

№287 учаскелік сайлау комиссиясы

  Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Жақаев к-сі н/ж,  №48 орта мектеп, тел: 8(72432)4-26-11

1

Казимова Шарапат Мухамадгалиевна

Төрайым

2

Бұйрабеков Ертай Байділдаұлы

Төрайымның орынбасары

3

Қазыбаева Нұржамал Ерханқызы

Хатшы

4

Құрманбаев Алтынбек 

Комиссия мүшесі

5

Көпенова Күләйша Дүйсенқызы

Комиссия мүшесі

6

Ысқақов Қайрат Мәуленұлы

Комиссия мүшесі

7

Сейдеметов Абзал Асылханұлы

Комиссия мүшесі

№288 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, «Көкшоқы» мөлтек ауданы, Есенов к-сі н/ж, №127 Ш.Уалиханов атындағы мектеп-лицейі, тел: 8(72432) 35-1-37

1

Абдикадирова Гульшар Бердалиевна

Төрайым

2

Асанұлы Асыл

Төрайымның орынбасары

3

Садықова Меруерт Сейтқұлқызы

Хатшы

4

Қасымбекова Бибігүл Базарбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Оспанова Ғалия Әлібекқызы

Комиссия мүшесі

6

Нуртаева Жанар Ермекбаевна

Комиссия мүшесі

7

Актанова Эльмира Жузеновна

Комиссия мүшесі

8

Әбілдаева Лира Тұрғанбайқызы

Комиссия мүшесі

9

Хайруллаева Шахриза Абдуваликызы

Комиссия мүшесі

10

Байтенова Айнаш Кыдырбековна

Комиссия мүшесі

11

Бестаева Арайлым Муратбековна

Комиссия мүшесі

№289 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Шиелі кенті,Шәкәрім №172, «Арғымақ» АҚ ғимараты, тел: 8(72432) 4-16-44

1

Апбасова Салима Төлесқызы

Төрайым

2

Баубеков Асылхан Сатбаевич

Төрайымның орынбасары

3

Килыбаева Райхан Жаксылыковна

Хатшы

4

Исмайлова  Шолпан 

Комиссия мүшесі

5

Назарбаева Дәулеткүл Әліпбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Нұрымбетова Марина 

Комиссия мүшесі

7

Балтабаева Айгүл Алмасбайқызы

Комиссия мүшесі

8

Жапанов Алибек Ильясович

Комиссия мүшесі

9

Палжанова Раушан Шабдановна

Комиссия мүшесі

№290 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті,Шиелі кенті,  Аманкелді №109, №219 орта мектеп, тел: 8(72432)  4-54-13

1

Жанадилова Жанерке Мирзагалиева

Төрайым

2

Кожаназаров Нурлыбек Елеусизович

Төрайымның орынбасары

3

Сыздық Гүлзира Сұлтанханқызы

Хатшы

4

Айдаралиева Дана Жаксылыковна

Комиссия мүшесі

5

Блялова Зухра Базарбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Коянбаева Рыскуль Бектасовна

Комиссия мүшесі

7

Абдрахманов Нұрсұлтан Серікұлы

Комиссия мүшесі

8

Алдабергенов Әбдіғалым Имантайұлы 

Комиссия мүшесі

9

Берікқара Заманбек Болатұлы

Комиссия мүшесі

№291 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Шиелі кенті,Жүргенов №7, Аудандық аурухана, тел: 8(72432) 4-30-54

1

Каликбергенова Бибимария Бакбергеновна

Төрайым

2

Курбангалиева Гульмира Валиуллаевна

Төрайымның орынбасары

3

Әбдіжапбар Болатбек Берікқараұлы

Хатшы

4

Дуйсеманов Лашын Калиевич

Комиссия мүшесі

5

Сүйіндікова Айгүл Досматқызы

Комиссия мүшесі

№292 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Ақорда м/а, Әл Фараби н/ж, №270 орта мектеп, тел: 8(72432) 4-63-74

1

Тұрабаев Мұрат Оскенбаевич

Төраға

2

Алшынбаева Ділдә Үсенқызы

Төрағаның орынбасары

3

Каюпова Айгүл Мухамедәліқызы

Хатшы

4

Төлеген Олжас Оралбайұлы 

Комиссия мүшесі

5

Әбдіқалықов Ренат Ерғалиұлы

Комиссия мүшесі

6

Кузбаева Лаззат Тулебаевна

Комиссия мүшесі

7

Төлегенова Шолпан Аманжолқызы

Комиссия мүшесі

№293 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Д.Смаилов н/ж, Орталығы №244 мектеп, тел: 8(72432)  4-49-03

1

Байділдаев Айғали Сейтжапбарұлы

Төраға

2

Ташимова Назгүл Ахметханқызы

Төрағаның орынбасары

3

Альжанова Макпал Бактияровна

Хатшы

4

Абдікалыкова Акбаян Абдикаппаровна

Комиссия мүшесі

5

Жунисбеков Табиғат Куланбаевич

Комиссия мүшесі

6

Шамаханова Салтанат Асылтемірқызы

Комиссия мүшесі

7

Даулетова Қарлығаш Пернебековна

Комиссия мүшесі

№294 учаскелік сайлау комиссиясы 

Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Мұқанов к-сі н/ж,  №47 М.В.Ломоносов атындағы орта мектеп, тел: 8(72432) 4-28-88

1

Накипов Болат Досболұлы

Төраға

2

Есімов Қайрат Сейтомарұлы

Төрағаның орынбасары

3

Амирова Айман Темірханқызы

Хатшы

4

Бейсембаев Ғалымжан Қайырбекұлы

Комиссия мүшесі

5

Бердина Айгул Сәбитқызы

Комиссия мүшесі

№295 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ә.Исмайлов №40, клуб үйі, тел: 8(72432)26-3-45

1

Жанжігіт Нағыметулла

Төраға

2

Түлкібаева Махира

Төрағаның орынбасары

3

Минадилова Набира Алимхановна

Хатшы

4

Жақсылықова Гүлназ

Комиссия мүшесі

5

Әшенова Гүлмира

Комиссия мүшесі

6

Садықбек Әбдірахман Ділмағанбетұлы

Комиссия мүшесі

7

Ағзамұлы  Бауыржан

Комиссия мүшесі

№296 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Бестам ауылдық округі, Бестам ауылы, А.Құнанбаев №39, №205 орта мектеп, тел: 8(72432)  5-12-10

1

Рыспамбет Ақтай Пәтешұлы

Төраға

2

Ақшалов Серік Балтабайұлы

Төрағаның орынбасары

3

Кенжеболат Гүлжайна Әбділдақызы

Хатшы

4

Рахман Қоңыратбай Бүркітбайұлы

Комиссия мүшесі

5

Құрманова Әтира Алпысқызы

Комиссия мүшесі

6

Жұмаділда Бахадүр Мінуарұлы

Комиссия мүшесі

7

Ерімбет Фарида Тұрарқызы

Комиссия мүшесі

№297 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Еңбекші ауылы,Е.Бектұрсынұлы  №1, №159 орта мектеп, тел: 8(72432) 5-28-28

1

Бағдат Серікбайұлы

Төраға

2

Абсадыков Талгат Рахманбердиевич

Төрағаның орынбасары

3

Сағатбекқызы Нәдира

Хатшы

4

Жұмабек Райхан Еркінқызы

Комиссия мүшесі

5

Қалымбетов Еркебұлан Мырзахметұлы

Комиссия мүшесі

6

Қаныбекова Сәбира

Комиссия мүшесі

7

Түймебеков Қазыбек  Бақытжанұлы

Комиссия мүшесі

№298 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Керделі ауылдық округі, Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов №6, №156 орта мектеп, тел: 8(72432) 31-1-56

1

Бектұрсынов Мейрамбек Жандарбекұлы

Төраға

2

Рахишев Алдаберген

Төрағаның орынбасары

3

Мыханова Ақмарал

Хатшы

4

Нақыпов  Нұрдәулет

Комиссия мүшесі

5

Рақышев Ағәділ Ұғыланұлы

Комиссия мүшесі

6

Сариев Бағзат Ибадуллаұлы

Комиссия мүшесі

7

Рахманова Мақпал Әзиқызы

Комиссия мүшесі

№299 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, Есабыз к-сі №35, №206 орта мектеп, тел: 8(72432) 52-2-52

1

Амиров Асхат Ержигитович

Төраға

2

Калкөзов Рахат Абдуллаұлы

Төрағаның орынбасары

3

Алишева Кулзада Тилеуовна

Хатшы

4

Кембилова Зәғипа Әбжапбарқызы

Комиссия мүшесі

5

Абдукаримова Гүлзағира Жұмабайқызы

Комиссия мүшесі

№300 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округі, Ш.Қодаманов ауылы, Сейфуллин №н/ж, №158 орта мектеп, тел: 8(72432) 33-2-89

1

Ділманова Сандуғаш Ділманқызы

Төрайым

2

Баймағанбетов  Дәулет  Әлмағанбетұлы

Төрайымның орынбасары

3

Бекмырзаева Жадыра Дәужанқызы

Хатшы

4

Байбатырова Асель Жаксыбаевна

Комиссия мүшесі

5

Адилбаев Газиз Курмашович

Комиссия мүшесі

6

Жұмаділдаев Серік

Комиссия мүшесі

7

Құлахметов  Бодыбай 

Комиссия мүшесі

№301 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Ақмая ауылдық округі, Ақмая ауылы, Абай к-сі №57, №49 орта мектеп, тел: 8(72432) 50-3-50

1

Ахметов Марал Калжанович

Төраға

2

Ахметов Талғат

Төрағаның орынбасары

3

Абдрахманов Ғалымжан Тұрсынұлы

Хатшы

4

Жаленов Бақыт

Комиссия мүшесі

5

Балтай Оразкүл Жұманқызы

Комиссия мүшесі

6

Жұманазар Талғат

Комиссия мүшесі

7

Дарибаева Гульсим Абилкасимкызы

Комиссия мүшесі

№302 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Гигант ауылдық округі, Бидайкөл ауылы, М.Шоқай к-сі №78, Мәдениет үйі, тел: 8(72432) 36-1-38

1

Байділдаева Мейрамгүл Байсалбайқызы

Төрайым

2

Изимбетов Ердаулет Есенбекович

Төрайымның орынбасары

3

Нұрбеков Серікбай Нұрбекұлы

Хатшы

4

Бегманов Сакен Серікұлы

Комиссия мүшесі

5

Шәкиева Запура Қолдасқызы

Комиссия мүшесі

6

Ажарбаева Зағипа Жұмаділдәқызы

Комиссия мүшесі

7

Назарбекова Ұлмекен 

Комиссия мүшесі

8

Тәжібаева Күлпатима Бұқарбайқызы

Комиссия мүшесі

9

Махамбетов Қойшыбай Бозтайұлы

Комиссия мүшесі

№303 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Қарғалы ауылдық округі, Бұланбай бауы ауылы, Әбдіқадіров №1, №241 орта мектеп, тел:8(72432) 5-04-04

1

Ахетов Жұмабай

Төраға

2

Әбуов Дәулетияр Үмбетиярұлы

Төрағаның орынбасары

3

Достиярова Актолкын Капбаровна

Хатшы

4

Бисенов Өмірбек

Комиссия мүшесі

5

Қожамқұлов Бауыржан

Комиссия мүшесі

№363 учаскелік сайлау комиссиясы

 Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Т.Рысқұлов №64, Оқушылар үйі, тел:8(72432)4-20-42

1

Жолтаев Рахметулла Әбутәліпұлы

Төраға

2

Смат Ғалымжан Жағыппарұлы

Төрағаның орынбасары

3

Өтегенова Жадра Танатарқызы

Хатшы

4

Құрбанова Эльмира Бақытқызы

Комиссия мүшесі

5

Әлімбетова Индира Амангелдіқызы

Комиссия мүшесі

6

Есенгельдиева Эльмира Есенгельдиевна

Комиссия мүшесі

7

Дүйсенбеков Ғабит Қадырбекұлы

Комиссия мүшесі

№364 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Байсын н/ж, «Шиелі су шаруашылығы» КММ, тел: 8(72432) 4-55-61

1

Тұрманов Жұмахан Шәукенұлы

Төраға

3

Умбетов Абдиманап Мухамедкаримович,

Төрағаның орынбасары

 

Серикбаева Айман Тұрсынбаевна

Хатшы

4

Алимова Гүлжан Жүсіпқызы

Комиссия мүшесі

5

 Сейдахметова Сания Қайратқызы

Комиссия мүшесі

№365 учаскелік сайлау комиссиясы

Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Н.Бекежанов №1, №47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп лицей жанындағы интернат, тел: 8(72432)4-29-21

1

Искаков Мурат Ергешович,

Төраға

2

Мамбеталиева Камшат Фазылкаримовна

Төрағаның орынбасары

3

Бағдатқызы Жібек

Хатшы

4

Айтжанов Самат Көшербайұлы

Комиссия мүшесі

5

Әйтенова Сәуле Ерназарқызы

Комиссия мүшесі

6

Әмзеева Гүльзира Пернебековна

Комиссия мүшесі

7

Баубекова Әсемкүл Сәтбайқызы,

Комиссия мүшесі

 

Құрылған күні: 14-05-2019 15:46
Жаңартылған күні: 15-05-2019 15:00
Аймақ
Анықтама
Билік
Құқық
Табиғат
Экономика
Бизнес
Мем қызметтер
Қоғам
Инфрақұрылым

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика