ҚЫЗЫЛОРДА
ОБЛЫСЫ
ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ
ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 48 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 61 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).

Қызылорда облыстық сайлау комиссиясы мүшелерінің сайлануы мен міндеттерінен босатылуы туралы мәліметтер
 
Қызылорда облыстық мәслихатының 25-сессиясының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 191 «Облыстық сайлау комиссиясын сайлау туралы» шешімімен облыстық сайлау комиссиясының мүшелері болып сайланды:
Қайроллаұлы Қорғанбек - «Нұр Отан» партиясы, Турешова Ляйля -Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Чагай Руслан Петрович - Қазақстан патриоттары партиясы, Наурызбаев Қожамжар - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Сыздықов Пирмухаммед Айтбаевич - «Бірлік» саяси  партиясы, Нугманов Мурат Сандибекович – Қазақстан коммунистік партиясы, Сырлыбаева Аягуз Муратбековна - Қазақстан коммунистік халық партиясы.
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 33-сессиясының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 241 шешімімен 2014 жылғы 04 сәуірдегі № 191 шешіміне өзгерістер енгізілді: Турешова Ляйля, Сыздықов Пирмухаммед Айтбаевич, Нугманов Мурат Сандибекович  міндеттерін атқарудан босатылды.
Қызылорда облыстық мәслихатының 34-сессиясының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 256 шешімімен шығып қалған комиссия мүшелерінің орнына сайланды: Жунисов Абайбек Талгатович – Республикалық социал-демократиялық «Ауыл»  партиясы, Накипов Болат Нуржигитович - Қазақстан коммунистік партиясы, Есбосын Қаракөз Қожаққызы - «Бірлік» саяси  партиясы.
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 39-сессиясының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 304 шешімімен Накипов Болат Нуржигитович міндеттерін атқарудан босатылды.
Қызылорда облыстық мәслихатының 41-сессиясының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 319 шешімімен шығып қалған комиссия мүшесінің орнына «Қызылорда облысының Азаматтық Альянсы» Қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі ұсынған Ідірісов Бақытжан Жеткерұлы сайланды.
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 10-сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешімімен Чагай Руслан Петрович міндеттерін атқарудан босатылды.
Қызылорда облыстық мәслихатының 11-сессиясының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 103 шешімімен шығып қалған комиссия мүшесінің орнына «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі ұсынған Бердаулетов Багдат Камбузович сайланды.
Қызылорда облыстық мәслихаты

Қызылорда облыстық мәслихатының депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиялары мүшелерінің сайлануы мен міндеттерінен босатылуы туралы мәліметтер
 
Қызылорда облыстық мәслихатының 25-сессиясының 2014 жылғы 4 сәуірдегі №190 «Облыстық мәслихат депутаттарын сайлау  жөніндегі  округтік  сайлау комиссияларын сайлау туралы» шешімімен облыстық мәслихат депутаттарын сайлау жөніндегі округтік сайлау
комиссияларының мүшелері болып сайланды:
№1 «Арал» округтік сайлау комиссиясы: Сатекеева Акзия Касымовна - «Нұр Отан» партиясы, Мукаримова Марал Икрамовна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Дарбаев Серик Сегизбаевич- Қазақстан патриоттары партиясы,  Муратбаев Памир Умирбаевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Киятбаева Асылзат Тулешовна -«Бірлік» саяси партиясы, Курманбаева Гулмира Ажаргалиевна - Қазақстан коммунистік партиясы, Умирзакова Санимкулшат Умирбековна - Қазақстан комунистік халық партиясы.
№2 «Алтықұдық» округтік сайлау комиссиясы: Мадинов Дауренбек Жолдасович - «Нұр Отан» партиясы, Тен Любовь - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Кудайбергенова Сагатай - Қазақстан коммунистік партиясы, Смайлов Куанышбек Нурсултанович - Қазақстан патриоттары партиясы, Серикбаев Нурлыбек Жангабилович  - «Бірлік» саяси партиясы, Махамбетов Жолдас Алкуатович  - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Наурызов Аманкелди Сагиндыкович - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№3 «Ауыл» округтік сайлау комиссиясы:Смагулов Файзулла Дайрабаевич - «Нұр Отан» партиясы, Саягулов Ерболат Туякович -Қазақстан патриоттары партиясы, Ерекеев Абутали Душаевич - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Жаймагамбетов Кемал Кайназарович - «Бірлік» саяси партиясы, Алтауова Алия Нурдилдаевна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Есенбаев Улбек Амангелдиевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы, Кубенов Кайрат Утегенович - «Қазақстан коммунистік партиясы».
№4 «Сұлутам» округтік сайлау комиссиясы: Құмарбай Берекет - «Нұр Отан» партиясы, Абжанов Мейрамбек Амангельдиевич -Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Боранкулов Ержигит Каниевич - Қазақстан патриоттары партиясы, Ахмет Ғалымжан Тастыбайұлы - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Дузелбаев Алимжан Абдиканиевич - Қазақстан коммунистік партиясы, Доспенбетов Аскербек Муканбеткалиевич - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Пркауов Ғалым Серікбайұлы - «Бірлік» саяси партиясы.  
№5 «Абай» округтік сайлау комиссиясы: Қуанышбай Серік - «Нұр Отан» партиясы,Садық Гулшат Ахметқызы Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Абенова Багила - Қазақстан патриоттары  партиясы, Мұханбеди Ақбала - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Акбаев Нурсултан Усербаевич - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Темиров Баймурат - Қазақстан коммунистік партиясы, Аймағамбет Нұрдәулет Қалмұрзаұлы - «Бірлік» саяси партиясы.
№6 «Аранды» округтік сайлау комиссиясы: Темірбай Алмас - «Нұр Отан» партиясы, Дауылбаев Марат Кайберенович - Қазақстан коммунистік партиясы, Сексенбай Махмут Нұрадинұлы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Ажмуратов Кази - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Мұратбай Тамаша Чекалинқызы - Қазақстан патриоттары партиясы,  Рустемов Кали - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Сатбай Орынбек Сатбайұлы - «Бірлік» саяси партиясы.
№7 «Жосалы» округтік сайлау комиссиясы: Жұмабаев Бекберген - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Ниетбаев Осман Әбенұлы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Жалиев Абат Жумагазиевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы, Раева Бибігүлсін Төлегенқызы - «Бірлік» саяси партиясы, Әлиев Хабидулла Ибаділдаұлы - Қазақстан коммунистік партиясы, Жанахметов Ысқақ -Қазақстан патриоттар партиясы, Кенжеева Алтынша - Қазақстан коммунистік халық партиясы.
№8 «Төретам» округтік сайлау комиссиясы: Ерболатов Жомарт Бакытжанович - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Әбдіқасов Мүрсал - «Бірлік» саяси партиясы,  Шенгелбаева Мейрамкүл   Нурмахановна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Ибрашев Ғазиз Махсатұлы - Қазақстан коммунистік партиясы Ескалиева Клара Сереевна - Қазақстан патриоттар партиясы, Жунисова Нургуль Акмырзаевна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Жалгасбаев Адилет Отепович - «Ақжол» Қазақстан демократиялық
партиясы.
№9 «Байқоңыр» округтік сайлау комиссиясы: Елеусинов Галымжан Тажмагамбетович - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Ерниязова Гульсим Арзмагамбетовна - «Бірлік» саяси партиясы, Мауленов Абылбек Абылаевич - Қазақстан патриоттар партиясы, Қаражанов Шындаулет Рахимбаевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Жулкушев Ертай - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Косжанов Салмахан Заматович -Қазақстан коммунистік халық партиясы, Абсаттаров Бахыт Абдисалим оглы -Қазақстан коммунистік партиясы.
№10 «Жалағаш» округтік сайлау комиссиясы: Кабылова Гулмира Кажмахановна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Байымбет Нұрлан Ержанұлы - Қазақстан коммунистік партиясы, Құттымбетова Эльмира Мергенбайқызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Дуйсембаева Нуржамал Зинединовна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Шукеева Камал Салмановна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Дүйсенбай Жанар Базартайқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Қайнарбаев Ержан Еділбайұлы  - «Бірлік» саяси партиясы.
№11 «Бұхарбай батыр» округтік сайлау комиссиясы:  Абдималиков Адилбек Смайлович - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Калдыбеков Шорабек - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Менлибаев Кайрбек Еликбаевич - Қазақстан патриоттар партиясы, Аманов Умирбек Шамшиевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Турибаева Майра Тынымбаевна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Шуйишбаев Умирбек Алибекович - Қазақстан коммунистік партиясы, Байділдаев Сағат Сламханұлы - «Бірлік» саяси партиясы.
№12 «Тереңөзек» округтік сайлау комиссиясы: Сағындық Бағдашкүл Ғаппарқызы - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Жаналиева Ұлмекен Шанайқызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Жүсіпбайұлы Зайдағали - Республикалық социал - демократиялық «Ауыл» партиясы, Нурсейтов Шахарбек Балтабаевич - «Бірлік» саяси партиясы, Кузербаева Жанар Еркинбековна - Қазақстан коммунистік партиясы, Бисембаев Нұржан Пермебайұлы - Қазақстан коммунистік Халық партиясы,  Садуакасов Тимурлан  Бекдуллаевич - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№13 «Шаған» округтік сайлау комиссиясы: Айтенов Нагман - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Темірнұров Кенжетай Құрақбайұлы - Қазақстан патриоттар партиясы, Серикбаев Абдикарим Жагипарович - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Бегенова Макпал Муратовна - Қазақстан коммунистік партиясы, Бурханов Гани Жамбулович - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Ізімбаев Қуанышбек Серікұлы - «Бірлік» саяси партиясы, Акпамбетов Самат Молдабекович - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы.
№14 «Қызылжарма» округтік сайлау комиссиясы: Бектибаева Шамшагуль Бектибаевна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Басыгыраева Шырынхан Есмахановна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық  партиясы, Сүлеймен Құралай Боранбайқызы - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Ошакбаева Гулнур Сарсеновна - Қазақстан коммунистік партиясы, Бахбергенов Максат Алмасович - «Бірлік» саяси партиясы, Султанова Нагима Кенжегуловна - Қазақстан патриоттар партиясы, Байсариева Жанат Сайлауовна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы.
№15 «Космонавттар» округтік сайлау комиссиясы: Полуванова Гулшара Сембиевна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Шилдебаева Салтанат Жумадиловна - «Бірлік» саяси партиясы, Ильясова Сауле Тулешевна - Қазақстан патриоттар партиясы, Еркебаева Мулдир Жаркинбаевна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы, Қалмағанбетқызы Әйгерім - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Есенова Нургуль Алимжановна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Игибаева Карагоз Атымтаевна - «Қазақстан коммунистік партиясы».
№16 «Пролетар» округтік сайлау комиссиясы: Беисов Болатбек Оразбекович - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Әлсейітов Данияр Әбділакімұлы - Қазақстан коммунистік халық партиясы,  Рустемов Куандык Куанышович - Қазақстан коммунистік партиясы, Бейсембекова Кымбат Мараткызы - «Бірлік» саяси партиясы, Койшманова Меруерт Рысбековна - Қазақстан патриоттар партиясы, Донбаева Майра Кыпшақбайқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Алтаева Гульзира Абилдаевна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№17 «Мектеп» округтік сайлау комиссиясы: Маденова Карашаш Сейдуллаевна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Саимова Бану Амангельдыевна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Шериева Сарагул Турсунбаевна - «Қазақстан коммунистік партиясы», Бисембаева Гулнұр Дүзелбайқызы - «Бірлік» саяси партиясы, Маденова Улмекен Булатовна - Қазақстан патриоттар партиясы, Кожаханова Роза Абдиллаевна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Тлеубаева Улбосын Пакуадиновна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№18 «Батыс» округтік сайлау комиссиясы: Сарсенова Гульмира Ертасовна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Тлеубаева Айнагуль Садуакасовна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Көшкінбаева Гүлнұр Қалдыбайқызы - Қазақстан коммунистік партиясы, Қойшыбаева Алтын Боранбайқызы - «Бірлік» саяси партиясы, Жұмаділова Әсима Мирамбекқызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Тағыбергенова Гүлдана Берекетқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Тохтаров Нурлан Айбекович - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№19 «Теміржол» округтік сайлау комиссиясы: Прназарова Каиркуль Оразбековна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Айтбаева Жанат Кожашовна - Қазақстан патриоттар партиясы, Сыздыкова Индира Казбековна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Тажимбетова Гулзипа Садуакасовна - Қазақстан коммунистік партиясы, Тулеева Мейрамкуль Конысбаевна - «Бірлік» саяси партиясы, Каренеева Индира Үншібайқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Мырзабек Әлия Бейбітқызы - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№20 «Төлебаев» округтік сайлау комиссиясы: Аймаханова Бақыт Жұмағалиқызы - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Байменова Замира Толыбековна - Қазақстан коммунистік халық партиясы , Нағашыбаева Жансая Нұрланқызы - Қазақстан коммунистік партиясы, Ермаханова Айгерим Омарбековна - «Бірлік» саяси партиясы, Акбалаева Гульмира Асылбековна - Қазақстан патриоттар партиясы, Исаева Гульнара Ибадуллаевна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Садуова Сауле Умирзаковна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№21 «Мұратбаев» округтік сайлау комиссиясы: Ахметова Мейрамкуль Абдигаппаровна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Алиева Акмарал Абдиманаповна - «Бірлік» саяси партиясы, Досыгулова Маржан Сериковна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Сұлтанбек Кәмшат Серікқызы - Қазақстан коммунистік партиясы, Аязбаева Мария Бухарбаевна - Қазақстан патриоттар партиясы, Ибрагимова Айгуль Мусахановна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Шукбарова Гульфайруз Айтугановна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№22 «Амангелді» округтік сайлау комиссиясы: Есқали Зағи Алмағамбетқызы - Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Уалиева Аида Мухтаровна - Қазақстан коммунистік партиясы, Тулегенова Гульмира Максудовна - «Бірлік» саяси партиясы, Турымбетова Актолгай Алибековна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Кисикова Нургул Жанабековна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы, Жанакова Гулжанат Бибитбаевна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Қойшыбай Ұлтуған Қойшыбайқызы - Қазақстан патриоттар партиясы.
№23 «Тасбөгет» округтік сайлау комиссиясы: Жаппарова Назира Парамурзовна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Жусупова Роза Сардаровна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Утегенова Дурия  Жалгасбековна - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Жакеева Рыскул Ждановна - Қазақстан коммунистік партиясы, Салиева Салтанат Кадирбековна - «Бірлік» саяси партиясы, Куандыкова Жанат Нурмаганбетовна - Қазақстан патриоттар партиясы, Акимниязова Фарида Дайрабаевна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№24 «Жахаев» округтік сайлау комиссиясы:Абдукаримова Сания Турмахановна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Сәрсенбаева Күләш Байсанқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Саулебекова Жеңіскүл Бөлекбайқызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Бердібай Жантөре Төлегенұлы - Қазақстан коммунистік партиясы, Нұрбеков Серікбай - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Қожаназарова Гүлнар Молданазарқызы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Нұрекеев Асылбек Есенбекұлы - «Бірлік» саяси партиясы.
№25 «Шиелі» округтік сайлау комиссиясы: Абдрахманов Амангелды Абжаппарович - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Төлеу Ұлжалғас Сайынқызы - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Матенова Эльмира Ергалиевна - Қазақстан патриоттар партиясы,  Құлмағанбетов Тұрсынбек Мұханұлы - Қазақстан коммунистік партиясы, Нуртаев Арман Ермекбаевич - «Бірлік» саяси партиясы, Амзиев Канат Алтынсариевич - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Охапова Жанат Уәлиханқызы - Қазақстан коммунистік халық париясы.
№26 «Бекежанов» округтік сайлау комиссиясы: Сейтназарова Эльмира Тыныштыққызы - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы,  Алишева Кулзада Тилеуовна - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Досболова Гүлнара Қуандыққызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Оразов Абзал Тұрсынбайұлы - Қазақстан коммунистік партиясы, Сариев Ибадулла Сапарғалиұлы - «Бірлік» саяси партиясы, Қалымбетов Еркебұлан Мырзахметұлы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Тұрсекеева Гүлизат Асанқызы - Қазақстан коммунистік халық партиясы.
№27 «Төменарық» округтік сайлау комиссиясы: Мұсабай Ербол Серікұлы - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Сапарбеков Жаксылык - Қазақстан коммунистік партиясы, Жумашев Мырзагали Жамиевич - Қазақстан патриоттар партиясы, Маймақов Өсербай - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Жаманкулов Базарбай - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Сатершинов Елшибек Менлибекович - «Бірлік» саяси партиясы, Жүсіпбек Алмагүл Мадиярқызы -«Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы.
№28 «Жаңақорған» округтік сайлау комиссиясы: Артыков Сайлаубай Тугелбаевич - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Бердиев Марат Коканович  - Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы, Камырбаева Гулнар Махсутовна - «Бірлік» саяси партиясы, Садыбаева Гүлзипа Сәрсенқызы - Қазақстан коммунистік халық партиясы, Сырлыбай Гаухар Тұрғанбайқызы - Қазақстан патриоттар партиясы, Нақыпов Талғат Абилқайырұлы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Сарсенбай Максат Багдатович - Қазақстан коммунистік партиясы.
№29 «Түгіскен» округтік сайлау комиссиясы Тулешов Нурали - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы, Жанзахов Жомарт Кузбаевич - Қазақстан патриоттар партиясы, Садыков Камбар Садуахасович - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы, Салыбеков Бауыржан Бакытович -Республикалық социал-демократиялық «Ауыл» партиясы,  Калдарбекова Алма  Турганбековна - Қазақстан коммунистік партиясы, Садыбаев Кенжебек Сарварович - «Бірлік» саяси партиясы, Сапаров Абунасыр Днисламович - Қазақстан коммунистік халық партиясы.
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 39-сессиясының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 305 шешімімен №13 «Шаған» округтік сайлау комиссиясының мүшесі «Қазақстан коммунистік партиясы» ұсынған Бегенова Макпал Муратовна  міндеттерін атқарудан босатылды.
Қызылорда облыстық мәслихатының 41-сессиясының 2015 жылғы 23 қарашадағы №320 шешімімен шығып қалған  №13 «Шаған» округтік сайлау комиссиясы мүшесінің орнына «Сырдария ауданы ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігі ұсынған Бегенов Мурат Миркиевич сайланды.
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 10-сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы №79 шешімімен округтік сайлау комиссиялары мүшелерінің міндеттерін атқарудан босатылды:
№1 «Арал» округтік сайлау комиссиясы: Дарбаев Серик Сегизбаевич - «Қазақстан патриоттары партиясы», Курманбаева Гулмира Ажаргалиевна - «Қазақстан коммунистік партиясы»; 
№2 «Алтықұдық» округтік сайлау комиссиясы: Мадинов Дауренбек Жолдасович - «Нұр Отан»  партиясы», Смайлов Куанышбек Нурсултанович - «Қазақстан патриоттары партиясы», Кудайбергенова Сагатай - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№3 «Ауыл» округтік сайлау комиссиясы: Смагулов Файзулла Дайрабаевич - «Нұр Отан» партиясы», Саягулов Ерболат Туякович -  «Қазақстан патриоттары партиясы», Алтауова Алия Нурдилдаевна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Кубенов Кайрат Утегенович -  «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№4 «Сұлутам» округтік сайлау комиссиясы: Боранкулов Ержигит Каниевич -  «Қазақстан патриоттары партиясы», Дузелбаев Алимжан Абдиканиевич -  «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№5 «Абай» округтік сайлау комиссиясы: Акбаев Нурсултан Усербаевич - «Қазақстан коммунистік халық партиясы»», Темиров Баймурат -  «Қазақстан коммунистік партиясы», Абенова Багила - «Қазақстан патриоттары партиясы»;
№6 «Аранды» округтік сайлау комиссиясы: Темірбай Алмас - «Нұр Отан» партиясы, Мұратбай Тамаша Чекалинқызы -  «Қазақстан патриоттары партиясы», Дауылбаев Марат Кайберенович - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№7 «Жосалы» округтік сайлау комиссиясы: Жанахметов Ысқақ - «Қазақстан патриоттары партиясы», Әлиев Хабидулла Ибаділдаұлы -  «Қазақстан коммунистік партиясы», Кенжеева Алтынша - «Қазақстан коммунистік халық партиясы»;
№8 «Төретам» округтік сайлау комиссиясы: Әбдіқасов Мүрсал - «Бірлік» саяси партиясы», Ескалиева Клара Сереевна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Жунисова Нургуль Акмырзаевна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Ибрашев Ғазиз Махсатұлы - «Қазақстан коммунистік партиясы»; 
№9 «Байқоңыр» округтік сайлау комиссиясы: Мауленов Абылбек Абылаевич - «Қазақстан патриоттары партиясы», Абсаттаров Бахыт Абдисалим оглы -  «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№10 «Жалағаш» округтік сайлау комиссиясы: Құттымбетова Эльмира Мергенбайқызы - «Қазақстан патриоттары партиясы», Байымбет Нұрлан Ержанұлы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№11 «Бұхарбай батыр» округтік сайлау комиссиясы: Абдималиков Адилбек Смайлович - «Нұр Отан» партиясы», Менлибаев Кайрбек Еликбаевич - «Қазақстан патриоттары партиясы», Шуйишбаев Умирбек Алибекович -  «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№12 «Тереңөзек» округтік сайлау комиссиясы: Жаналиева Ұлмекен Шанайқызы - «Қазақстан патриоттары партиясы», Садуакасов Тимурлан Бекдуллаевич - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Кузербаева Жанар Еркинбековна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№13 «Шаған» округтік сайлау комиссиясы: Темірнұров Кенжетай Құрақбайұлы - «Қазақстан патриоттары партиясы»;
№14 «Қызылжарма» округтік сайлау комиссиясы: Султанова Нагима Кенжегуловна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Байсариева Жанат Сайлауовна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Ошакбаева Гулнур Сарсеновна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№15 «Космонавттар» округтік сайлау комиссиясы: Қалмағанбетқызы Әйгерім - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Ильясова Сәуле Тулешевна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Игибаева Карагоз Атымтаевна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№16 «Пролетар» округтік сайлау комиссиясы:Койшманова Меруерт Рысбековна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Алтаева Гульзира Абилдаевна - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Донбаева Майра Қыпшақбайқызы - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Рустемов Куандык Куанышович - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№17 «Мектеп» округтік сайлау комиссиясы: Саимова Бану Амангельдиевна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Бисембаева Гулнұр Дүзелбайқызы - «Бірлік» саяси партиясы», Маденова Улмекен Булатовна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Кожаханова Роза Абдиллаевна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Шериева Сарагул Турсунбаевна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№18 «Батыс» округтік сайлау комиссиясы: Жұмаділова Әсима Мирамбекқызы - «Қазақстан патриоттары партиясы», Тағыбергенова Гүлдана Берекетқызы - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Тохтаров Нұрлан Айбекович - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Көшкінбаева Гүлнұр Қалдыбайқызы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№19 «Теміржол» округтік сайлау комиссиясы: Айтбаева Жанат Кожашовна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Сыздыкова Индира Казбековна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», «Қазақстан патриоттары партиясы», Каренеева Индира Үншібайқызы - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Тажимбетова Гулзипа Садуакасовна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№20 «Төлебаев» округтік сайлау комиссиясы: Аймаханова Бақыт Жұмағалиқызы - «Нұр Отан» партиясы», Ермаханова Айгерим Омарбековна - «Бірлік» саяси партиясы», Акбалаева Гульмира Асылбековна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Исаева Гульнара Ибадуллаевна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Нағашыбаева Жансая Нұрланқызы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№21 «Мұратбаев» округтік сайлау комиссиясы: Досыгулова Маржан Сериковна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Аязбаева Мария Бухарбаевна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Ибрагимова Айгуль Мусахановна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы»,  Сұлтанбек Кәмшат Серікқызы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№22 «Амангелді» округтік сайлау комиссиясы: Турымбетова Актолгай Алибековна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Кисикова Нургул Жанабековна - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы», Жанакова Гулжанат Бибитбаевна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Қойшыбай Ұлтуған Қойшыбайқызы - «Қазақстан патриоттары партиясы», Уалиева Аида Мухтаровна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№23 «Тасбөгет» округтік сайлау комиссиясы: Жусупова Роза Сардаровна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Утегенова Дурия Жалгасбековна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Куандыкова Жанат Нурмаганбетовна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Жакеева Рыскул Ждановна - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№24 «Жахаев» округтік сайлау комиссиясы: Абдукаримова Сания Турмахановна - «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясы»,  Нұрбеков  Серікбай - «Қазақстан  коммунистік халық  партиясы», Бердібай Жантөре Төлегенұлы, «Қазақстан коммунистік партиясы», Саулебекова Жеңіскүл Бөлекбайқызы - «Қазақстан патриоттары партиясы»;
№25 «Шиелі» округтік сайлау комиссиясы: Матенова Эльмира Ергалиевна - «Қазақстан патриоттары партиясы», Құлмағанбетов Тұрсынбек Мұханұлы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№26 «Бекежанов» округтік сайлау комиссиясы: Алишева Кулзада Тилеуовна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Қалымбетов Еркебұлан Мырзахметұлы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Досболова Гүлнара Қуандыққызы - «Қазақстан патриоттары партиясы», Оразов Абзал Тұрсынбайұлы - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№27 «Төменарық» округтік сайлау комиссиясы: Мұсабай Ербол Серікұлы - «Нұр Отан» партиясы», Жумашев Мырзагали Жамиевич -  «Қазақстан патриоттары партиясы», Жаманкулов Базарбай - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Сапарбеков Жаксылык - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№28 «Жаңақорған» округтік сайлау комиссиясы: Сырлыбай Гаухар Тұрғанбайқызы - «Қазақстан партиоттары партиясы», Сарсенбай Максат Багдатович - «Қазақстан коммунистік партиясы»;
№29 «Түгіскен» округтік сайлау комиссиясы: Жанзахов Жомарт Кузбаевич - «Қазақстан патриоттары партиясы», Калдарбекова Алма Турганбековна - «Қазақстан коммунистік партиясы».
***
Қызылорда облыстық мәслихатының 11-сессиясының 2017 жылғы 15 ақпандағы №104 шешімімен шығып қалған комиссия мүшелерінің орнына сайланды:
№1 «Арал» округтік сайлау комиссиясы: Дарбаев Серик Сегизбаевич - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Курманбаева Гулмира Ажаргалиевна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»; 
№2 «Алтықұдық» округтік сайлау комиссиясы: Табынбаева Нурсауле - «Нұр Отан»  партиясы», Смайлов Куанышбек Нурсултанович - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Кудайбергенова Сагатай - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№3 «Ауыл» округтік сайлау комиссиясы: Саягулов Ерболат Туякович - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Кубенов Кайрат Утегенович - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Тәжеди Гүлмира Бақытқызы - «Нұр Отан» партиясы», Кудайбергенова Алия Алимовна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы»;
№4 «Сұлутам» округтік сайлау комиссиясы: Дузелбаев Алимжан Абдиканиевич - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Боранкулов Ержигит Каниевич - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№5 «Абай» округтік сайлау комиссиясы: Сансызбаев Қасым Жалғасұлы - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Утегенов Уркен Сандыбекович - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Абенова Багила - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№6 «Аранды» округтік сайлау комиссиясы: Дүйсен Малкайдар - «Нұр Отан» партиясы, Дауылбаев Марат Кайберенович - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Мұратбай Тамаша Чекалинқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№7 «Жосалы» округтік сайлау комиссиясы: Жанахметов Ысқақ - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Махамбетова Үрзахия -  «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Әлиев Хабидулла Ибаділдаұлы -  «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№8 «Төретам» округтік сайлау комиссиясы: Залғараев Әлібек Мадинұлы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Ескалиева Клара Сереевна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Есщанова Кенишкуль Аттеевна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Абишева Айгуль Турехановна - «Бірлік» саяси партиясы»; 
№9 «Байқоңыр» округтік сайлау комиссиясы: Шагатаев Серик - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Мауленов Абылбек Абылаевич - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№10 «Жалағаш» округтік сайлау комиссиясы: Құттымбетова Эльмира Мергенбайқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Байымбет Нұрлан Ержанұлы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№11 «Бұхарбай батыр» округтік сайлау комиссиясы: Дабылов Габит Ерболатович - «Нұр Отан» партиясы», Шуйишбаев Умирбек Алибекович -  «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Менлибаев Кайрбек Еликбаевич - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№12 «Тереңөзек» округтік сайлау комиссиясы: Татиханұлы Темірхан - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Кузербаева Жанар Еркинбековна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Жаналиева Ұлмекен Шанайқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№13 «Шаған» округтік сайлау комиссиясы: Темірнұров Кенжетай Құрақбайұлы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№14 «Қызылжарма» округтік сайлау комиссиясы: Байсариева Жанат Сайлауовна - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі», Султанова Нагима Кенжегуловна -  «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Ошакбаева Гулнур Сарсеновна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№15 «Космонавттар» округтік сайлау комиссиясы: Ильясова Сәуле Тулешевна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Қалмағанбетқызы Әйгерім - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі», Игибаева Карагоз Атымтаевна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№16 «Пролетар» округтік сайлау комиссиясы: Турсинова Салтанат Маратовна - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Донбаева Майра Қыпшақбайқызы - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі», Рустемов Куандык Куанышович - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Койшманова Меруерт Рысбековна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№17 «Мектеп» округтік сайлау комиссиясы: Кулова Жазира Оразовна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Альмаханова Жанат Базарбаевна - «Бірлік» саяси партиясы», Кожаханова Роза Абдиллаевна - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі», Досанов Мейрамбек Нақбергенұлы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Шериева Сарагул Турсунбаевна -  «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№18 «Батыс» округтік сайлау комиссиясы: Ибраева Ұлбосын Қазбекқызы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Ыдырысова Мөлдір Сәкенқызы - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Көптілеуова Лиза Нағиқызы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Жұмаділова Әсима Мирамбекқызы -  «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№19 «Теміржол» округтік сайлау комиссиясы: Акишева Жадыра Дауылбаевна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Аскарова Жанар Жаксылыковна - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Каренеева Индира Үншібайқызы - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі», Тажимбетова Гулзипа Садуакасовна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№20 «Төлебаев» округтік сайлау комиссиясы: Кагазова Шапагат Романкуловна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Зарипова Гулжахан Нагашыбаевна - «Нұр Отан» партиясы», Ормаганбетова Акмарал Алдияровна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Тулебаева Фариза Бахытовна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Даулетова Тоғжан Ысқаққызы - «Бірлік» саяси партиясы»;
№21 «Мұратбаев» округтік сайлау комиссиясы: Мусаева Гульнар Бахитжановна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Аязбаева Марияш Бухарбаевна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Аширбаева Нурбакыт Куттыбаевна - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Мамытова Гүлдәурен Тастыбайқызы - «Қазақстан коммунистік халық партиясы»;
№22 «Амангелді» округтік сайлау комиссиясы: Кисикова Нургул Жанабековна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Қойшыбай Ұлтуған Қойшыбайқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Сақтанова Нұргүл Есенбекқызы - «Ақжол» Қазақстан демократиялық партиясы», Аубакирова Азима -  «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Турымбетова Актолгай Алибековна - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі»; 
№23 «Тасбөгет» округтік сайлау комиссиясы: Куандыкова Жанат Нурмаганбетовна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Қожатаева Күләйхан Беркінбайқызы, «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Жакеева Рыскул Ждановна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Жусупова Роза Сардаровна - «Қазақстан Республикасы жергілікті соғыс және Ауғаныстан ардагерлер Одағы» қоғамдық бірлестігі»; 
№24 «Жахаев» округтік сайлау комиссиясы: Саулебекова Жеңіскүл Бөлекбайқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Омарова Айгүл Өтепбергенқызы - «Нұр Отан» партиясы», Әбсаттар Күлтай Бертайқызы - «Қазақстан коммунистік халық  партиясы», Бекпенбетов Ергешбай Бабаомарұлы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры»;
№25 «Шиелі» округтік сайлау комиссиясы: Құлмағанбетов Тұрсынбек Мұханұлы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Матенова Эльмира Ергалиевна - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№26 «Бекежанов» округтік сайлау комиссиясы: Молжігітова Гүлсара Пернебайқызы - «Ақ жол» Қазақстан демократиялық партиясы», Оразов Абзал Тұрсынбайұлы - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Еркінбайқызы Айгүл - «Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясы», Досболова Гүлнара Қуандыққызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№27 «Төменарық» округтік сайлау комиссиясы: Дюсебаев Асхар Затович - «Нұр Отан» партиясы», Ходжаев Мұратхан Оразбекұлы - «Қазақстан коммунистік халық партиясы», Сапарбеков Жаксылык - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Джанабаев Жастілек Пернебекович - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№28 «Жаңақорған» округтік сайлау комиссиясы: Сарсенбай Максат Багдатович - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры», Сырлыбай Гаухар Тұрғанбайқызы - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы»;
№29 «Түгіскен» округтік сайлау комиссиясы: Жанзахов Жомарт Кузбаевич - «Туған жер» қоғамдық қозғалысы» Қауымдастығы», Калдарбекова Алма Турганбековна - «Самұрық» Инновациялық идеяларды дамыту орталығы» қоғамдық қоры».
Қызылорда облыстық мәслихаты

 

Құрылған күні: 30-03-2017 18:43
Жаңартылған күні: 30-05-2017 15:06

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 48 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 61 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
Аймақ
Анықтама
Билік
Құқық
Табиғат
Экономика
Бизнес
Мем қызметтер
Қоғам
Инфрақұрылым

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика