ҚЫЗЫЛОРДА
ОБЛЫСЫ
ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ
ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

№172 учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылорда қаласы, Қызылжарма а/о 9- көше, №32 ғимарат, № 144 орта  мектеп, телефон: 242133

1

Сейдахметова Жумагул Абдиманаповна

Төрайым

2

Мамытов Жанарбек Кадирович

Төрайымның орынбасары

3

Палманова Лиза Сабырқызы

Хатшы

4

Смайлова Сәрсенкүл

Комиссия мүшесі

5

Жансымақова Ұлбибі Шаршарахқызы

Комиссия мүшесі

6

Байзакова Шынар Аманжоловна

Комиссия мүшесі

7

Баймбетова Орынкүл Ақылбекқызы

Комиссия мүшесі

№173  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, М.Көкенов көшесі, нөмірсіз, № 173  орта  мектеп, телефон: 242583

1

Конырбаева Гулмира Расиловна

Төрайым

2

Даужанов Асхат Ғаниұлы

Төрайымның орынбасары

3

Муса Айдар

Хатшы

4

Еркінбай Нұралы Максұтбекұлы

Комиссия мүшесі

5

 Аязбекова Айман Култасовна

Комиссия мүшесі

6

Даукеева  Меруерт Абибуллаевна

Комиссия мүшесі

7

Садиғали Айнұр Бахытқызы

Комиссия мүшесі

8

Әуезхан  Зейнеп Нұрланқызы

Комиссия мүшесі

9

Бекетова Манат Маратқызы

Комиссия мүшесі

№174  учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылорда қаласы Ә.Қашаубаев көшесі нөмірсіз, М.Ералиева атындағы мәдениет үйі, телефон: 250164

1

Қарақұлова Қарлығаш Қапашқызы

Төрайым

2

Нұртазаева Айгүл Қалжанқызы

Төрайымның орынбасары

3

Жанахова Аяжан Жанахқызы

Хатшы

4

Сағындықова Айдана Болатқызы

Комиссия мүшесі

5

Елубай Айгүл Елубайқызы

Комиссия мүшесі

6

Токжолова Гульмира Хамитовна

Комиссия мүшесі

7

Асанова Мирамкуль Жаксылыковна

Комиссия мүшесі

8

Ермағамбетова Айгуль Сагинтаевна

Комиссия мүшесі

9

Дербисалиева Галия Бегалиевна

Комиссия мүшесі

10

Досымова Нургуль Шарападиновна

Комиссия мүшесі

11

Жамалов Нұртас Сембаевич

Комиссия мүшесі

№175 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,  Камалов көшесі, № 39"А", № 10 орта  мектеп, телефон: 242571

1

Макашев Асылбек Бақытбекұлы 

Төраға

2

Дәукеева Ажаркүл Абубуллақызы

Төрағаның орынбасары

3

Сагындыкова Жансулу Ерболатовна

Хатшы

4

Мадалханов Хусаин Жунисович

Комиссия мүшесі

5

Куатова Айгуль Оразбаевна

Комиссия мүшесі

6

Данкенова Жазира Мырзағабылқызы

Комиссия мүшесі

7

Байсынов Әбілқайыр Рақымбердіұлы

Комиссия мүшесі

8

Меңдияров Нұрлан Орынбайұлы

Комиссия мүшесі

9

Тлеумбетова Гульмира Бахытжановна

Комиссия мүшесі

10

Бужекова Нургуль Уалихановна

Комиссия мүшесі

11

Шамаханова Сандуғаш Ерлановна

Комиссия мүшесі

№176 учаскелік сайлау комиссиясы

«Қызылордадағы сервис және техникалық қызмет колледжі» ,   Т Камалова көшесі №35а  телефон: 242791

1

Оразбек Тәшен Оразбекұлы

Төраға

2

Нұрғали Камшат Жақсылыққызы

Төрағаның орынбасары

3

Мусарепова Алия Джолдасбаевна

Хатшы

4

Егізбаев Серғазы Амангельдиевич

Комиссия мүшесі

5

Жунусова Жанар Акбергеновна

Комиссия мүшесі

6

Кендирбаев Руслан

Комиссия мүшесі

7

Ақмырзаева Айсәуле Қайратқызы

Комиссия мүшесі

8

Сүлейменова Жансая Жұмағалиқызы

Комиссия мүшесі

9

Смағұлова Эльвира Әмірханқызы

Комиссия мүшесі

10

Ережеп Досжан Талапбергенұлы

Комиссия мүшесі

11

Тулегенова Жамила Утеповна

Комиссия мүшесі

№177  учаскелік сайлау комиссиясы

   №120 орта мектеп,  Каржаубаева-2 көшесі, №20   телефон: 254582

1

Жадиева Роза Тагибергеновна

Төрайым

2

Полуванова Гульнар Избасаровна

Төрайымның орынбасары

3

Қыдыралиева Лиза Төлепбергенқызы

Хатшы

4

Данилова Ляйля Нурашовна

Комиссия мүшесі

5

Нургалиева Багдат Абуовна

Комиссия мүшесі

6

Доспаева Сагира Дюсенбековна

Комиссия мүшесі

7

Садыкова Жанар Кишкенеевна

Комиссия мүшесі

8

Жанабергенова Жанар Сейдуалиевна

Комиссия мүшесі

9

Ержанова Разия Хамитовна

Комиссия мүшесі

10

Жусупова Айгуль Балтабековна

Комиссия мүшесі

11

Коразова Гулмираш Жагаловна

Комиссия мүшесі

№ 178 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Торайғыров көшесі, №264,  №222  орта  мектеп, телефон: 255540

1

Ахметов Сьезбек Тажибекович

Төраға

2

Насибеков Жолдасбек

Төрағаның орынбасары

3

Балимова Гульнур Ахылбековна 

Хатшы

4

Ералиева Алтын Мұстафаевна

Комиссия мүшесі

5

Жарқынбай Динара Жарқынбайқызы

Комиссия мүшесі

6

Алиакбарова Акмарал Жомартовна

Комиссия мүшесі

7

Ермұхамбетова Нұргүл Тұрмағанбетқызы

Комиссия мүшесі

8

Пірмахан Ерсұлтан Әбілтайұлы

Комиссия мүшесі

9

Нұрлыбаева Гүлнәз Наубайқызы

Комиссия мүшесі

№ 179 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Момышұлы көшесі №78а, №253 орта  мектеп, телефон: 254592

1

Токтамысов Зейнулла Мырзаханович

Төраға

2

Оразбеков Калтай  Кенесович

Төрағаның орынбасары

3

Утеулиева Индира Рысдаулетовна

Хатшы

4

Байсариева Жанат Сайлауовна

Комиссия мүшесі

5

Әлішбекова Гүлшарат Қасқырбайқызы

Комиссия мүшесі

6

Аманов Бекет Узакбаевич

Комиссия мүшесі

7

Ділдабекова Беріккүл

Комиссия мүшесі

8

Жаданова Клара Нурмаганбетовна

Комиссия мүшесі

9

Тәуекелова Күлшат Алматқызы

Комиссия мүшесі

№ 180 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы,  Момышұлы көшесі, №78а, №253 орта  мектеп, телефон: 254592

1

Жұмаш Нұржан Бексеитұлы

Төраға

2

Аймагамбетова Эльмира Темирбековна

Төрағаның орынбасары

3

Амантаев Нурканат Акилбаевич

Хатшы

4

Обашканова Гүльназ Шакимуратовна

Комиссия мүшесі

5

Турганбаева Акжамал Раушанбековна

Комиссия мүшесі

6

Абдраманова Рыскүль Сериковна

Комиссия мүшесі

7

Алдамжар Мұратбек Бақытбекұлы

Комиссия мүшесі

8

Кенесарова Гүльназия  Эсенгельдиевна

Комиссия мүшесі

9

Албергенова Айгерим Еркинбековна

Комиссия мүшесі

10

Алпысбаев Ерболат Нурлыбекович

Комиссия мүшесі

11

Оспанова Динара Жанузаковна

Комиссия мүшесі

№ 181 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы,  Молдағұлова көшесі, № 7  №112 орта  мектеп, телефон: 254269

1

Сеилханов Асылхан Амиржанович

Төраға

2

Жортулова Кенжегүл

Төрағаның орынбасары

3

Әмірбекова Жадыра Нұрлыбекқызы

Хатшы

4

Имбетова Айнагуль Хасановна

Комиссия мүшесі

5

Қараулова Гүлбарам Нурсултановна

Комиссия мүшесі

6

Тогызбаева Гүльжан Абикеновна

Комиссия мүшесі

7

Жәнібек  Назерке Ерболқызы

Комиссия мүшесі

8

Садикова Ажар Сейтсултановна

Комиссия мүшесі

9

Кузенова Лаззат Жадырасиновна

Комиссия мүшесі

10

Исанбаева Айгерим Жолдасхановна

Комиссия мүшесі

11

Каленов Нұржан Нұрболатұлы

Комиссия мүшесі

№ 182 учаскелік сайлау комиссиясы 

Қызылорда қаласы, Жұмабаев көшесі, № 1, №212  мектеп-гимназия, телефон: 256217

1

Тилеуова Габира Ануаровна

Төрайым

2

Искакова Рая Аманкосовна

Төрайымның орынбасары

3

Кушербаева Сауле Серикбаевна

Хатшы

4

Аманжолова Динара Сәрсенбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Нұрылдаева Нұргүл Әлібекқызы

Комиссия мүшесі

6

Мустафаев Габит Сапарбаевич

Комиссия мүшесі

7

Ешпанова Гүлдана Орынбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Әбітайқызы Гүлзада

Комиссия мүшесі

9

Әкім Азиза Асылбекқызы

Комиссия мүшесі

10

Жамаладинова Салтанат Тахиржанқызы

Комиссия мүшесі

11

Бисен Нұрсұлтан Жамбылұлы

Комиссия мүшесі

№ 183 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі, №92, Қызылорда облыстық Жалантөс БаҺадүр   атындағы спортта дарынды балаларға арналған мектеп, телефон: 256014

1

Байжанова Анар Биржановна

Төрайым

2

Нурмаганбетов Женис Алмасбекович

Төрайымның орынбасары

3

Боранбаева Гүлзағи Бектұрсынқызы

Хатшы

4

Қасымова Әлима Ертайқызы

Комиссия мүшесі

5

Абдуллаева Пакизат Алтынбековна

Комиссия мүшесі

6

Кушерова Гульжан Канжарбековна

Комиссия мүшесі

7

Әбдікәрімова Ақерке Сәбитқызы

Комиссия мүшесі

8

Құлмахан Айсұлу Смаханқызы

Комиссия мүшесі

9

Шайхиева Гаухар Туребековна

Комиссия мүшесі

10

Мақаш Азамат Жылкелдіұлы

Комиссия мүшесі

11

Абдуллаева Ақтоты Альназаровна

Комиссия мүшесі

№ 184 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы , Торайғыров көшесі №67,  №43 орта мектеп, телефон: 241318

1

Сатанова Гульмира Амантаевна

Төрайым

2

Кадирова Гүлзира Болатбековна

Төрайымның орынбасары

3

Косимова Жанат Нургалиевна

Хатшы

4

Жусупова Нургуль Шамшиевна

Комиссия мүшесі

5

Сәулебек Мұрат Сәулебекұлы

Комиссия мүшесі

6

Псурманкулова Бакыткуль Нурлановна

Комиссия мүшесі

7

Тынымбекова Бақыт Тынымбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Манатова Раушан Еділқызы

Комиссия мүшесі

9

Арыстанбеков Болат Орынбасарович

Комиссия мүшесі

№ 185 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Торайғыров көшесі №67, №43 орта  мектеп, телефон: 241318

1

Иманбердиева Бакитжан   Алиарыстановна

Төрайым

2

Кузембаева Анар Алиаскаровна

Төрайымның орынбасары

3

Назарова Нургуль Нуркожаевна

Хатшы

4

Искендирова Салтанат Зулхарнаевна

Комиссия мүшесі

5

Шайжанова Перизат Мухтаровна

Комиссия мүшесі

6

Садақбай Айнұр Досбергенқызы

Комиссия мүшесі

7

Калиева Айда Аманбековна

Комиссия мүшесі

№ 186 учаскелік сайлау комиссиясы   Қ

ызылорда қаласы, Достық көшесі, №38, №197 орта  мектеп, телефон: 243467

1

Рахымшаева Сабила Байконыровна

Төрайым

2

Ибадуллаев  Серікбай Кенжебекұлы

Төрайымның орынбасары

3

Кожахметова Фариза Сейтхановна

Хатшы

4

Биназаров Аймырза Шаденович

Комиссия мүшесі

5

Асқаров Алмат Медетбекович

Комиссия мүшесі

6

Махамбетова Мадина Жақсылыққызы

Комиссия мүшесі

7

Ниязбай Ақторғын Қазбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Әлішева Бақытжамал Тілеуқызы

Комиссия мүшесі

9

Ныгыметова Дина Абуталыповна

Комиссия мүшесі

№ 187 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Қаратоғай көшесі, №100, Облыстық туберкулезге қарсы диспансері, телефон: 250371

1

Аманов Әмір Маратұлы

Төраға

2

Байтукаева Гулмайра Рысмаганбетовна

Төрағаның орынбасары

3

Жунусова Карлыгаш Жалеловна

Хатшы

4

Жиенбаева Шынар Абдижамиевна

Комиссия мүшесі

5

Ильясова Элмира

Комиссия мүшесі

№ 188 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, «Ақмешіт» мөлтек ауданы, №34, Н.Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназия, телефон: 221452

1

Абиев Батырбек Алтынбайұлы

Төраға

2

Култаева Гульнара Кудайбергеновна                      

Төрағаның орынбасары

3

Ажибекова Гулмира Умирзаховна                                   

Хатшы

4

Акмагамбетова Асия Сагынаевна

Комиссия мүшесі

5

Айдаболова Каракоз Батырхановна

Комиссия мүшесі

6

Қараева Гүлнәз Шәймерденқызы

Комиссия мүшесі

7

Нурмагамбетова Гульнур Манатбековна

Комиссия мүшесі

8

Ерғалиева Мұхаббат Даниярқызы

Комиссия мүшесі

9

Серікбай Гүлдана Серікбайқызы

Комиссия мүшесі

10

Асанова Әзиза Бекбергенқызы

Комиссия мүшесі

11

Тоқтамұрат Айдар Мырзамұратұлы

Комиссия мүшесі

№ 189 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, «Ақмешіт» мөлтек ауданы, №35, №136 орта  мектеп, телефон: 222878

1

Ибраева Роза Аскаровна

Төрайым

2

Абылайқызы Жанар

Төрайымның орынбасары

3

Оразбахова Жадыра Касымбаевна

Хатшы

4

Бакманова Айдана Рахманқызы

Комиссия мүшесі

5

Сулейменова Алия Шахабадинова

Комиссия мүшесі

6

Әлімов Дастан Әбдісаланұлы

Комиссия мүшесі

7

Ауезова Гүлзия Кенжебековна

Комиссия мүшесі

8

Иманкулова Гүльжан Анарбаевна

Комиссия мүшесі

9

Қадыр Қуаныш Алмасбекұлы

Комиссия мүшесі

10

Тулеутаева Лаззат Суйнтаевна

Комиссия мүшесі

11

Жусупова Улдана Маликовна

Комиссия мүшесі

№ 190  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,  «Мерей» мөлтек ауданы, №20а, №211 орта  мектеп, телефон: 223070

1

Кушкинбаева Алия Сейдуалиевна           

Төрайым

2

Мұқанбетова Айгүл Қалдыбекқызы  

Төрайымның орынбасары

3

Сыздыкова Айжан Жалгасовна                  

Хатшы

4

Досекова Аружан Бахытбековна

Комиссия мүшесі

5

Макшат Айдана Нурлыбайкызы

Комиссия мүшесі

6

Ақбала Зарина Русланқызы

Комиссия мүшесі

7

Жақсылықова Гулнұр Бауыржанқызы

Комиссия мүшесі

8

Өтепбергенова Нәзігүл Қалмағанбетқызы

Комиссия мүшесі

9

Жулимбетов Азамат Каражанович

Комиссия мүшесі

10

Төлегенов Бағдат Әбдіхамитұлы

Комиссия мүшесі

11

Малдыбаева Гауһар Әуезханқызы

Комиссия мүшесі

№ 191 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Қонаев көшесі, №25,  №8 орта  мектеп

1

Тулеуова Қарлығаш Сақтағановна

Төрайым

2

Саткеева Райхан Сламбекқызы

Төрайымның орынбасары

3

Кенжеева Айсулу Султановна

Хатшы

4

Мусаева Асылкуль Жалгасовна

Комиссия мүшесі

5

Базарбаев Ануарбек Оразбекович

Комиссия мүшесі

6

 Тағанова Гүлнәз Бақытбекқызы

Комиссия мүшесі

7

Беркимбаева Сандуғаш Серікбаевна

Комиссия мүшесі

8

Абилкасимова Феруза Нурадиновна

Комиссия мүшесі

9

Маханова Раушан Омиртаевна

Комиссия мүшесі

10

Серікболұлы Нұржан

Комиссия мүшесі

11

Рахишова Маржан Табиғатовна

Комиссия мүшесі

№ 192 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Дәрігер Әли көшесі, №31. Қалалық аурухана, телефон: 290105

1

Ибраева Гулнар

Төрайым

2

Смагулова Лаззат Алданазаровна

Төрайымның орынбасары

3

Жалиева Жанат Серікқызы

Хатшы

4

Шушаев Канат Закиряевич

Комиссия мүшесі

5

Бекмаганбетова Мирамкуль

Комиссия мүшесі

№ 193 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, И.Тоқтыбаев көшесі, №5,  №1 мектеп-гимназия, телефон: 276233

1

Абдраймов Данабек Жақсылықұлы

Төраға

2

Утегенова Лайла Сагиевна

Төрағаның орынбасары

3

 Жөлекеева Әсел Саябекқызы

Хатшы

4

Шимбулатова Жаннұр Утегулкызы

Комиссия мүшесі

5

Өртаев Сағатбек Райкамалұлы

Комиссия мүшесі

6

Қуаң Жансая Әбдікәрімқызы

Комиссия мүшесі

7

Еркінбаева Мақпал Болатбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Балтаева Асылзат Жұмабекқызы

Комиссия мүшесі

9

Жоламан Аймереке Жаңабайқызы

Комиссия мүшесі

10

Бегалиева Айгерим Ахметбековна

Комиссия мүшесі

11

Ибрашева Гүлім Омарқызы

Комиссия мүшесі

№ 194 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Қонаев көшесі, №25,  №8 орта  мектеп, телефон: 278004

1

Усманова Жазира Абдрахмановна

Төрайым

2

Жармаханова Нурсулу Нурмановна

Төрайымның орынбасары

3

Калиева Майра Уристемовна

Хатшы

4

Мусаева Анаркуль Жалгасовна

Комиссия мүшесі

5

Идрисова Гульнара Базарбаевна

Комиссия мүшесі

6

Баймаганбетова Гульнара Зулпухаровна

Комиссия мүшесі

7

Мұханбетова Жанна Тұрдымұратқызы

Комиссия мүшесі

8

Сагымбаев Дулат Фазылович

Комиссия мүшесі

9

Бижанова Алма Орынбекқызы

Комиссия мүшесі

10

Сарбаева Айнұр Муратбековна

Комиссия мүшесі

11

Темербаева Жібек Түлегенқызы

Комиссия мүшесі

№ 195 учаскелік сайлау комиссиясы

   «Қызылорда облыстық филармониясы»,  Е.Әуелбеков көшесі, №5 құрылыс, телефон: 274281

1

Ноғайбаев Сәбит Орынбасарович

Төраға

2

Пирназарова Қайыркуль Оразбековна

Төрағаның орынбасары

3

Төремұратұлы Мұңайтбас

Хатшы

4

Қазиева Таңшолпан Дастанқызы

Комиссия мүшесі

5

Сулейменова Газиза Жомартовна

Комиссия мүшесі

6

Бекенова Күміс Иманбаевна

Комиссия мүшесі

7

Шокатаев Данияр Анварбекович

Комиссия мүшесі

8

Оразбек Гүлназ Сағынтайқызы

Комиссия мүшесі

9

Сартаева Айзат Бактибаевна

Комиссия мүшесі

№ 196 учаскелік сайлау комиссиясы  

 Қызылорда қаласы, Жанаділов тұйығы, №7, №6 орта мектеп, телефон: 277794

1

Боданов Ерлан Теңізбаевич

Төраға

2

Налибаева Карлыгаш Саденовна

Төрағаның орынбасары

3

Байназарова Нурсулу Мансуровна

Хатшы

4

Тажимбетова Гулзипа Садвакасовна

Комиссия мүшесі

5

Әлібек Мейрамгүл Серікқызы

Комиссия мүшесі

6

Карменова Шара Аманкосовна

Комиссия мүшесі

7

Аденова Багира Бакитжановна

Комиссия мүшесі

8

Дербисалиева Жанат Киздарбековна

Комиссия мүшесі

9

Құдайбергенова Айгүл Шадманқызы

Комиссия мүшесі

10

Абишева Жанар Акылбаевна

Комиссия мүшесі

11

Алдабергенова Сауле Дилдахановна

Комиссия мүшесі

№ 197 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Бегім ана көшесі №15, Қызылорда теміржол ауруханасы, телефон: 261871

1

Құдайбергенова Сәуле Советовна

Төрайым

2

Досаева Лиза Абдикалиевна

Төрайымның орынбасары

3

Маделханов Бекзат Маделханович

Хатшы

4

Алданазарова Акерке Курманбековна

Комиссия мүшесі

5

Жусипова Нуркул Амангельдиевна

Комиссия мүшесі

№ 198 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Әуелбеков көшесі №10,  №5 мектеп-лицей, телефон: 276383

1

Ізбасова Алтын Болатқызы

Төрайым

2

Садыкова Кулзада Уристемовна

Төрайымның орынбасары

3

Байназаров Шынболат Раймбекұлы

Хатшы

4

Құдайберген Әсел Жолдасбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Қожабергенова Сания Алмасбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Өтеш Ақбота Сәрсенбайқызы

Комиссия мүшесі

7

Төлеуова Айгул Төлеуқызы

Комиссия мүшесі

8

Абишева Гүлімай Бағдатқызы

Комиссия мүшесі

9

Аманов Ержан Оразәліұлы

Комиссия мүшесі

10

Қойшиева Жансая Сұлтанайқызы

Комиссия мүшесі

11

Аманкелдиева Бибіажар Мұхтарқызы

Комиссия мүшесі

№ 199 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Тоқмағанбетов көшесі №9,  Қызылорда қалалық қосымша  білім беру оқу әдістемелік орталығы, телефон: 262224

1

Кулмурзаев  Ерлан Серикович

Төраға

2

Нұржанова Раушан Мұсақызы

Төрағаның орынбасары

3

Сеитбекова Жұпар Алмасбекқызы

Хатшы

4

Егембердиев Багдаулет  Утеулиевич

Комиссия мүшесі

5

Қыпшақбаев Алмат Алмабекұлы

Комиссия мүшесі

6

Жеңісхан Феруза Жеңісханқызы

Комиссия мүшесі

7

Бурханова Галия Жаркынбаевна

Комиссия мүшесі

№ 200 учаскелік сайлау комиссиясы  

 Қызылорда қаласы, Жанқожа батыр көшесі №5, № 3 мектеп-лицей, телефон: 274080

1

Абдыкаликова Мерует Наушаевна 

Төрайым

2

Есимов Амангали Жаксатович 

Төрайымның орынбасары

3

Тажитаева Салтанат Балтабековна

Хатшы

4

Азилханов Бахытжан Биржанович

Комиссия мүшесі

5

Назаров Нуржан Жанибаевич

Комиссия мүшесі

6

Жаппарова Набат Махмутовна

Комиссия мүшесі

7

Бекетова Майра Сахитжанқызы

Комиссия мүшесі

8

Бақтығалиева Гүлбақыт Бақтығалиқызы

Комиссия мүшесі

9

Өтегенов Берік Маратбекұлы

Комиссия мүшесі

10

Ағыбаев Аман Омарұлы

Комиссия мүшесі

11

Жүнісова Ақжан Сәбитқызы

Комиссия мүшесі

№ 201 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Қоңыратбаева көшесі, №22, №171 орта  мектеп, телефон: 276122

1

Сулейменова Гульмира Камаловна

Төрайым

2

Жилкибаева Айгүл Айтмагамбетовна

Төрайымның орынбасары

3

Ильясов Дархан Жалдыбайұлы

Хатшы

4

Сейлова Жанар Садуақасовна

Комиссия мүшесі

5

Есмамбетова Гулнур Аралбековна

Комиссия мүшесі

6

Шериев Сейтаскар Умирбекович

Комиссия мүшесі

7

Шалгинбаева Гаухар Тулегеновна

Комиссия мүшесі

8

Айтбаева Фариза Болатқызы

Комиссия мүшесі

9

Шагдарова Айгул Болатбековна

Комиссия мүшесі

№ 202 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Қорқыт ата көшесі №113, №217 орта  мектеп, телефон: 205548

1

Агинов Умиржан Жакенович

Төраға

2

Нурулдаева Лаззат Кенжегуловна

Төрағаның орынбасары

3

Бекишева Айгерим Мизамовна

Хатшы

4

Баймурзаева Марьянна Кудайбергеновна

Комиссия мүшесі

5

Кенжеахметова Салтанат Шакимуратовна

Комиссия мүшесі

6

Рустемов Жанибек Тлеубергенович

Комиссия мүшесі

7

Джумадуллаева Дилфуза Исмайыловна

Комиссия мүшесі

8

Кішкенеева Гүлзай Ібірагімқызы

Комиссия мүшесі

9

Байдалиева Гулжайна Толемисовна

Комиссия мүшесі

№ 203 учаскелік сайлау комиссиясы 

   Қызылорда қаласы, Қорқыт ата көшесі №24, Қызылорда гуманитарлық колледжі, телефон: 261290

1

Нурумбетов Кайрат Ерболатович

Төраға

2

Сулейменова Лиза Кенжегараевна

Төрағаның орынбасары

3

Куздыбаева Сауле Абдижамиловна

Хатшы

4

Оспанов Ерболат Турсынтаевич

Комиссия мүшесі

5

Нурпейсов Болатбек Абдиевич

Комиссия мүшесі

6

Акпанов Канат Амангелдиевич

Комиссия мүшесі

7

Акбаев Адильхан Жалгасбекович

Комиссия мүшесі

8

Сұлтанбекұлы Жеңісбек

Комиссия мүшесі

9

Алибаева Айгуль Ергазыевна

Комиссия мүшесі

№ 204 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы,   Жахаев көшесі, №66, Қызылорда аграрлық-техникалық колледжі, телефон: 261956

1

Сайдулла Бауыржан Сайдуллаұлы

Төраға

2

Меңліқұлов Нұр Машарапұлы

Төрағаның орынбасары

3

Қуанышбаева Фариза Болатқызы

Хатшы

4

Қоспан Нұргүл Сайлауқызы

Комиссия мүшесі

5

Сейтенов Ұзақберген Жанұзақұлы

Комиссия мүшесі

6

Тобжанова Бибіжан Төлегенқызы

Комиссия мүшесі

7

Құлмұрзаева Тұрғанкүл Балғабайқызы

Комиссия мүшесі

8

Икиматжан Назерке икиматжанқызы

Комиссия мүшесі

9

Кәкімбаева Бекзат Мырзабекқызы

Комиссия мүшесі

№ 205 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, Жахаев көшесі, № 80, Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің № 6 ғимараты, телефон: 273569

1

Смаилова Жулдыз Жолдасовна

Төрайым

2

Балгабаев Мансур Абдималикович

Төрайымның орынбасары

3

Әбітаева Ұлбосын Әбдіқаппарқызы

Хатшы

4

Макашев Еркин Прмаганбетович

Комиссия мүшесі

5

Журабаева Шарофат Ибрагимқызы

Комиссия мүшесі

6

Абизова Алия Маханбетжановна

Комиссия мүшесі

7

Райсова Акнур Кайратовна

Комиссия мүшесі

8

Жусипбекова Айжан Байдилдаевна

Комиссия мүшесі

9

Тыныс Нұрбек Мұхтарұлы

Комиссия мүшесі

№ 206 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы,  Мұратбаев көшесі, №11,  № 198 орта мектеп, телефон: 239287

1

Садыкбекова Анжелика Акмурзаевна

Төрайым

2

Байменова Салтанат Толыбековна

Төрайымның орынбасары

3

Назаркулова Акмарал Есетовна

Хатшы

4

Досмаханова Гүлбану Жеңсікбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Қозбағарова Мейрамкүл Аманғалиқызы

Комиссия мүшесі

6

Дуйсенбиева Эльмира Нуридиновна

Комиссия мүшесі

7

Исмаилов Арман Болатович

Комиссия мүшесі

8

Ералиева Шырын Шораевна

Комиссия мүшесі

9

Тулеуова Гульбарам Ибрагимовна

Комиссия мүшесі

№ 207учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Абай даңғылы, № 35, «С. Ысқақов атындағы Қызылорда құрылыс және бизнес колледжi», телефон: 202102

1

Куанышбаев Орынбай Жантуреевич                   

Төраға

2

Ибрагимова Бакыт Султанбековна                

Төрағаның орынбасары

3

Жүсіпбекова Ақнұр Ерболатқызы                 

Хатшы

4

Даулетбаева Ниякуль Набиевна

Комиссия мүшесі

5

Салхадинов Ордабек Шамшиддинович

Комиссия мүшесі

6

Аккалиев Азиз Жазыкбаевич

Комиссия мүшесі

7

Исаева Ботакоз Алтынбековна

Комиссия мүшесі

8

Азимкулова Алтынай Амиркуловна

Комиссия мүшесі

9

Жабетова Гулбану Бердибековна

Комиссия мүшесі

10

Жанибекова Гулжан Таскинбековна

Комиссия мүшесі

11

Әбжанова Таншолпан Абайқызы

Комиссия мүшесі

№ 208 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы,   Жалаңтөс Баһадур көшесі, № 8"А",  № 7 арнаулы түзету мектеп-интернаты, телефон: 233423

1

Жанаева Жамила Байназаровна

Төрайым

2

Омаров Талант Мустафаевич

Төрайымның орынбасары

3

Прмаганбетова Мейрамкуль Уалихановна

Хатшы

4

Фазилат Жұлдызай Фазилатқызы

Комиссия мүшесі

5

Парманқұлов Бауыржан Сағатұлы

Комиссия мүшесі

6

Төлеубаев Нұрсұлтан Асылбекұлы

Комиссия мүшесі

7

Нұрылдаев Еркебұлан Әлібекұлы

Комиссия мүшесі

№ 209 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   А.Иманов көшесі, № 66,  Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің № 9 ғимараты, телефон: 239963

1

Косанов Самалбек Уразбаевич

Төраға

2

Бимаханов Талант Дүйсенұлы

Төрағаның орынбасары

3

Кулимбетова Катира Кумахановна

Хатшы

4

Мурзабеков Мирамбек Махмутович

Комиссия мүшесі

5

Нағашыбаева Перуза Жұмажанқызы

Комиссия мүшесі

6

Балгабаева Сауле Есеналиевна

Комиссия мүшесі

7

Маратқызы Жазира

Комиссия мүшесі

8

Арыстан Ерлан Жарқынбекұлы

Комиссия мүшесі

9

Мұрат Нұргүл

Комиссия мүшесі

10

Нұрмағамбетова Ғалия Ботабайқызы

Комиссия мүшесі

11

Бақытова Жансая Бақытқызы

Комиссия мүшесі

№ 210 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Абай даңғылы, №51, Облыстық медициналық орталық

1

Алматов Марат Серікұлы

Төраға

2

Сахыпова Бахыт Башеновна

Төрағаның орынбасары

3

Абитова Айгуль Абусадыховна

Хатшы

4

Нуралиев Галамат Серикович

Комиссия мүшесі

5

Әбдібахиев Мақсат Құттыбалаұлы

Комиссия мүшесі

№ 211 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы,  Абай даңғылы, №56,  № 140 орта мектеп, телефон: 237637

1

Мусабаева Айгуль Нажмадиновна

Төрайым

2

Айбатова Жадра Муратовна

Төрайымның орынбасары

3

Тилеуова Айгуль

Хатшы

4

Жарауова Гүлжайна Қонысбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Найманбаева Гульнар Ертаевна

Комиссия мүшесі

6

Маженова Асель Куанышовна

Комиссия мүшесі

7

Клишбаева Гульнар Тулегеновна

Комиссия мүшесі

8

Сержанұлы Самурат

Комиссия мүшесі

9

Суттибаев Дастан Жарылкасынович

Комиссия мүшесі

№ 212 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы,   «Сәулет» шағын ауданы, №110а, № 12 орта мектеп, телефон: 235526

1

Асанова Нұргүл Балғабайқызы  

Төрайым

2

Досов Куаныш Мирамбекович

Төрайымның орынбасары

3

Романова Жаудир Балғабайқызы

Хатшы

4

Искакова Лаура Битимбаевна

Комиссия мүшесі

5

Садыкова Мөлдір Серікқызы

Комиссия мүшесі

6

Байшаева Жайна Бакытовна

Комиссия мүшесі

7

Махамбетжан Жазира Мағауияқызы

Комиссия мүшесі

8

Пірмаханова Гүлжан Бұхарбекқызы

Комиссия мүшесі

9

Мадалиева Айгерим Нажимовна

Комиссия мүшесі

№ 213 учаскелік сайлау комиссиясы  

Қызылорда қаласы, А.Иманов көшесі, № 1, № 233 орта мектеп, телефон: 235527

1

Таженова Анар Бисенбаевна

Төрайым

2

Рақымжанова Жауһар Кішкенбайқызы

Төрайымның орынбасары

3

Матаева Гүлмира Тиыштыбайқызы

Хатшы

4

Қалыбекова Светлана Нағашыбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Қайракбаев Нұрлыбек Нұрлыбаевич

Комиссия мүшесі

6

Жолдыбаева Айжамал Жолдыбайқызы

Комиссия мүшесі

7

Рахметова Назерке  Мусаевна

Комиссия мүшесі

8

Рүстембекова Айжан Ғабдоллақызы

Комиссия мүшесі

9

Бибулатова Айгул Төреханқызы

Комиссия мүшесі

10

Базарова Нұргүл Қалданқызы

Комиссия мүшесі

11

Тулеуов Нурхан Нурадинович

Комиссия мүшесі

№ 214 учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   Бөкейхан көшесі, нөмірсіз, қалалық перзентхана, телефон: 245559

1

Бодыкова Манат Зиятовна

Төраға

2

Уалиева Клара Аманбаевна

Төрағаның орынбасары

3

Сардарбекова Акшагул Сардарбековна

Хатшы

4

Жақсылық Ақбаян Ғалымжанқызы

Комиссия мүшесі

5

Шектібаева Ақтолқын Шектібайқызы

Комиссия мүшесі

№ 215  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, М.Шоқай көшесі, № 147, № 187 орта  мектеп, телефон: 245559

1

Баймбетов Улыкпан Мылтыкбаевич                     

Төраға

2

Калиев Нурлан Оринбаевич

Төрағаның орынбасары

3

Нысанова Нургүль Қуанышевна

Хатшы

4

Дуйсеманов Мурат Ташкенбаевич

Комиссия мүшесі

5

Егизбаева Лаура Абуталиевна

Комиссия мүшесі

6

Бөлеген Гүлжайна Оразбайқызы

Комиссия мүшесі

7

Мирзанова Гульжаухар Умирбаевна

Комиссия мүшесі

8

Дүйсенбайқызы Гүлнұр

Комиссия мүшесі

9

Мамырова  Анар Мұхтарқызы

Комиссия мүшесі

№ 216  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Ғ.Мұратбаев  көшесі, № 60 құрылыс, "№1 Қызылорда арнаулы әдеуметтік қызметтер көрсету орталығы", телефон: 302373

1

Мунарбаев Уалихан Сейдуалиевич

Төраға

2

Келесбаева Гульнар Иманбековна

Төрағаның орынбасары

3

Тажиев Жадигер Акбарович

Хатшы

4

Сермахан Ақмарал Сермаханқызы

Комиссия мүшесі

5

Сулейменова Айнур Сабыровна

Комиссия мүшесі

№ 217  учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы,   «Шұғыла» шағын ауданы, №47,  № 235 орта мектеп, телефон: 246646

1

Абдазиева Гульзира Мажитовна

Төрайым

2

Сердалиева Алма Матыгуловна

Төрайымның орынбасары

3

Утегенова Роза Касымовна

Хатшы

4

Каратаева Шынар Казбековна

Комиссия мүшесі

5

Турганбаева Айгул Бекжасаровна

Комиссия мүшесі

6

Келимбетова Раушан Жақсылыққызы

Комиссия мүшесі

7

Бекмуратова Роза Әбдіғаппарқызы

Комиссия мүшесі

8

Нұртаева Әсем Мұратқызы

Комиссия мүшесі

9

Маханбетәлиева Бибіпатыма Қайратқызы

Комиссия мүшесі

№ 218  учаскелік сайлау комиссиясы 

     Қызылорда қаласы,  «Шұғыла» шағын ауданы, №78,  № 7 орта мектеп, телефон: 245562

1

Шамшатова  Ануза Аманжоловна

Төрайым

2

Дуйсенбаев Нуржан Батырбекович

Төрайымның орынбасары

3

Дусбаева Нуржамал Пирназаровна

Хатшы

4

Жылыбаев Мунажат Сарадинович

Комиссия мүшесі

5

Өтешова Айгерім Асхатқызы

Комиссия мүшесі

6

Кайыкбаева Жадра Жумадиловна

Комиссия мүшесі

7

Барахатова Бота Болатбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Оразымбетова Ғалия Ризабекқызы

Комиссия мүшесі

9

Садуова Жазерке Алжановна

Комиссия мүшесі

10

Рахменова Жайна Шахарбековна

Комиссия мүшесі

11

Абдикаримова Роза Амиевна

Комиссия мүшесі

№ 219  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   «Шұғыла» шағын ауданы, №47,  № 235 орта мектеп, телефон: 246646

1

Мустафаев Бекжан Біртайұлы

Төраға

2

Ахметова Гүльфат Мухаметияровна

Төрағаның орынбасары

3

Молдабеков Мырзағали Ізбасарұлы

Хатшы

4

Пернебай Мақпал

Комиссия мүшесі

5

Әбдіқалықова Динара Әшірболатқызы

Комиссия мүшесі

6

Сисенова Бахыт Калдыбековна

Комиссия мүшесі

7

Утегенова Гулнар Журбаевна

Комиссия мүшесі

№ 220  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, «Шұғыла» мөлтек ауданы, нөмірсіз, Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, телефон: 245825

1

Мухамбетова Айна Карабузауовна

Төрайым

2

Калымбетова Шолпан Абдижамитовна

Төрайымның орынбасары

3

Миркенова Шынар Ануарбековна

Хатшы

4

Измайлова Санымкуль Уразбековна

Комиссия мүшесі

5

Бақытбек Ақнұр Бақытбекқызы

Комиссия мүшесі

№ 221  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   Белкөл кенті, нөмірсіз,  №189 орта мектеп, телефон: 268192

1

Тойшыбаева Лаура Акылбаевна

Төрайым

2

Жолшораев Муратбек Жакипбекович

Төрайымның орынбасары

3

Қалдыбаева Айдана Жұмабекқызы

Хатшы

4

Сартаева Гульзинеп Аргинбаевна

Комиссия мүшесі

5

Шайхиева Тамара Абатовна

Комиссия мүшесі

6

Ширинбеков Полатхан Джасузахович

Комиссия мүшесі

7

Тұрақова Жауқазын Алибекқызы

Комиссия мүшесі

8

Мырзатова Гулжаухан Рахымовна

Комиссия мүшесі

9

Алмурзаева Индира Айтмагамбетовна

Комиссия мүшесі

10

Куразбаева Оразкуль Асановна

Комиссия мүшесі

11

Жолмаханов Исатай Тайманович

Комиссия мүшесі

№ 222  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   Жібек жолы көшесі,  №2 "А", М.Ықсанов атындағы «Қызылорда политехникалық колледжi», телефон: 212040

1

Кенбаев Бакыт Куанышбекович

Төраға

2

Ертелеуова Анар Кыдырбаевна

Төрағаның орынбасары

3

Шамаханова Улмекен Ерлановна

Хатшы

4

Танкаманова Кульжамал Абдугаппаровна

Комиссия мүшесі

5

Айтбаева Алтынкул Уразбаевна

Комиссия мүшесі

6

Майлибаева Асел Есенгелдиевна

Комиссия мүшесі

7

Бақи Ақтоты Полатбекқызы

Комиссия мүшесі

№ 223 учаскелік сайлау комиссиясы

    Қызылорда қаласы,  Тасбөгет кенті, О.Сейітпенбетов көшесі, №54"А",  № 172  орта   мектеп, телефон: 701185

1

Садуова Майра Умирзаковна

Төрайым

2

Панаев Ардак Аббазович

Төрайымның орынбасары

3

Капанова Эльмира Куандыковна

Хатшы

4

Утембетова Лида Картамысовна

Комиссия мүшесі

5

Әлмұрат Гүлжамал Әділқызы

Комиссия мүшесі

6

Бакбердиева Бактыгуль Сарсенгабыловна

Комиссия мүшесі

7

Капакова Алтынкуль  Кипатшаевна

Комиссия мүшесі

№ 224  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Ғ.Мұратбаев көшесі, №2, № 176  орта мектеп, телефон: 215691

1

Шаймаганбетова Кадиркул Бердибековна 

Төрайым

2

Прмаганбетова Меруерт Аргинбековна

Төрайымның орынбасары

3

Жубакешова Индира Амангелдіқызы

Хатшы

4

Убаев Газиз Лепесович

Комиссия мүшесі

5

Кеңесова Марал Кеңесқызы

Комиссия мүшесі

6

Ибраева Асия Тейлхановна

Комиссия мүшесі

7

Жалгасбаев   Руслан Ержанович

Комиссия мүшесі

8

Ғаппар Ақшолпан Оразбайқызы

Комиссия мүшесі

9

Қапанова Гүлжібек Нәбиқызы

Комиссия мүшесі

10

Әбішева Ақбала Нағашыбайқызы

Комиссия мүшесі

11

Куандыкова Жанат Нурмаганбетовна

Комиссия мүшесі

№ 225  учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Шүкіров көшесі, №1, № 11  орта   мектеп, телефон: 215663

1

Садвакасова Жаннат Мылтықбаевна

Төрайым

2

Қалдыбекқызы Айгерім

Төрайымның орынбасары

3

Сарсенова Алтынай Тілектесқызы

Хатшы

4

Қонқаев Манарбек Әбдіразақұлы

Комиссия мүшесі

5

Әбілдаева Гүлзира Жәнібекқызы

Комиссия мүшесі

6

Ермекбаева Айгүл Ибрагимовна

Комиссия мүшесі

7

Жортбасова Дина Оспанқызы

Комиссия мүшесі

8

Туралиева Гульнар Кошкаровна

Комиссия мүшесі

9

Әби Назарбек Жұмабекұлы

Комиссия мүшесі

10

Құттыбаева Анар

Комиссия мүшесі

11

Мұрат Индира Мұратқызы

Комиссия мүшесі

№ 226  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті,  Ш.Есенов көшесі, № 5, С.Майқанова атындағы мәдениет үйі, телефон: 215588

1

Жанахметова Толкын Болатовна

Төрайым

2

Жумагулова Акнур Абдуллаевна

Төрайымның орынбасары

3

Сундетова Захира Ахетовна

Хатшы

4

Байымбетова Шолпан Аппазовна

Комиссия мүшесі

5

Жәлімбетова Айжан Тағыбергенқызы

Комиссия мүшесі

6

Канкожаева Шамшахар Жанкожаевна

Комиссия мүшесі

7

Ахметов Галымбек Ерматович

Комиссия мүшесі

№ 227  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Махамбетов елді мекені, Абай көшесі, №10, № 143 орта мектеп, телефон: 218797

1

Тапалова Фарида Қараманқызы

Төрайым

2

Есенгелдиев Махсут Абшукирович

Төрайымның орынбасары

3

Абиртаев Талгат Тыныштыкбаевич

Хатшы

4

Абадильдаев Талгат Жумабаевич

Комиссия мүшесі

5

Култаева Перизат Баяновна

Комиссия мүшесі

6

Калыков Жаныбек Калданович

Комиссия мүшесі

7

Келманова Жанерке Аскербековна           

Комиссия мүшесі

8

Баймолдаева Жазира Бердибековна            

Комиссия мүшесі

9

Төреханова Манат Саматқызы              

Комиссия мүшесі

10

Муханова Лаззат Егизбаевна

Комиссия мүшесі

11

Серікбай Бақытжан Берікболұлы

Комиссия мүшесі

№ 228 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, Ақжарма ауылдық округі, Молдағұлова көшесі, №10, № 218 орта мектеп, телефон: 233611

1

Азнабаева  Жаухар Сайлауқызы

Төрайым

2

Айтбай Талғат Темірханұлы

Төрайымның орынбасары

3

Батырбекова Ұлмекен Сәрсенбайқызы

Хатшы

4

Дамирқызы  Салтанат 

Комиссия мүшесі

5

Жилкайдарова Алия Сайдхасымовна

Комиссия мүшесі

6

Баймбетова Айман Аппазқызы

Комиссия мүшесі

7

Абишева Жанат Хайруллаевна

Комиссия мүшесі

№ 229  учаскелік сайлау комиссиясы 

Қызылорда қаласы, Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал елді мекені, № 215 орта мектеп, телефон: 301133

1

Абдигапбаров Абсаттар Абдигапбарович

Төраға

2

Ушакбаева Бакытжан Токшылыковна

Төрағаның орынбасары

3

Мәлікова Бағжан Қазиханқызы

Хатшы

4

Сұлтанбек Самат Сламбекұлы

Комиссия мүшесі

5

Салмурзаев Айбек Нурланович

Комиссия мүшесі

№ 230  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Ақжарма ауылдық округі, Талдыарал елді мекені, Қазақ республикалық лепрозорий, телефон: 302044

1

Сейталиев Молдагали Акбайнашевич

Төраға

2

Ушакбаева Алма Темирхановна

Төрағаның орынбасары

3

Тулеуова  Айнагул Нагмадиновна

Хатшы

4

Прназарова Айгерим Бекмуратовна

Комиссия мүшесі

5

Конырбаева  Раушан Темирхановна

Комиссия мүшесі

№ 231  учаскелік сайлау комиссиясы

   Қызылорда қаласы, Абай ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 22,  Абай ауылдық мәдениет үйі, телефон: 213183

1

Куанышбаева Кенжегуль Жагыпаровна

Төрайым

2

Жүсіпов Асқар Орманбекұлы

Төрайымның орынбасары

3

Кунтуова  Ақнұр Алмағанбетқызы

Хатшы

4

Дияров Мұхтар Әбдіразақұлы

Комиссия мүшесі

5

Есенғалиев Нұрбол Есенғалиұлы

Комиссия мүшесі

6

Рахымжанов Әлиакбар Әбдіғапбарұлы

Комиссия мүшесі

7

Салмырзаева Лаура Ізбасарқызы

Комиссия мүшесі

№ 232 учаскелік сайлау комиссиясы  

Қызылорда қаласы, Қарауылтөбе ауылдық округі, Абай көшесі, нөмірсіз. № 179 орта мектеп, телефон: 213351

1

Садықов Асқар Әнуарұлы

Төраға

2

Мүсілімов Ербол Шамсутович

Төрағаның орынбасары

3

Омарова Жадыра Серикбаевна

Хатшы

4

Тилеубаева Гулжан Оразбековна

Комиссия мүшесі

5

Шөменов Ербол

Комиссия мүшесі

6

Калиев Серик Нуртуганович

Комиссия мүшесі

7

Тилесова Гульзат Уалибековна

Комиссия мүшесі

№ 233  учаскелік сайлау комиссиясы 

Қызылорда қаласы, Қараөзек елді мекені, Абылайхан көшесі, № 61, № 39 орта мектеп,  телефон: 217370

1

Кулгазиев Женисбек Райсбекович              

Төраға

2

Иманов Ақылбек Қазыбайұлы              

Төрағаның орынбасары

3

Сыздыкова Гулмира Ермаганбетовна        

Хатшы

4

Досан Ерлан Әділұлы                     

Комиссия мүшесі

5

Жусупбекова Гульшат Сагатовна   

Комиссия мүшесі

6

Анапияев Асхат Алиевич                

Комиссия мүшесі

7

Аширбеков Мадияр Алтайбекович

Комиссия мүшесі

№ 234 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Талсуат ауылдық округі, Құнанбаев көшесі, №46, № 178 орта мектеп, телефон: 217124

1

Саулебекова Райхан Омаровна

Төрайым

2

Нурмаганбетов Маратбек Сардарбекович

Төрайымның орынбасары

3

Жайдариев Батырбек Сансызбаевич

Хатшы

4

Нурсейтова Нургуль Жумахановна

Комиссия мүшесі

5

Басыгараева Мариямкуль Жусипбековна

Комиссия мүшесі

6

Абдрахманова Алтынай Абдрахманқызы

Комиссия мүшесі

7

Оспан Алмат Ерғалиұлы

Комиссия мүшесі

№ 235 учаскелік сайлау комиссиясы 

Қызылорда қаласы, Төле би көшесі, нөмірсіз, ЗК 169/1,

1

Тилеумуратов Руслан Куандыкович

Төраға

2

Әбдиев Бахытжан Жүргенұлы

Төрағаның орынбасары

3

Әлназаров Айдос Нұртасұлы

Хатшы

4

Шалбаева Актолкын Бодановна

Мүше

5

Досжанов Орнык

Мүше

№ 236  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Белкөл кенті, Бірқазан елді мекені, № 145 негізгі мектеп, телефон: 300143.

1

Утегенов Багдат Конысбаевич

Төраға

2

Карибаев Руслан Базарбаевич

Төрағаның орынбасары

3

Ахметов Ғабит Мүслімұлы

Хатшы

4

Жумамбетов Асқарбек Есқазыұлы

Комиссия мүшесі

5

Альсугуров Нұрбол Халилуллаұлы

Комиссия мүшесі

№ 237  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, З.Шүкіров көшесі , № 1,  № 11 мектеп- лицей, телефон: 215663

1

Маханов Ерболат Шамлович

Төраға

2

Мұратбек Нұрлыбек

Төрағаның орынбасары

3

Досмаханова Айгүл

Хатшы

4

Убаев  Нұрбек Лепесович

Комиссия мүшесі

5

Сералиева Ардақ

Комиссия мүшесі

6

Құлтаева Нұрсұлу Қалиқызы

Комиссия мүшесі

7

Жусупова Роза Сардаровна

Комиссия мүшесі

8

Алдадосова  Гүлжанат Манатқызы

Комиссия мүшесі

9

Ниязова  Құралай

Комиссия мүшесі

10

Сергейқызы Нұрсұлу

Комиссия мүшесі

11

Тлеулесов Нұрболат Сұлтанұлы

Комиссия мүшесі

№ 238  учаскелік сайлау комиссиясы   Қызылорда қаласы,  Тасбөгет кенті, Есенов көшесі №19, Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері №1 ғимараты, телефон: 215752

1

Тобағабылова Күнбибі Нұрмантайқызы 

Төрайым

2

Омарова Меруерт Ермековна

Төрайымның орынбасары

3

Ниязбаева Ғалия Рахатқызы

Хатшы

4

Қамаров Қайрат Мұсағарұлы

Комиссия мүшесі

5

Досмамбетова Алтын Ажарбайқызы

Комиссия мүшесі

№ 239учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылөзек ауылдық округі, Қараөзек станциясы, № 1 учаске,  № 128 негізгі мектеп, телефон: 310423

1

Байжанов Жасулан Махмутович

Төраға

2

Досанов   Курмангазы Абдыкадырович

Төрағаның орынбасары

3

Жүсіпова Райкүл Сардарқызы

Хатшы

4

Жүсіпбек Ақмарал

Комиссия мүшесі

5

Балпан Мұрат Берленұлы

Комиссия мүшесі

№ 240  учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылорда қаласы, Айнакөл елді мекені, №  1- учаске №10, № 175  негізгі мектеп, телефон: 310575

1

Көмекбаева Жанат Шамшатқызы

Төрайым

2

Нұржанова Ақмарал Нұртайқызы

Төрайымның орынбасары

3

Орынбаева Куанышкул Жалгамбековна

Хатшы

4

Аханова Сағыныш Серікболқызы

Комиссия мүшесі

5

Ағыбаев Сақтапберген

Комиссия мүшесі

№ 241  учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз, Әскери бөлім №2019, телефон: 296094

1

Сахратов Мурат Абдухаметулы

Төраға

2

Каналиев Сандибек Унгарбаевич

Төрағаның орынбасары

3

Занканова Гүлшат Толыбайқызы

Хатшы

4

Абенов Бахытжан абенович

Комиссия мүшесі

5

Сакенова Улбосын Сакеновна

Комиссия мүшесі

№ 242 учаскелік сайлау комиссиясы  Қызылорда қаласы,  Шүкіров көшесі,  № 7, облыстық наркологиялық орталығы, телефон: 237262

1

Сейлханова Гулаим Шариповна

Төрайым

2

Асанова Баян Қазыбайқызы

Төрайымның орынбасары

3

Маханбетжанова Акмарал Абитаевна

Хатшы

4

Мирманова Лайла Адилкановна

Комиссия мүшесі

5

Молдатаев Айбол Бакытбекович

Комиссия мүшесі

№ 243 учаскелік сайлау комиссиясы   Қызылорда қаласы, Түркістан көшесі, №54, «Мұрагер» мектебі, , телефон: 211072

1

Таубаев Нурлан Зауирбекович

Төраға

2

Каламбаев Асылхан Нурдильдаевич

Төрағаның орынбасары

3

Сапар Арайлым Кәрібайқызы

Хатшы

4

Әзиз Құндыз Алмасқызы

Комиссия мүшесі

5

Алимова Айжан Шорабековна

Комиссия мүшесі

6

Шамахова Лайла  Ыбрашовна

Комиссия мүшесі

7

Утегулова Гулистан Куатбаевна

Комиссия мүшесі

8

Тоғжанова Гүлфариза Аблезқызы

Комиссия мүшесі

9

Сәрсенова Тұрсынкүл Рахманқызы

Комиссия мүшесі

№ 244  учаскелік сайлау комиссиясы  Қызылорда қаласы, Құмкөл кен орны, Қоныс-Бектас, «ҚуатАмлонМұнай» бірлескен кәсіпорынның ауысымдық қыстағы

1

Калжанов Халит Насырадинович

Төраға

2

Өтеген Ескендір Әнесұлы

Төрағаның орынбасары

3

Садыкова Инкар Сембаевна

Хатшы

4

Торгаутова Сахипжамал Шахмуратовна

Комиссия мүшесі

5

Айдарова Гүлмира

Комиссия мүшесі

6

Адилов Бауыржан Урумбасарович

Комиссия мүшесі

7

Қазтаев Жандос Асылбекұлы

Комиссия мүшесі

№ 245 учаскелік сайлау комиссиясы   Қызылорда қаласы, Құмкөл кен орны, «АйданМұнай» бірлескен кәсіпорынның ауысымдық қыстағы

1

Мукеев Максут Ахметович

Төраға

2

Кошкарбеков Оркен Орынбекович

Төрағаның орынбасары

3

Абдинабиев Асхат Раушанбекович

Хатшы

4

Сардарбеков Гани Камбарбекович

Комиссия мүшесі

5

Тапаев Ардақ Дүйсенбекұлы

Комиссия мүшесі

6

Амантаев Азамат Нарикбаевич

Комиссия мүшесі

7

Исмаилов Асылхан Нурланович

Комиссия мүшесі

№ 246  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Құмкөл кен кен орны, «ҚазГерМұнай» бірлескен кәсіпорынның ауысымдық қыстағы

1

Ысқақова Алтынхан Орыншайхақызы

Төрайым

2

Кальтиева Лилия Равильевна

Төрайымның орынбасары

3

Тоқмұрзаева Салтанат Нұрмаққызы

Хатшы

4

Ыдырысова Мөлдір Сәкенқызы

Комиссия мүшесі

5

Әнуарова Әдемі Қалдыбекқызы

Комиссия мүшесі

6

Көптілеуова Лиза Нағиқызы

Комиссия мүшесі

7

Ердібек Маржан Кеңесқызы

Комиссия мүшесі

№ 247  учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Құмкөл кен орны, «ПетроҚазахстанҚұмкөлРесорсиз» бірлескен кәсіпорынның ауысымдық қыстағы

1

Ағымбаева Патима Мұңайтбасқызы

Төрайым

2

Медетбаев Батырбек Райсұлы

Төрайымның орынбасары

3

Жұмахметов Жеңіс Насрадинұлы

Хатшы

4

Төркімбаев Ерлан Бөребайұлы

Комиссия мүшесі

5

Қожас Жанар Жалғасқызы

Комиссия мүшесі

6

Оразов Қанатбек Дастанбекұлы

Комиссия мүшесі

7

Жасекенов Есей Нәбиұлы

Комиссия мүшесі

№ 248  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Құмкөл кен орны, «ПетроҚазахстанҚұмкөлРесорсиз» бірлескен кәсіпорынның ауысымдық қыстағы

1

Сұлтанбеков Қуантқан Төлегенұлы

Төраға

2

Ибадуллаев Муратбек Асанович

Төрағаның орынбасары

3

Қалдыбаев Ербол Келисұлы

Хатшы

4

Елүмбетов Асхат Жақсылықұлы

Комиссия мүшесі

5

Сайфулла Сакен Берікұлы

Комиссия мүшесі

6

Надирбаев Аманбек Сайлауұлы

Комиссия мүшесі

7

Оспанова Гүлшара Сейжағыпқызы

Комиссия мүшесі

№ 249  учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, М.Қаржаубаев көшесі, №20, № 120 орта  мектеп, телефон: 254582

1

Бурибаева Гульнар Тыныштыковна

Төрайым

2

Жанузакова Айсулу Ануарбековна

Төрайымның орынбасары

3

Жумабаева Айгуль Сапаргалиевна

Хатшы

4

Айтлесова Эльвира Сансызбаевна

Комиссия мүшесі

5

Сейдалиева Жанна Есжановна

Комиссия мүшесі

6

Шалгинбаева Руза Абдрахиевна

Комиссия мүшесі

7

Искакова Гулжаухар Орынбасаровна

Комиссия мүшесі

№ 250  учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылорда қаласы, Әл-Фараби көшесі, №1,  № 261 орта  мектеп

1

Нурумбетов Ташкенбай Калибаевич                         

Төраға

2

Асанбаев Марат Султанович

Төрағаның орынбасары

3

Ержанова Назилия Болатқызы  

Хатшы

4

Егембаева Лиза Даулетовна

Комиссия мүшесі

5

Нұржауова Эльвира Жұмабекқызы

Комиссия мүшесі

6

Әубәкір Жұлдызай

Комиссия мүшесі

7

Аяғанова Дана Әзижанқызы

Комиссия мүшесі

№ 251  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,   "Мерей" мөлтек ауданы, нөмірсіз, № 211 орта  мектеп, телефон: 249011

1

Изатуллаев Куаныш Абибуллаевич

Төраға

2

Тулегенова Бибигуль Пирназаровна

Төрағаның орынбасары

3

Жұбанова Арайлым Нұрланқызы

Хатшы

4

Қарабалаева Қарлығаш Тұрсынбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Дайрабаев Набибулла Асетович

Комиссия мүшесі

6

Семеникина Мария Райигольдовна

Комиссия мүшесі

7

Омарова Динара Талиповна

Комиссия мүшесі

8

Еспенбетова Загира Нагметуллаевна

Комиссия мүшесі

9

Дуйсенбаева Шарипа Бесбаевна

Комиссия мүшесі

№ 252 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Қорқыт ата көшесі №113, № 217 орта  мектеп, телефон: 205050

1

Акназарова Галина Узакбаевна

Төрайым

2

Сайдалиева Ильмира Өміртайқызы

Төрайымның орынбасары

3

Еримбетова Кенжегуль

Хатшы

4

Жүсіпбаева Жанерке Бауыржанқызы

Комиссия мүшесі

5

Еркебаев Жарқынбек

Комиссия мүшесі

6

Нұрланов Жеңісбек Нұрланұлы

Комиссия мүшесі

7

Тасымова Меруерт Әлібекқызы

Комиссия мүшесі

8

Рыстыкулова  Анаркүл Конырбаевна

Комиссия мүшесі

9

Есимова Эльмира Искендирқызы

Комиссия мүшесі

10

Мәжит Нұрбек Талғатұлы

Комиссия мүшесі

11

Кенбаева Гулмира Мырзагалиевна

Комиссия мүшесі

№ 253  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы,  Абай даңғылы, № 64, Қызылорда көпсалалы «Ұлағат» колледжі, телефон: 237940

1

Мырхиев Әбдікамал Мұқамбетқалиұлы           

Төраға

2

Мұсаева Қайыркүл Мұсақызы

Төрағаның орынбасары

3

Альмердинова Улбосин Мусилимовна                  

Хатшы

4

Аяпова Раушан Несіпбайқызы

Комиссия мүшесі

5

Рахметов Саламат Хамитович

Комиссия мүшесі

6

Мадиходжаева Ляйля Кенжегуловна

Комиссия мүшесі

7

Жумашева Зауреш Байгабыловна

Комиссия мүшесі

8

Курумбекова Анар Аманбекқызы

Комиссия мүшесі

9

Куанышбаева Жанат Нурлыбековна

Комиссия мүшесі

№ 254  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылдық округi, 9 көше №32 ғимарат, № 144  орта  мектеп, телефон: 242133

1

Абдукаримова Гулмира Сагинбаевна

Төрайым

2

Шакеева Жанар Узакбергеновна

Төрайымның орынбасары

3

Искакова  Жанат Айбатыровна

Хатшы

4

Изтілеуова Инабат Серикболовна

Комиссия мүшесі

5

Қожамбетова  Гүлназ  Амантаевна

Комиссия мүшесі

6

Калмаганбетова Гулнар Умирбековна

Комиссия мүшесі

7

Ниетилдаев Жумагали Мастетбаевич

Комиссия мүшесі

8

Қарабалаева  Жадыра  Серикбаевна

Комиссия мүшесі

9

Аймурзаева Алия Кабиланбековна

Комиссия мүшесі

10

Примбетова Сырга Аккалиевна

Комиссия мүшесі

11

Сайлыбаева Гулназ Рахымжанқызы

Комиссия мүшесі

№ 255  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Б.Момышұлы көшесі, №49а,  «№5 емханасы», телефон: 254245

1

Рысмаханова жумагул Жумабековна

Төрайым

2

Космуратова Алтынкул Насырадиновна

Төрайымның орынбасары

3

Омарова Айымгул Шәкенқызы

Хатшы

4

Кулдеева Асем Муратбековна

Комиссия мүшесі

5

 Қосұлғанова Жансулу Төлегенқызы

Комиссия мүшесі

6

Аманжолова Нургул Журсынбаевна

Комиссия мүшесі

7

Ескараева Эльмира Галимжановна

Комиссия мүшесі

№ 256  учаскелік сайлау комиссиясы

   Қызылорда қаласы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз,  № 261 орта  мектеп

1

Шуренов Алтынсары Алекеевич

Төраға

2

Кыркынбаева Лаззат Сайдиевна

Төрағаның орынбасары

3

Исаева Салтанат Серікқызы

Хатшы

4

Құлжанова Айжан Төлегенқызы

Комиссия мүшесі

5

Кошантаев Мұхит Серикович

Комиссия мүшесі

6

Кулмашова Кулжан Тыныбековна

Комиссия мүшесі

7

Хасен Перизат Алтынбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Ақылбек Дана Ақылбекқызы

Комиссия мүшесі

9

Әбілмажинов Фархад Бахытұлы

Комиссия мүшесі

10

Нурпеисова Клара Умирзаковна

Комиссия мүшесі

11

Раимбеков Нурсултан Абилайханович

Комиссия мүшесі

№ 257 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, С.Мұқанов көшесі, №110 "Г", "Нұр бесік" бала бақшасы телефон: 243262

1

Шерімбетова Гүлбибі  Жолдықожақызы 

Төрайым

2

Бергенбекова Перизат Бимағанбетқызы

Төрайымның орынбасары

3

Мәделханова Құралай Төлеубайқызы 

Хатшы

4

Жангирова Венера

Комиссия мүшесі

5

Сыздыкова Акмарал Маратовна

Комиссия мүшесі

6

Каюпова Айжан Мұхамедәліқызы

Комиссия мүшесі

7

Сәбит Дана Алмасқызы

Комиссия мүшесі

№ 258  учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, «Ақмешіт» шағын ауданы, №35,  №136 мектеп-лицей, телефон: 222878

1

Жумабекова Калдыгул Утеновна

Төрайым

2

Пернебай Гаухар Ниятқызы

Төрайымның орынбасары

3

Сүлеймен Арайлы Жақыпбекқызы

Хатшы

4

Қуанышова Марина Сексенбаевна

Комиссия мүшесі

5

Ахметов Жасұлан Қақарманұлы

Комиссия мүшесі

6

Мәлкаждарова Гүлниса

Комиссия мүшесі

7

Тұрсынбай Ақгүл Махмұтқызы

Комиссия мүшесі

8

Батракова Лаура Майдановна

Комиссия мүшесі

9

Жакыпова Алтынай Жайшылыковна

Комиссия мүшесі

10

Амангелді Назым Ермекқызы

Комиссия мүшесі

11

Ибадуллаева Молдир Бейбитовна

Комиссия мүшесі

№ 259  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы,   Мұратбаев көшесі, №43, "Ақмешіт" гуманитарлық техникалық институты, телефон: 246047

1

Шегенбаев Абзал Тлеубергенович

Төраға

2

Бекенова Айнұр Ерталапқызы

Төрағаның орынбасары

3

Кенжеев Ержан Сұлтанбекұлы

Хатшы

4

Омарова Акмарал Хамитовна

Комиссия мүшесі

5

Ахметова Клара Нуртугановна

Комиссия мүшесі

6

Шотаева Баян Жунисбековна

Комиссия мүшесі

7

Амантайқызы Аида

Комиссия мүшесі

8

Қаймақбаева Гүлнұр Тұрымбетқызы

Комиссия мүшесі

9

Байкенжеева Гулжан Серикбаевна

Комиссия мүшесі

10

Яхиева Дидар Қожахметқызы

Комиссия мүшесі

11

Үсенова Фариза Өсерқызы

Комиссия мүшесі

№ 260  учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы,  Сұлтан Бейбарыс көшесі, №5, № 264  мектеп лицейі, телефон: 212885

1

Жекенов Бекболат Тынымбекұлы

Төраға

2

Киымов Габдул Калилаевич

Төрағаның орынбасары

3

Жүгінісова Қаракөз Темірқұлқызы

Хатшы

4

Жусупова Әсел Маратқызы

Комиссия мүшесі

5

Мукумнияз Айша Сұлтанқызы

Комиссия мүшесі

6

Ералина Жарқын Мухитовна

Комиссия мүшесі

7

Мамбетова Айгул Баймановна

Комиссия мүшесі

№ 261  учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы,   Тасбөгет кенті, Сапарбаев көшесі, №42, № 257  орта  мектеп, телефон: 202704

1

Ибраев Бекзат Сағындықұлы

Төраға

2

Жунисова Дина Талгатовна 

Төрағаның орынбасары

3

Мансурова Айгүл Хайбрахманқызы               

Хатшы

4

Шанбаева Багдагуль Умирзаковна

Комиссия мүшесі

5

Нурадинов Жарасхан Бибутович

Комиссия мүшесі

6

Рахова Бақыт Орынбасарқызы

Комиссия мүшесі

7

Жадырасынова Айжан Жанабаевна

Комиссия мүшесі

8

Есекеева Камшат Жанбырбековна

Комиссия мүшесі

9

Жакиева Рыскүл Жыданқызы

Комиссия мүшесі

№ 262 учаскелік сайлау комиссиясы  

  Қызылорда қаласы, Камалов көшесі, №39"А", № 10 мектеп лицейі, телефон: 242571

1

Байшораев Нұрлан Тоқтамысұлы                             

Төраға

2

Туралбаева Салтанат Турсынбаевна                               

Төрағаның орынбасары

3

Туманова Зейнегуль Абадовна                                   

Хатшы

4

Бакирова Зинара Мурзабекқызы

Комиссия мүшесі

5

Есжанова Фариза Турсынбековна

Комиссия мүшесі

6

Ғафурдинова Айна Серікқызы

Комиссия мүшесі

7

Киргабакова Нургуль Кенесбаевна

Комиссия мүшесі

8

Абдикалиева Асия Бердибековна

Комиссия мүшесі

9

Ибраев Айсұлтан Иса-Мәжитұлы

Комиссия мүшесі

№ 263  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Жібек жолы көшесі, №61, № 101 орта мектеп, телефон: 242329

1

Уткелбаева Айгуль Алтынбековна

Төрайым

2

Оспанова  Дина  Ауезхановна

Төрайымның орынбасары

3

Едигеева Гульнур Жумановна

Хатшы

4

Накипова Гульдана Алимханова

Комиссия мүшесі

5

Төлемісов  Дүзелбек Маратбекұлы

Комиссия мүшесі

6

Джаппасбаева Мира Ергалиевна

Комиссия мүшесі

7

Тасқынбайқызы Таңшолпан

Комиссия мүшесі

8

Ережепов Нұрдос Оскеленович

Комиссия мүшесі

9

Мұратбекұлы Мейрамбек

Комиссия мүшесі

10

Атамбаева Гульвира Амиржановна

Комиссия мүшесі

11

Бәйімбетов Нұрбол Сәбитұлы

Комиссия мүшесі

№ 264  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Сұлтан Бейбарыс көшесі, №5,  № 264 мектеп лицейі, телефон: 212883

1

Маханова Ұлбосын Ыбырайханқызы            

Төраға

2

Әмірова Қамажай Базарбекқызы                  

Төрағаның орынбасары

3

Кенжеева Салтанат Куанышевна            

Хатшы

4

Ердібек Мадияр Ердібекұлы                   

Комиссия мүшесі

5

Асанхан Жансұлтан Бектұрұлы                     

Комиссия мүшесі

6

Молдиярова Айзат Каппаровна                  

Комиссия мүшесі

7

Ілияс Бибіхан Қыдырбайқызы              

Комиссия мүшесі

8

Серикбаева Умиркул Бектурсыновна               

Комиссия мүшесі

9

Әлкебай Гүлнәр Игенқызы                 

Комиссия мүшесі

10

Сейдахметова Бахытгуль Ергалиевна

Комиссия мүшесі

11

Қангелді Әйгерім Алтынбекқызы

Комиссия мүшесі

№ 265  учаскелік сайлау комиссиясы

 Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі, Ж.Махамбетов ауылы, Б.Жөнбаев көшесi, №49, № 268 орта мектеп, телефон: 211740

1

Сейтжанова Жұлдызай Қожамұратовна

Төрайым

2

Есенгелдиев Қайрат Мергентаевич

Төрайымның орынбасары

3

Сейпулова Әлия Ибраевна

Хатшы

4

Утетлеуова Аксамал Кенжемуратовна

Комиссия мүшесі

5

Елибаева Салтанат Амангелдиевна

Комиссия мүшесі

6

Алимов Алтынбек Баймолдаевич

Комиссия мүшесі

7

Идирисова Марта Батырхановна

Комиссия мүшесі

8

Исламбекова Назым Табиғатқызы

Комиссия мүшесі

9

Мұқат Руслан Жұмабекұлы

Комиссия мүшесі

№ 266  учаскелік сайлау комиссиясы   

Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылдық округі, Батырбаев көшесі №2, №5547 әскери бөлімі, телефон: 242487

1

Шегебаев Нурлан Жумабаевич

Төраға

2

Мұхамеджанова Назипа Ералықызы

Төрағаның орынбасары

3

Таубаев Марат Рамазанұлы

Хатшы

4

Алашбаев Тулеген Мукамбетович

Комиссия мүшесі

5

Татаева Алтынкул  Сахиевна

Комиссия мүшесі

№344 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Талсуат ауылдық округі, Орынбор көшесі, №3,  «Мүгедектерге арналған оңалту орталығы», телефон: 300409

1

Абдукаримов Мейрамбек Жаксылыкович

Төраға

2

Мусаев Болат Мұсаұлы

Төрағаның орынбасары

3

Абдикаримов Марат Ахеткаримович

Хатшы

4

Қойшыбай Рахымжан Амангелдіұлы

Комиссия мүшесі

5

Жидебаева Айгуль Исаевна

Комиссия мүшесі

№345 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Сұлтан Бейбарыс көшесі, нөмірсіз «Облыстық перинаталдық орталық», телефон: 214829

1

Сапарбаева Ляззат Кадирбаевна

Төрайым

2

Абилова Шинар Мергенбаевна

Төрайымның орынбасары

3

Жұмабекова Орынкүл

Хатшы

4

Утешкалиева Жанар Толеухановна

Комиссия мүшесі

5

Жанбаева Айнур Сарсеновна

Комиссия мүшесі

№ 346 учаскелік сайлау комиссиясы  

  Қызылорда қаласы, Әл-Фараби көшесі, №224, "Ертөстік" балабақшасы, телефон: 251005

1

Тулекова Лиза Ержановна               

Төрайым

2

Данкенова Гүлім Мырзағабылқызы

Төрайымның орынбасары

3

Суюбаева Айнур Унгаровна                   

Хатшы

4

Құтыбаева Ғазиза Айтуғанқызы

Комиссия мүшесі

5

Абжанова Жанар Мухамедовна      

Комиссия мүшесі

6

Жұмағазықызы Арушаш                     

Комиссия мүшесі

7

Аманшейтова Акгуль Аралбаевна

Комиссия мүшесі

8

Елеусинова Маржан                         

Комиссия мүшесі

9

Кошманов Заур Максутович

Комиссия мүшесі

10

Тұрсынбетов Талғат Қалықбергенұлы

Комиссия мүшесі

11

Әли Бекзат Асылбекұлы

Комиссия мүшесі

№ 347 учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылорда қаласы, Ш. Қалдаяқов көшесі, №10а, № 271 орта мектеп, телефон: 253617

1

Молдабаева Гауһар Рүстемқызы

Төрайым

2

 Жаканова Гулназ Кожабековна

Төрайымның орынбасары

3

Бахманова Гүлдана Сабырдинқызы

Хатшы

4

Әбдіқаниев Батырбек Егізбайұлы

Комиссия мүшесі

5

Ахметулла Ардақ Талғатұлы

Комиссия мүшесі

6

Сыздық Сымбат Орақбайқызы

Комиссия мүшесі

7

Шағдарова Айгерім Болатбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Пернеева Гульнара Нурулаевна

Комиссия мүшесі

9

Бағдаулетова Асел Кайратовна

Комиссия мүшесі

№ 348 учаскелік сайлау комиссиясы

   Қызылорда қаласы, Саяхат мөлтек ауданы, А.Айдосов көшесі № 34а, "Сыр бөбегі" балабақшасы, телефон: 214401

1

Рзаева Гулдана Бегмановна

Төрайым

2

Мирова Ботакөз Кайратовна

Төрайымның орынбасары

3

Бегалиева Ляззат Сейлхановна

Хатшы

4

Тулендиева Меруерт Калмуханбетовна

Комиссия мүшесі

5

Нурмаганбетова Айгерим Аскаровна

Комиссия мүшесі

6

Ашентаева Манат Амангелдиевна

Комиссия мүшесі

7

Сағындық Аида Серікқызы

Комиссия мүшесі

8

Скакова Айгуль Кенжебековна

Комиссия мүшесі

9

Абжанова Гүлфариза Умиртаевна

Комиссия мүшесі

10

Отешова Актоты Отешовна

Комиссия мүшесі

11

Дербишев Дүйсенбек Айтбаевич

Комиссия мүшесі

№349 учаскелік сайлау комиссиясы 

  Қызылорда қаласы, Арай шағын ауданы, Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз, № 278 орта мектеп, телефон: 701590

1

Нұртаев  Нұрлан Жұмабекұлы

Төраға

2

Башеев  Рахмбек  Баймурзаевич

Төрағаның орынбасары

3

Тыманбаева  Орал  Дастенбековна

Хатшы

4

Зайнуов Жасұлан  Камаұлы

Комиссия мүшесі

5

Акимшеева Аида Талгатовна

Комиссия мүшесі

6

Ертай  Ақерке Ерланқызы

Комиссия мүшесі

7

Әбуова Жұлдызай Айназарқызы

Комиссия мүшесі

8

Сейдалиев Қасымхан  Нұржанұлы

Комиссия мүшесі

9

Исабаева Айнур Егизбаевна

Комиссия мүшесі

10

Алиева Гулмира Бигелдиновна

Комиссия мүшесі

11

Нұрмаханов Нұрбек Алдабергенұлы

Комиссия мүшесі

№351 учаскелік сайлау комиссиясы   

     Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, Амангелді көшесі, №5Г,  «Облыстық балалар ауруханасы», , телефон: 702004

1

Кушенова Зоя Рахатқызы

Төраға

2

Сагындыкова Фариза Копжановна

Төрағаның орынбасары

3

Сереева Гүлнар Таяубайқызы

Хатшы

4

Боранбаева Раиса Медетбековна

Комиссия мүшесі

5

Усембаева Айнур Базарбаевна

Комиссия мүшесі

№ 352 учаскелік сайлау комиссиясы  

Қызылорда қаласы, «Бегім ана» балабақшасы, Сыр сұлуы көшесі, №39, телефон: 214755

1

Оразаева Ляззат Илиясовна

Төрайым

2

Нурсеитова Санимкул Жаксыбаевна

Төрайымның орынбасары

3

Жолаева Лаула Мухтаровна

Хатшы

4

Қожахмет Нұрсила Елмағанбетқызы

Комиссия мүшесі

5

Серікқызы Гүлсезім

Комиссия мүшесі

6

Абдраманова Арман Болатовна

Комиссия мүшесі

7

Нуржанова Асель Муратовна

Комиссия мүшесі

8

Тлеулесова Айгерим Шынбергеновна

Комиссия мүшесі

9

Арызқұлова Айдана Абдуллақызы

Комиссия мүшесі

10

Байсалова Индира Адиловна

Комиссия мүшесі

11

Пирназарова Назгул Даулетбаевна

Комиссия мүшесі

№ 353 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, Түркістан көшесі, №54, «Мұрагер» мектебі, телефон: 211027

1

Баймурзаева Динара Қонақбайқызы

Төрайым

2

Сейтов Жеңісбек Есенбекович

Төрайымның орынбасары

3

Бектаева Айгүл Ержанқызы

Хатшы

4

Ерманов Аслан Нурланович

Комиссия мүшесі

5

Оналбаева Айнұр Серикбаевна

Комиссия мүшесі

6

Шаханова Мауия Абдималиковна

Комиссия мүшесі

7

Өмірбекова Әлия Жұмабекқызы

Комиссия мүшесі

8

Бекпенбетова Әсел Бахытқызы

Комиссия мүшесі

9

Мырзабекова  Гүлназ Болатбековна

Комиссия мүшесі

10

Нысанова Жулдыз Кенжегуловна

Комиссия мүшесі

11

Молдабаева Забира Канибековна

Комиссия мүшесі

№ 354 учаскелік сайлау комиссиясы   

 Қызылорда қаласы, Арай шағын ауданы М.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз, №278 орта мектеп, телефон: 701590

1

Бекенов Берик Калибаевич

Төраға

2

Сартова  Гульмира Абдибековна

Төрағаның орынбасары

3

Жақсылықова Назерке Сайрамбекқызы

Хатшы

4

Юс  Айгерім

Комиссия мүшесі

5

Омарова Айман Сарсенбаевна

Комиссия мүшесі

6

Ерсейтова Индира Алтынбековна

Комиссия мүшесі

7

Утегенова Лаура Сарсембаевна

Комиссия мүшесі

№ 355 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, А. Иманов көшесі, №108а, №12 орта мектеп, телефон: 231562

1

Дуйсенбаев Бахытжан Жумабаевич

Төраға

2

Ибадуллаева Мейрамгуль Агзамовна

Төрағаның орынбасары

3

Амангелді Айгүл Алмабекқызы

Хатшы

4

Жұбатқан Қуандық Келдібекұлы

Комиссия мүшесі

5

Тұрсынтаева Гауhар Абайқызы

Комиссия мүшесі

6

Сатыбалдиева Гулмира Жубатхановна

Комиссия мүшесі

7

Жақсылық Ажар Сәйпердінқызы

Комиссия мүшесі

№ 356 учаскелік сайлау комиссиясы   

Қызылорда қаласы, М.Шоқай №147, №187 орта мектеп, телефон: 245560

1

Алматова Күлзат Елубаевна

Төрайым

2

Нурманова Гульназ Серикбаевна

Төрайымның орынбасары

3

Утебаев Алим Алимсеитович

Хатшы

4

Үдербек Жайдаркүл Қазбекқызы

Комиссия мүшесі

5

Көптлеуова Әлия Бауыржанқызы

Комиссия мүшесі

6

Аманжолова Айна Аханқызы

Комиссия мүшесі

7

Жаңабай  Жаухар Әнуарбекқызы

Комиссия мүшесі

8

Сулиева Шынар Оңталапқызы

Комиссия мүшесі

9

Прланова Анар Нұрхановна

Комиссия мүшесі

№ 357 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, С.Ысқақов көшесі, №20, «Сыр-Берекесі» балабақшасы

1

Шахатова Роза Сабырханқызы

Төрайым

2

Алькенова Маржан Сарсенбайқызы

Төрайымның орынбасары

3

Байшураева Сандуғаш Тоқтасынқызы

Хатшы

4

Баймухамедов Мэлс Каливеич

Комиссия мүшесі

5

Танирбергенова Асия Жаксаковна

Комиссия мүшесі

6

Нұрадинова Айзат Құдайбергенқызы

Комиссия мүшесі

7

Қазбаева Гүлзина Алмасбекқызы

Комиссия мүшесі

№ 358 учаскелік сайлау комиссиясы   

 Қызылорда қаласы, Ш.Қалдаяқов көшесі №10А, №271 орта мектеп

1

Рахменова Шара Шахарбековна

Төрайым

2

Аманжолова Гүлшат Жарылкаповна

Төрайымның орынбасары

3

Дүйсенова Жанерке Нағашыбекқызы

Хатшы

4

Тумурзаева Салтанат Тулеубековна

Комиссия мүшесі

5

Махамбетова Айжан Манатбаевна

Комиссия мүшесі

6

Қалиева Сулукул Жумабековна

Комиссия мүшесі

7

Үкішева Гүлнұр Кенішбайқызы

Комиссия мүшесі

№ 359 учаскелік сайлау комиссиясы  

 Қызылорда қаласы, Ж.Баласағұн көшесі №5, №267 орта мектеп, телефон: 256331

1

Байдилдаева Мария Шыналиевна 

Төрайым

2

Сүлейменова Гүлжан Кенесовна

Төрайымның орынбасары

3

Календарова Айсулу Алтынбековна

Хатшы

4

Абасилов Даулет Мухамеджанович

Комиссия мүшесі

5

Қожбан Даулетхан Қуанышбайұлы

Комиссия мүшесі

6

Құдайбергенова Айсара Нұрмағанбетқызы

Комиссия мүшесі

7

Әбдуайтова Айгүл Оңдасынқызы

Комиссия мүшесі

№ 360 учаскелік сайлау комиссиясы 

 Қызылорда қаласы, М.Көкенов көшесі, нөмірсіз, Ә.Молдағұлова атындағы №173 орта мектеп телефон: 242583

1

Омарбеков Нурали Жаксыбекович

Төраға

2

Абдукадиров Оразали Алайдарович

Төрағаның орынбасары

3

Тоқтасын Асхат Алмасұлы

Хатшы

4

 Абдрахманова Айгуль Абсадыковна

Комиссия мүшесі

5

Мусаева Жазира Жаңабайқызы

Комиссия мүшесі

6

Бәкида Толғанай Өмірханқызы

Комиссия мүшесі

7

Темиркулова Галия Тулепбергеновна

Комиссия мүшесі

8

Алиаскарова Лаззат Ауезовна

Комиссия мүшесі

9

Қалматова Аружан Шаһаравадинқызы

Комиссия мүшесі

№ 361 учаскелік сайлау комиссиясы  

 Қызылорда қаласы, Ақмешіт шағын ауданы, №34, Н.Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназия, телефон: 221452

1

Баймбетов Нурлыбек Акылбекович                             

Төраға

2

Рахменов Багдат Батырханович                            

Төрағаның орынбасары

3

Бақыт Ғайни Қалтайқызы                           

Хатшы

4

Қойшыбаева Гүлжазира Умирсериковна

Комиссия мүшесі

5

Далиева Кенжегуль Абубакировна

Комиссия мүшесі

6

Сүлейменова Анар Айдарқызы

Комиссия мүшесі

7

Тлеубаева Молдир Болатовна

Комиссия мүшесі

№ 366 учаскелік сайлау комиссиясы

  Қызылорда қаласы, Қ.Қазантаев көшесі, № 43, Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, телефон: 270259

1

Рахметова Гульмира Шамсутдиновна

Төрайым

2

Киясова Айгуль Умирбековна

Төрайымның орынбасары

3

Алхожаева Ардак Алтынбековна

Хатшы

4

Адранова Жанат Тулепбергеновна

Комиссия мүшесі

5

Бихожаев  Ернур Бауыржанович

Комиссия мүшесі

6

Джумадилаев Мурат Алимбаевич

Комиссия мүшесі

7

Туребаев Жазылбек

Комиссия мүшесі

 

Құрылған күні: 14-05-2019 15:48
Жаңартылған күні: 15-05-2019 15:59
Аймақ
Анықтама
Билік
Құқық
Табиғат
Экономика
Бизнес
Мем қызметтер
Қоғам
Инфрақұрылым

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика