ҚЫЗЫЛОРДА
ОБЛЫСЫ
ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ
ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 48 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 61 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).

2017 жылға арналған бұқаралық-дене шынықтыру, сауықтыру, облыстық кешенді спорттық іс-шаралар және облыста Кеңес Одағы Батырларын, қоғамдық қайраткерлерді еске алуға арналған және ел өміріндегі елеулі күндерге арналып өткізілетін республикалық турнирлердің күнтізбелік жоспары

I БӨЛІМ: 2017 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ КЕШЕНДІ СПОРТТЫҚ ІС-ШАРАЛАР


2016 жылға арналған бұқаралық-дене шынықтыру, сауықтыру, облыстық кешенді спорттық іс-шаралар және облыста Кеңес Одағы Батырларын, қоғамдық қайраткерлерді еске алуға арналған және ел өміріндегі елеулі күндерге арналып өткізілетін республикалық турнирлердің күнтізбелік жоспары

I БӨЛІМ: 2016 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ КЕШЕНДІ СПОРТТЫҚ ІС-ШАРАЛАР


2015 жылға арналған бұқаралық-дене шынықтыру, сауықтыру, облыстық кешенді спорттық іс-шаралар және облыста Кеңес Одағы Батырларын, қоғамдық қайраткерлерді еске алуға арналған және ел өміріндегі елеулі күндерге арналып өткізілетін республикалық турнирлердің күнтізбелік жоспары

I БӨЛІМ: 2015 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ КЕШЕНДІ СПОРТТЫҚ ІС-ШАРАЛАР

 

Іс-шаралар аты

Өткізу мерзімі

Өткізу орны

Қатысатын мекемелер

Өткізуге жауаптылар

1.

Қысқы демалыс уақытында спорт түрлері бойынша Жаңа Жылдық бұқаралық жарыстар

1-11.01.2015 ж.

Жергілікті жерлерде

БЖСМ және жалпы білім беретін мектептердің құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

2.

“Бәріміз – жарысқа!” – 1-11 сынып мектеп оқушылары арасында дәстүрлі жарыстар

03-15.02.2015 ж.

 

 Қызылорда қаласында және аудандарда

23 адамнан жасақталған мектеп құрама командалары

 Қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері, қалалық, аудандық білім беру бөлімдері

3.

Дойбыдан және шахматтан облыс біріншілігінің I айналымы

14-19.01.2015 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық шахмат және дойбы федерациясы

4.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің I айналымы

17-22.02.2015 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы

5.

1998-99 ж.т. БЖСМ оқушылары арасында спорт түрлері бойынша облыс біріншілігі:

 

 

1. Бокс      

2. Қазақ күресі

3. Тоғызқұмалақ

4. Грек –рим күресі

5. Дзюдо күресі (ұлдар, қыздар)

6. Еркін күрес

7. Жеңіл атлетика

8.  Футбол

9. Волейбол  (ұлдар, қыздар)

10. Баскетбол (ұлдар, қыздар)

11. Таеквондо   

12. Самбо (ұлдар, қыздар)

13.Ауыр атлетика (ұлдар, қыздар)

16.01-16.04.2015 ж.

 

 

20-24.01

20-22.02

12-16.04

6-8.03

6-8.03

13-15.02

16-18.01

24-29.03

10-15.03

17-22.02

13-15.03

27-29.03.

5-8.02.

 

 

 

 

Қызылорда қ.

Жаңақорған кенті

Арал қаласы

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылордақ. Тереңөзек кенті

Қызылорда қ. Қызылорда қ.

Шиелі кенті

Шиелі кенті

 

БЖСМ оқушылары арасында спорт түрлері бойынша 

15 адам

9 адам

8 адам

12 адам

21 адам

12 адам

22 адам

20 адам

23 адам

23 адам

19 адам

23 адам

20 адам

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектептері

6.

Гір спортынан облыстық біріншілік

10-11.03.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

7.

 1-11 сынып мектеп оқушылары арасында “Бәріміз – жарысқа!” атты облыстық дәстүрлі жарыстар

14 наурыз 2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

8.

ААҚ жүлдесі үшін ақыл-есі  ауытқулы мүгедек балалар, тірек-қимыл қозғалыстары бұзылған балалар, ақыл-есі кем, жүйке ауруларына арналған интернат үйінің оқушылары, «Бибі Ана» қоғамының арасында спорт түрлері бойынша спартакиада

1.Шағын-футбол

2.Үстел теннисі

3.Дойбы

4.Дартс

5.Арқан тарту

6. №1, №2  эстафеталар

27 наурыз 2015 ж.

Қызылорда қ.

Мектеп-интернаттар, облыстық балалар интернат үйі

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, «Петро Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ

9.

Гір спортынан облыстық біріншілік

24-25.03.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

10.

«Петро Казақстан Құмкөл Ресорсиз» АҚ жүлдесі үшін баскетболдан дәстүрлі облыстық  ашық турнир

1-7.04.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қала және аудандар мектептерінің және БЖСМ-нің құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, «Петро Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» АҚ

11.

Мүгедек-спортшылар арасында спорттың 8  түрінен облыстық спартакиада

1. Пауэрлифтинг

2. Үстел теннисі

3. Жеңіл атлетика

4. Шахмат

5. Волейбол

6. Дойбы

7. Жүзу

8. Тоғызқұмалақ

1-5 сәуір 2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері  

12.

ЖОО студенттері мен колледж оқушылары арасында спорттың 8 түрі бойынша қалалық спартакиада

1.Тоғызқұмалақ

2.Үстел теннисі

3.Шахмат

4.Қол күресі

5.Волейбол (ұлдар, қыздар)

6.Стритбол (ұлдар, қыздар)

7.Президенттік тест

8.Шағын футбол

4-19.04.2015 ж.

 

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер құрама командалары

2+1

2+1

2+1

2+1

10+10

5+5

10

10

Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі

13.

Асық атудан облыстық біріншілік

2-5.04. 2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

 

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

14.

Косманавтар күніне  арналған іс-шаралар (қала көшелерінде велошабандоздардың критериум жарысы, жеңілатлетикалық эстафета).

10-12.04. 2015 ж.

Байқоңыр қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

 

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, Байқоңыр қаласының спорт басқармасы

15.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің II айналымы

15-19.04.2015 ж.

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

 

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы

16.

Шахматтан және дойбыдан облыс біріншілігінің II айналымы

15-19.04.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық шахмат және дойбы федерациясы

17.

Қазақ күресінен облыстық «Алтын белбеу» жарысы

24-25.04.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

18.

Спорттың 12 түрінен IV облыстық спартакиада

 

 

  1. Бокс
  2. Қазақ күресі
  3. Тоғызқұмалақ
  4. Волейбол (ерлоер, әйелдер)
  5. Дзюдо
  6. Еркін күрес
  7. Жеңіл атлетика
  8. Таеквондо
  9. Ауыр атлетика
  10. Каратэ-до
  11. Шахмат
  12. Президенттік көпсайыс

Белгіленген уақытта

 

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

10 адам

10 адам

7 адам

12+12 адам

16 адам

8 адам

20 адам

16 адам

10 адам

10 адам

7 адам

8 адам

 

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

19.

Футболдан облыстық чемпионат

Сәуір-қазан айлары

Ережеге сәйкес

Қызылорда қаласы және аудандардың кубок жеңімпаздары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

20.

Қазақстан халықтары Бірлігі мерекесіне арналған іс-шаралар (қала көшелерінде велошабандоздардың критериум жарысы, спорт түрлері бойынша орталық алаңда)

1 мамыр  2015 ж.

Жергілікті жерлерде

БЖСМ, ҰДШ

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

21.

Қала бойынша жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында Жалаңтөс Баһадүр атындағы жүлде үшін әскерге шақырылатын жастар арасында Спартакиадасы

1-3.05.2015  ж.

Қызылорда қ.

Мектептердің құрама командалары

 (6 адамнан)

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,

қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері, қалалық білім беру бөлімі,әскери комиссариаттар

22.

Жеңіс күніне арналған жеңілатлетикалық эстафета

8 мамыр 2015 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер, мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

23.

Мүмкіндігі шектеулі спортшылар арасында шахматтан және дойбыдан облыс біріншілігі

28-31.05.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

24.

Президенттік сынақ алу үшін

5,9 және 11 сынып оқушылары арасында жарыстар

20.04-20.05.2015 ж.

 

 

Жергілікті жерде

 

ЖОО, колледждер, мектептер, кәсіптік техникалық мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

25.

Олимпиада күніне көпшілік жүгіру

Мамыр айы

 2015 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер, мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

26.

Жасөспірімдер арасында футболдан «Былғары доп» жүлдесі үшін облыстық жарыстар

2002-2003 ж.т.

2000-2001 ж.т.

1998-1999 ж.т.

 Белгіленген уақытта

Белгіленген жерде      

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,

қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері, білім беру департаменті

27.

Балаларды қорғау күніне арналған бала-бақша мен 1-сынып оқушылары арасында жарыстар

01.06. 2015 ж.

Қызылорда қ.

Мектептер құрама командалары (5ұл+5қыз)

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

28.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің III айналымы

10-14.06.2015 ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы

 

29.

Қыздар мен ұлдар арасында асық атудан облыстық біріншіліктің I айналымы

1 маусым 2015 ж.

Қызылорда қ.

Мектептер құрама командалары (5ұл+5қыз)

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

30.

Облыс әкімінің жүлдесі үшін мемлекеттік қызметшілер арасында XX спартакиада

1.Шағын футбол

2. 2400 м. жүгіру

3.Үстел теннисі

4.Шахмат

5. Стенд ату

6. 4 х 50м. жүзу

7. Бильярд

8. Арқан тарту

2-21.06.2015 ж.

Қызылорда қ.

Облыстық, қалалық әкімдік қызметкерлері, департамент, басқарма қызметкерлері

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

31.

Баскетболдан 1999-2000 ж.т. жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында облыс біріншілігі

Маусым айы

2015 ж.

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық баскетбол федерациясы

32.

Қол күрестен облыс біріншілігі

Маусым айы

2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

33.

Гір спортынан облыс біріншілігі

Маусым айы

2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

34.

2002-2003 ж.т. БЖСМ оқушылар арасында спорттың 13 түрінен облыс біріншілігі

  1. Бокс
  2. Қазақ күресі
  3. Тоғызқұмалақ
  4. Волейбол (ұлдар, қыздар)
  5. Грек-рим күресі
  6. Баскетбол (ұлдар, қыздар)
  7. Футбол
  8. Дзюдо (ұлдар, қыздар)
  9. Еркін күрес
  10. Жеңіл атлетика
  11. Таеквондо
  12. Самбо (ұлдар, қыздар)
  13. Ауыр атлетика

 

26.06-17.07.2015ж.

 

 

7-11.07

3-5.07

5-9.07

9-13.07

8-12.07

26-28.06

1-6.07

30.06-5.07

3-5.07

26-28.06

3-5.07

10-12.07

10-12.07

14-17.05

 

 

 

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Шаған ауылы

Жосалы кенті

Әйтеке би кенті

Шиелі кенті

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Шиелі кенті

Қызылорда қ.

Жосалы кенті

 

БЖСМ құрама командалары

 

22 адам

11 адам

8 адам

23 адам

12 адам

23 адам

20 адам

21 адам

12 адам

22 адам

16 адам

23 адам

20 адам

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,  қалалық, аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектептері

35.

Ұлттық спорт түрлерінен V облыстық фестиваль

  1. Көкпар
  2. Аударыспақ
  3. Теңге ілу
  4. Қазақ күресі
  5. Тоғызқұмалақ
  6. Асық ату
  7. Жамбы ату
  8. Аламан бәйге
  9. Құнан бәйге
  10. Жекпе-жек

1-5 шілде 2015 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

36.

ҚР Спорт күніне арналған спорттық-бұқаралық іс-шаралар

1. Шағын футбол

2. Жүзу

3. Әйелдер арасында үстел теннисі

16 тамыз 2015 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

37.

 «Петро Казақстан Құмкөл Ресорсиз» АҚ жүлдесі үшін жасөспірімдер арасында футболдан дәстүрлі турнир

Тамыз айы

2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,  «Петро Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» АҚ

38.

1998-99ж.т., 2000-2001 және 2002 ж.т. және одан төмен жастағы жасөспірімдер арасында жеңілатлетикалық кросстан облыс біріншілігі

7-9.08.2015 ж.

Жалағаш ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

39.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің IV айналымы

20-24.08.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы

40.

13,14,15,16,17 жас аралығындағы ең мықты жасөспірімдер арасында ҚР Конституциясы күніне арналған іс-шаралар

 

29 тамыз 2015 ж.

Аудандар,

 Қызылорда қаласы

БЖСМ бөлімшелері

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

41.

Баскетболдан 2000-2001 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында облыс біріншілігі

Қыркүйек айы 2015 ж.

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық баскетбол федерациясы

42.

«Президенттік миля» атты қала көшелерімен  көпшілік жүгіру

Қыркүйек айы

2015 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледж, мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, аудандық, қалалық  дене шынықтыру және спорт бөлімдері

43.

Ауыл спортшыларының XIX “Алтын күз – 2015” облыстық спартакиадасы

 

1.Волейбол (ер, әйел.)

2.Баскетбол (ер, әйел.)

3.Футбол

4.Үстел теннисі

5. Қазақ күрес

6. Гір спорты

7. Қол күресі

8. Тоғызқұмалақ

9. Президенттік көпсайыс

10. Шахмат

11. Дойбы

12. Көкпар

13. Теңге алу

14. Аударыспақ

15. Қол добы (әйелдар)

7-11.10.2015 ж.

Шиелі ауданы

Аудандардың құрама командалары

8+8

8+8

15

2+1

5

6

2

2+1

2+1

4+4

2+1

12

2

5

14

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, Шиелі аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі

44.

Республика күніне  арналған спорттық-бұқаралық іс-шаралар (қала ішінде жеңіл атлетикалық эстафета)

24.10.2015 ж.

Қызылорда қ.

 ЖОО, колледждер, мектептер, кәсіптік техникалық мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,

қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

45.

2000-2001 ж.т. БЖСМ оқушылары арасында облыс  біріншілігі

 

1.Футбол

2.Бокс

3.Баскетбол (ұлдар мен қыздар)  

4.Волейбол (ұлдар мен қыздар)

5.Тоғызқұмалақ

6.Еркін күрес

7.Қазақ күресі                                               

8.Жеңіл атлетика

9.Грек-рим күресі

10.Дзюдо  (ұлдар мен қыздар)

11. Таеквондо

12. Самбо

13. Ауыр атлетика (ұлдар мен қыздар)

15.09-23.11.2015ж.

 

 

20-25.10

29.09-3.10

3-8.11

18-22.11

15-19.11

27-29.11

13-15.11

20-22.11

13-15.11

6-8.11

6-8.11

20-22.11

8-11.10

 

 

 

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. Жаңақорған кенті

Тереңөзек кенті

Қызылорда қ.

Жаңақорған кенті

Жосалы кенті

Қызылорда  қ.

Арал қ.

Жалағаш кенті

Қызылорда қ.

Жосалы кенті

Қызылорда қ.

БЖСМ құрама командалары

 

20 адам

17 адам

23 адам

23 адам

8 адам

12 адам

11 адам

22 адам

12 адам

21 адам

17 адам

23 адам

20 адам

 

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық  балалар мен жасөспірімдер спорт мектептері

46.

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған спорт түрлерінен  облыстық турнир

9-13.12.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

47.

Жаңажылдық жеңілатлетикалық жүгіру

31.12.2015 ж.

Қызылорда қ.

Облыстық, қалалық әкімшілік, Комитет, департамент,  басқарма қызметкерлері, колледж, ЖОО, мектептер

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

II БӨЛІМ: 2015 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН КЕҢЕС ОДАҒЫ БАТЫРЛАРЫН, ҚОҒАМДЫҚ ҚАЙРАТКЕРЛЕРДІ ЕСКЕ АЛУҒА АРНАЛҒАН ЖӘНЕ ЕЛ ӨМІРІНДЕГІ ЕЛЕУЛІ ДАТАЛАРҒА АРНАЛЫП  ӨТКІЗІЛЕТІН РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТУРНИРЛЕР

 

1.

Қаржы саласының ардагері К.Шөкеновті еске алуға арналған футзалдан қаржы саласының қызметкерлері арасында облыстық турнир

16-18.01.2015ж.

Қызылорда қ.

Облыстық қаржы саласының қызметкерлері

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

2.

Ә.Қалымбетовты еске алуға арналған футзалдан облыстық турнир

27.01-1.02.2015 ж

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

3.

Волейболдан республикалық турнир

27.01-1.02.2015 ж.

Арал  қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

4.

ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, профессор Н. И. Шиндинді еске алуға арналған волейболдан республикалық турнир

 6-8.02.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы, Қорқыт ата атындағы ҚМУ

 

5.

Н.Ергешбаевты еске алуға арналған тоғызқұмалақтан республикалық турнир

1-7.04.2015 ж.

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық волейбол федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

6.

КСРО спорт шебері Д.Смайловты еске алуға арналған еркін күрестен республикалық турнир

13-15.04.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық грек-рим және еркін күрес федерациясы

7.

Қызылорда қаласы әкімінің жүлдесіне арналған футболдан республикалық турнир

24-30.04.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

8.

Интернационалист жауынгер Б. Шалғынбаевты еске алуға арналған футзалдан облыстық ХVII  ашық турнир

27-29.04.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

9.

«Абзал и К» толық серіктестігінің жүлдесі үшін дзюдодан жасөспірімдер арасында республикалық турнир

27-29.03.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы

10.

А.Шорабаевты еске алуға арналған жасөспірімдер арасында бокстан республикалық турнир

6-10 сәуір 2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс  федерациясы

11.

КСРО спорт шебері С.Мұхтаровты еске алуға арналған қазақ күресінен республикалық турнир

10-12.04.2015 ж

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық қазақ күрес  федерациясы

12.

Теннистен жасөспірімдер арасында республикалық турнир

13-19.04.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық теннис  федерациясы

13.

ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы М.Сатыбалдиевтің жүлдесіне арналған көпкүндік республикалық веложарыс

21-26.04.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, велоспорттан ОБЖСМ

14.

КСРО спорт шебері Е. Т. Червоненконы еске алуға арналған жасөспірімдер арасында республикалық көпкүндік веложарыс

3-8.05.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, велоспорттан ОБЖСМ

15.

Мүмкіндігі шектеулі спортшылар арасында отырып ойнау волейболынан республикалық турнир

Сәуір айы

2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

16.

Т.Жұмашевты еске алуға арналған  бокстан республикалық турнир

14-19.04.2015ж.

Арал қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

17.

Кеңес Одағының Батыры Т. Көмекбаевты еске алуға арналған самбо күресінен халықаралық турнир            

7-9.05.2015ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

18.

Кеңес Одағының Батыры Ж. Қизатовты еске алуға арналған ересектер арасында таеквондодан республикалық турнир

1-3.05.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық таеквондо федерациясы

19.

Жасөспірімдер арасында спорт ардагері

Ж. Нұрпейісовті еске алуға арналған бокстан республикалық турнир  

Мамыр айы

2015 ж.

Арал қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

20.

КСРО спорт шебері, ҚР еңбек қайраткері

 Т. С. Сегізбаевтың жүлдесіне арналған футболдан республикалық турнир

14-17.05.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

21.

Кеңес Одағының Батыры А. Абуталиповты еске алуға арналған жасөспірімдер арасында қазақ күрестен облыстық турнир

15-17.05.2015ж.

 

Жаңақорған ауданы, Түгіскен ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық қазақ күрес федерациясы

22.

А.Махамбетовты еске алуға арналған шахматтан жасөспірімдер арасында республикалық турнир

18-24.05.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық шахмат федерациясы

23.

Қ.Қаражановты еске алуға арналған бокстан жасөспірімдер арасында облыстық турнир

20-24.05.2015ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

24.

Еңбек ардагері, еңбегі сіңген қоғамдық  қайраткер Е. Көшербаевты еске алуға арналған 2000-2001 ж.т. туылған жасөспірімдер арасында грек-рим күресінен республикалық турнир

12-14.06.2015ж.

Қазалы ауданы

Әйтеке би кенті 

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық күрес федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

25.

Еңбек ардагері, еңбегі сіңген қоғамдық қайраткер Е. Көшербаевты еске алуға арналған волейболдан республикалық турнир 

16-20.09.2015ж.

 

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

26.

С.Әбдірахмановты еске алуға арналған еркін күрестен жасөспірімдер арасында республикалық турнир

25-27.09.2015ж.

Жаңақорған ауданы,

Бірлік ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

27.

Жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында жеңілатлетикалық кросстан «Алтын күз» республикалық жарысы

2-4.10.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары, БЖСМ

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, жеңіл атлетика спорт мектебі

28.

Еңбек ардагері М. Нәлібаевты еске алуға арналған жасөспірімдер арасында қазақ күресінен республикалық турнир

23-25.10.2015ж.

Жаңақорған ауданы, Машбек ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық күрес федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

29.

Қармақшы ауданының құрметті азаматы Б. Сүлейменовты еске алуға арналған дзюдодан республикалық турнир

2-4.10.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

30.

Еңбек ардагері М. Шаменовты еске алуға арналған дзюдодан республикалық турнир

20-22.11.2015ж.

Жалағаш  ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

31.

Ә.Қалымбетовты еске алуға арналған футболдан жасөспірімдер арасында республикалық турнир

2-8.11.2015 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

32.

Жалаңтөс Баһадүр атындағы бокстан жасөспірімдер арасында республикалық турнир

4-9.11.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы,

Ж. Баһадүр атындағы спорт-интернат

33.

 А.Прмантаевты еске алуға арналған қазақ күресінен жасөспірімдер арасында облыстық турнир

8-9.11.2015 ж.

Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,  облыстық қазақ күресі федерациясы, аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

34.

Қоғам қайраткері Т.Жүргеновті еске алуға арналған қазақ күресінен республикалық турнир

13-15.11.2015ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық қазақ күресі федерациясы

35.

Б. Алтынбаевты еске алуға арналған дзюдодан республикалық турнир

21-23.11.2015ж.

Жалағаш ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

36.

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған ұлдар мен қыздар арасында баскетболдан облыстық турнир

15-17.12.2015ж.

Жаңақорған ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

37.

КСРО спорт шебері А.Матиковті еке алуға арналған бокстан облыстық турнир

22-27.12.2015ж.

Сырдария ауданы

Шаған ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

38.

ҚР Тәуелсіздік күніне орай жасөспірімдер арасында қазақ күресінен республикалық турнир

11-13.12.2015ж.

 Шиелі кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық қазақ күрес федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

39.

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған жасөспірімдер арасында футболдан облыстық турнир

Желтоқсан айы

2015ж ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы


2014 жылға арналған бұқаралық-дене шынықтыру, сауықтыру, облыстық кешенді спорттық іс-шаралар және облыста Кеңес Одағы Батырларын, қоғамдық қайраткерлерді еске алуға арналған және ел өміріндегі елеулі күндерге арналып өткізілетін республикалық турнирлердің күнтізбелік жоспары

 

I БӨЛІМ: 2014 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ КЕШЕНДІ СПОРТТЫҚ ІС-ШАРАЛАР

 

Іс-шаралар аты

Өткізу мерзімі

Өткізу орны

Қатысатын мекемелер

Өткізуге жауаптылар

1.

Қысқы демалыс уақытында спорт түрлері бойынша Жаңа Жылдық бұқаралық жарыстар

1-5.01.2014 ж.

Жергілікті жерлерде

БЖСМ және жалпы білім беретін мектептердің құрама командалары

Облыстық басқарма, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

2.

“Бәріміз – жарысқа!” – 1-11 сынып мектеп оқушылары арасында дәстүрлі жарыстар

04-17.02.2014ж.

 

 Қызылорда қаласында және аудандарда

23 адамнан жасақталған мектеп құрама командалары

  Қалалық, аудандық туризм, дене     шынықтыру және спорт бөлімдері,   қалаалық, аудандық білім беру       бөлімдері

3.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің I айналымы

5-9.02.2014 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

  Облыстық басқарма, облыстық       волейбол федерациясы

4.

1997-98 ж.т. БЖСМ оқушылары арасында спорт түрлері бойынша облыс біріншілігі:

1. Бокс      

2. Қазақ күресі

3. Тоғызқұмалақ

4. Грек –рим күресі

5. Дзюдо күресі (ұлдар, қыздар)

6. Еркін күрес

7. Жеңіл атлетика

8.  Футбол

9. Волейбол  (ұлдар, қыздар)

10. Баскетбол (ұлдар, қыздар)

11. Таеквондо   

12. Самбо (ұлдар, қыздар)

13.Ауыр атлетика (ұлдар, қыздар)

20.01-30.03.2014 ж.

28.01-01.02

7-9.03

5-8.04

13-15.03

7-9.03

31.01-2.02

20-22.01

25-30.03

5-9.03

12-17.03

14-16.03

14-16.03.

20-23.02.

 

 

Қызылорда қ.

Жосалы кенті

Жаңақорған кенті

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылорда қ.

Кызылордақ. Тереңөзек кенті

Жаңақорған кенті

Қызылорда қ.

Жосалы кенті

Қызылорда қ.

БЖСМ оқушылары арасында спорт түрлері бойынша 

16 адам

9 адам

8 адам

12 адам

20 адам

12 адам

22 адам

20 адам

22 адам

22 адам

18 адам

22 адам

17 адам

Облыстық басқарма, қалалық, аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектептері

5.

 1-11 сынып мектеп оқушылары арасында “Бәріміз – жарысқа!” атты облыстық дәстүрлі жарыстар

14 наурыз 2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. және аудандардың құрама командалары

Облыстық басқарма, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

6.

ААҚ жүлдесі үшін ақыл-есі  ауытқулы мүгедек балалар, тірек-қимыл қозғалыстары бұзылған балалар, ақыл-есі кем, жүйке ауруларына арналған интернат үйінің оқушылары, «Бибі Ана» қоғамының арасында спорт түрлері бойынша спартакиада

1.Мини-футбол

2.Үстел теннисі

3.Дойбы

4.Дартс

5.Арқан тарту

6. №1, №2  эстафеталар

28 наурыз 2014 ж.

Қызылорда қ.

Мектеп-интернаттар, облыстық балалар интернат үйі

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, «Петро Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ

7.

«Петро Казақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ жүлдесі үшін және «Наурыз» мейрамына арналған оқушылар арасында баскетболдан дәстүрлі облыстық турнир

20-27.04.2014 ж.

Қызылорда қ.

Қала және аудандар мектептерінің және БЖСМ-нің құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, «Петро Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ

8.

Мүгедек-спортшылар арасында спорттың 8  түрінен облыстық облыстық спартакиада

1. Пауэрлифтинг

2. Үстел теннисі

3. Жеңіл атлетика

4. Шахмат

5. Волейбол

6. Дойбы

7. Жүзу

8. Тоғызқұмалақ

2-6 сәуір 2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері  

9.

ЖОО студенттері мен колледж оқушылары арасында спорттың 8 түрі бойынша қалалық спартакиада

1.Тоғызқұмалақ

2.Үстел теннисі

3.Шахмат

4.Қол күресі

5.Волейбол (ұлдар, қыздар)

6.Стритбол (ұлдар, қыздар)

7.Президенттік тест

8.Шағын футбол

4-21.04.2014 ж.

 

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер құрама командалары

2+1

2+1

2+1

2+1

10+10

5+5

10

10

Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі

10.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің II айналымы

16-20.04.2014 ж.

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

 

Облыстық басқарма, облыстық волейбол федерациясы

11.

II ауыл жасөспірімдерінің спорт ойындары

 

 

 

  1. Бокс
  2. Баскетбол (ұлдар, қыздар)
  3. Волейбол (ұлдар, қыздар)
  4. Еркін күрес
  5. Дзюдо  (ұлдар, қыздар)
  6. Грек-рим күресі
  7. Футбол
  8. Жеңіл атлетика
  9. Таеквондо
  10. Үстел теннисі
  11. Қол добы (қыздар)

Сәуір айы

Қызылорда қ.

 Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

14 адам

10+10 адам

10+10 адам

10 адам

9+9 адам 

10 адам

18 адам

10+10 адам

9+7 адам

2+2 адам

14 адам

  Облыстық басқарма, қала, аудан     дене шынықтыру және спорт           бөлімдері

12.

Футболдан облыс кубогы

Сәуір-қыркүйек айлары

Ережеге сәйкес

Қызылорда қаласы және аудандардың кубок жеңімпаздары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, облыстық            футбол федерациясы

13.

Қазақстан халықтары Бірлігі мерекесіне арналған іс-шаралар (қала көшелерінде велошабандоздардың критериум жарысы, орталық алаңда спорт түрлері бойынша).

1 мамыр 2014 ж.

Жергілікті жерде

БЖСМ, ҰДШ

  Облыстық басқарма, қалалық,         аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

14.

Қала бойынша жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында Жалаңтөс Баһадүр атындағы жүлде үшін әскерге шақырылатын жастардың Спартакиадасы

3-4.05.2014 ж.

Қызылорда қ.

Мектептердің құрама командалары 

 (6 адамнан)

  Облыстық басқарма,

  қалалық, аудандық дене                 шынықтыру және спорт бөлімдері,   қалалық білім беру бөлімі,әскери     комиссариаттар

15.

Жеңіс күніне арналған жеңілатлетикалық эстафета

8 мамыр 2014 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер, мектептер

  Облыстық басқарма, қалалық,         аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

16.

Мүмкіндігі шектеулі спортшылар арасында шахматтан және дойбыдан облыс біріншілігі

27-30.05.2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы

17.

Президенттік сынақ алу үшін жарыстар

5,9 және 11 сынып оқушылар арасында

20.04-20.05.2014 ж.

 

 

Жергілікті жерде

 

ЖОО, колледждер, мектептер, кәсіптік техникалық мектептер

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

18.

Олимпиада күніне көпшілік жүгіру

Мамыр айы

 2014 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер, мектептер 

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

19.

Қазақ күресінен облыстық «Алтын белбеу» жарысы

Мамыр айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы

20.

Жасөспірімдер арасында футболдан «Былғары доп» жүлдесі үшін облыстық жарыстар

2001-2002 ж.т.

1999-2000 ж.т.

1997-1998 ж.т.

 Белгіленген уақытта

Белгіленген жерде      

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық басқарма,

  қалалық, аудандық дене                 шынықтыру және спорт бөлімдері,   білім беру департаменті

21.

Балаларды қорғау күніне арналған бала-бақша мен 1-сынып оқушылары арасында жарыстар

01.06. 2014 ж.

Қызылорда қ.

Мектептер құрама командалары (5ұл+5қыз)

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

22.

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің III айналымы

11-15.06.2014 ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық басқарма, облыстық       волейбол федерациясы

 

23.

V облыстық халықтық спорт ойындары

 

  1. Волейбол (әйелдер, ерлер)
  2. Стритбол (әйелдер, ерлер)
  3. Футбол
  4. Казақ күресі
  5. Үстел теннисі
  6. Шахмат
  7. Президенттік көпсайыс
  8. Жеңіл атлетика
  9. Жүзу
  10. Дойбы
  11. Гір спорты
  12. Қол күресі
  13. Аламан бәйге
  14. Көкпар

Маусым айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Аудандардың құрама командалары, Қызылорда, Байқоңыр қалалары

 

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

24.

Баскетболдан 1998-1999 ж.т. жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында облыс біріншілігі

Маусым айы

2014 ж.

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық басқарма, облыстық баскетбол федерациясы

25.

2001-2002 ж.т. БЖСМ оқушылар арасында спорттың 13 түрінен облыс біріншілігі

  1. Бокс
  2. Қазақ күресі
  3. Тоғызқұмалақ
  4. Волейбол (ұлдар, қыздар)
  5. Грек-рим күресі
  6. Баскетбол (ұлдар, қыздар)
  7. Футбол
  8. Дзюдо (ұлдар, қыздар)
  9. Еркін күрес
  10. Жеңіл атлетика
  11. Таеквондо
  12. Самбо (ұлдар, қыздар)
  13. Ауыр атлетика

 

12.06-14.07.2014ж.

 

2-6.07

4-6.07

11-14.07

9-13.07

4-6.07

2-6.07

1-6.07

4-6.07

4-6.07

4-6.07

11-13.07

4-6.07

12-15.06

 

 

 

 

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Қазалы ауданы

Қызылорда қ.

Әйтеке би кенті

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

Шиелі кенті

Тасбөгет кенті

Қызылорда қ.

Көкшоқы ауылы

Қызылорда қ.

Қызылорда қ.

 

БЖСМ құрама командалары

 

22 адам

9 адам

8 адам

22 адам

12 адам

22 адам

20 адам

20 адам

12 адам

22 адам

15 адам

22 адам

18 адам

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,  қалалық, аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектептері

26.

ҚР Спорт күніне арналған спорттық-бұқаралық іс-шаралар

1. Шағын футбол

2. Жүзу

3. Әйелдер арасында үстел теннисі

16.08.2014 ж.

Қызылорда қ.

 

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы

27.

 «Петро Казақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ жүлдесі үшін жасөспірімдер арасында футболдан дәстүрлі жарыстар

Тамыз айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы,  «Петро             Қазақстан Құмкөл Ресорсиз» ААҚ

28.

1997-98ж.т., 1999-2000 және 2000 ж.т. және одан төмен жастағы жасөспірімдер арасында жеңілатлетикалық кросстан облыс біріншілігі

10-11.08.2014ж.

Жалағаш ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

29

Волейболдан әйелдер мен ерлер арасында облыс біріншілігінің IV айналымы

20-24.08.2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық басқарма, облыстық       волейбол федерациясы

30.

Спорт түрлерінен ауыл жасөспірімдерінің спорт ойындары

 

 

  1. Бокс
  2. Қазақ күресі
  3. Тоғызқұмалақ
  4. Волейбол (ұлдар, қыздар)
  5. Грек-рим күресі
  6. Баскетбол
  7. Футбол
  8. Дзюдо (ұлдар, қыздар)
  9. Еркін күрес
  10. Жеңіл атлетика
  11. Таеквондо
  12. Самбо (ұлдар, қыздар)
  13. Ауыр атлетика
  14. Каратэ-до

-

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

19 адам

10 адам

7 адам

22 адам

12 адам

22 адам

20 адам

9+10 адам

12 адам

22 адам

19 адам

22 адам

18 адам

15 адам

 

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

31.

13,14,15,16,17 жас аралығындағы ең мықты жасөспірімдер арасында ҚР Конституциясы күніне арналған іс-шаралар

 

29 тамыз 2014 ж.

Аудандар,

 Қызылорда қаласы

БЖСМ бөлімдері

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімдері

32.

Баскетболдан 1999-2000 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында облыс біріншілігі

Қыркүйек айы 2014 ж.

Белгіленген жерде

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, облыстық           баскетбол федерациясы

33.

Облыс әкімінің жүлдесі үшін мемлекеттік қызметшілер арасында XІX спартакиада

1.Шағын футбол

2. 2400 м. жүгіру

3.Үстел теннисі

4.Шахмат

5. Стенд ату

6. 4 х 50м. жүзу

7. Бильярд

8. Арқан тарту

4-25.09.2014 ж.

Қызылорда қ.

Облыстық, қалалық әкімдік қызметкерлері, департамент, басқарма, комитеттер, банк,  фирмалар, ҚМУ, агротехколледж қызметкерлері

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы

34.

«Президенттік миля» атты қала көшелерімен  көпшілік жүгіріс

Қыркүйек айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледж, мектептер 

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, аудандық,         қалалық  дене шынықтыру және       спорт бөлімдері

35.

Ауыл спортшыларының XXVIII “Алтын күз – 2014” облыстық спартакиадасы

 

1.Волейбол (ер, әйел.)

2.Баскетбол (ер, әйел.)

3.Футбол

4.Үстел теннисі

5. Қазақ күрес

6. Гір спорты

7. Қол күресі

8. Тоғызқұмалақ

9. Президенттік көпсайыс

10. Шахмат

11. Дойбы

12. Көкпар

13. Теңге алу

14. Аударыспақ

15. Қол добы (әйелдар)

8-12.10.2014 ж.

Сырдария ауданы

Аудандардың құрама командалары

8+8

8+8

15

2+1

5

6

2

2+1

2+1

4+4

2+1

12

2

5

14

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, Қармақшы         аудандық дене шынықтыру және     спорт бөлімі

36.

 “Алтын дән-2014” мерекесіне арналған ат спортынан облыстық жарыстар  

Қазан айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, демеушілер

37.

Республика күніне  арналған спорттық-бұқаралық іс-шаралар (қала ішінде жеңіл атлетикалық эстафета)

24.10.2014 ж.

Қызылорда қ.

ЖОО, колледждер, мектептер, кәсіптік техникалық мектептер

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы,

  қалалық, аудандық дене                 шынықтыру және спорт бөлімдері

38.

1999-2000 ж.т. БЖСМ оқушылары арасында облыс  біріншілігі

 

1.Футбол

2.Бокс

3.Баскетбол (ұлдар мен қыздар)  

4.Волейбол (ұлдар мен қыздар)

5.Тоғызқұмалақ

6.Еркін күрес

7.Қазақ күресі                                               

8.Жеңіл атлетика

9.Грек-рим күресі

10.Дзюдо  (ұлдар мен қыздар)

11. Таеквондо

12. Самбо

13. Ауыр атлетика (ұлдар мен қыздар)

15.09-23.11.2014ж.

 

21-26.10

15-19.09

22-17.11

19-23.11

15-18.11

7-9.11

21-23.11

6-8.11

14-16.11

7-9.11

7-9.11

31.10-2.11

23-26.10

 

 

 

Қызылорда қ.

Қызылорда қ. Шиелі кенті

Қызылорда қ.

Жалағаш ауданы

Қызылорда қ.

Жалағаш ауданы

Қызылорда  қ.

Шиелі кенті

Қызылорда қ.

Байқоңыр қ.

Шиелі кенті

Қызылорда қ.

БЖСМ құрама командалары

 

20 адам

17 адам

22 адам

22 адам

8 адам

12 адам

11 адам

22 адам

12 адам

20 адам

16 адам

22 адам

18 адам

 

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, қалалық,           аудандық  балалар мен                   жасөспірімдер спорт мектептері

39.

ҚР Тәуелсіздігі күніне арналған теннистен  облыстық турнир

10-15.12.2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және     спорт басқармасы, облыстық           теннис федерациясы

40.

Жаңажылдық жеңілатлетикалық жүгіріс

31.12.2014 ж.

Қызылорда қ.

Комитеттер, департаменттер, басқармалар

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

II БӨЛІМ: 2014 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН КЕҢЕС ОДАҒЫ БАТЫРЛАРЫН, ҚОҒАМДЫҚ ҚАЙРАТКЕРЛЕРДІ ЕСКЕ АЛУҒА АРНАЛҒАН ЖӘНЕ ЕЛ ӨМІРІНДЕГІ ЕЛЕУЛІ ДАТАЛАРҒА АРНАЛЫП  ӨТКІЗІЛЕТІН РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТУРНИРЛЕР

 

1.

Қаржы саласының ардагері К.Шөкеновті еске алуға арналған футзалдан қаржы саласының қызметкерлері арасында облыстық турнир

17-19.01.2014ж.

Қызылорда қ.

Облыстық қаржы саласының қызметкерлері

  Облыстық дене шынықтыру және спорт басқарма

2.

Ә.Қалымбетовты еске алуға арналған футзалдан облыстық турнир

25-26.01.2014 ж

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық футбол федерациясы

3.

Волейболдан республикалық турнир

28.01-02.02.2014 ж.

Арал  қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары 

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық волейбол федерациясы,       қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт     бөлімдері

4.

ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, профессор Н. И. Шиндинді еске алуға арналған волейболдан республикалық турнир

 5-9.02.2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық волейбол федерациясы,       Қорқыт ата атындағы ҚМУ

 

5.

Н.Ергешбаевты еске алуға арналған тоғызқұмалақтан республикалық турнир

5-9.04.2014 ж.

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық волейбол федерациясы,       қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт     бөлімдері

6.

КСРО спорт шебері Д.Смайловты еске алуға арналған еркін күрестен республикалық турнир

14-16.04.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық грек-рим және еркін күрес     федерациясы

7.

Интернационалист жауынгер Б. Шалғынбаевты еске алуға арналған футзалдан облыстық ХVI  ашық турнир

28-30.04.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық футбол федерациясы

8.

Қызылорда қаласы әкімінің жүлдесіне арналған футболдан Республикалық турнир

24-30.04.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық футбол федерациясы

9.

КСРО спорт шебері С.Мұхтаровты еске алуға арналған қазақ күресінен республикалық турнир

11-13.04.2014 ж

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, облыстық қазақ күрес  федерациясы

10.

ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы М.Сатыбалдиевтің жүлдесіне арналған көпкүндік республикалық веложарыс

15-20.04.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, велоспорттан ОБЖСМ

11.

КСРО спорт шебері Е. Т. Червоненконы еске алуға арналған жасөспірімдер арасында республикалық көпкүндік веложарыс

22-27.04.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы, велоспорттан ОБЖСМ

12.

Мүмкіндігі шектеулі спортшылар арасында отырып ойнау волейболынан республикалық турнир

Сәуір айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

  Облыстық дене шынықтыру және спорт                   басқармасы

13.

Т.Жұмашевты еске алуға арналған  бокстан республикалық турнир

20-27.04.2014ж.

Арал қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

14.

Кеңес Одағының Батыры Т. Көмекбаевты еске алуға арналған самбо күресінен халықаралық турнир            

2-4.05.2014ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы,

аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

15.

Кеңес Одағының Батыры Ж. Қизатовты еске алуға арналған ересектер арасында таеквондодан республикалық турнир

9-11.05.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық таеквондо федерациясы

16.

Жасөспірімдер арасында спорт ардагері

Ж. Нұрпейісовті еске алуға арналған бокстан республикалық турнир  

Мамыр айы

2014 ж.

Арал қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

17.

КСРО спорт шебері, ҚР еңбек қайраткері

 Т. С. Сегізбаевтың жүлдесіне арналған футболдан республикалық турнир

19-20.05.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

18.

Қ.Қаражановты еске алуға арналған бокстан жасөспірімдер арасында облыстық турнир

21-25.05.2014ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық бокс федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

19.

Еңбек ардагері, еңбегі сіңген қоғамдық  қайраткер Е. Көшербаевты еске алуға арналған 1994-95 ж.т. туылған жасөспірімдер арасында грек-рим күресінен республикалық турнир

13-15.07.2014ж.

Қазалы ауданы

Әйтеке би кенті 

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық күрес федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

20.

Кеңес Одағының Батыры А. Абуталиповты еске алуға арналған жасөспірімдер арасында қазақ күрестен облыстық турнир

Тамыз айы

2014 ж.

Жаңақорған ауданы, Түгіскен ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық қазақ күрес федерациясы

21.

1997-98 ж.т. жасөспірімдер арасында А.Прмантаевты еске алуға арналған қазақ күресінен облыстық турнир

Тамыз айы

2014 ж.

Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық басқарма, облыстық қазақ күресі федерациясы, аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

22.

1993-94 ж.т. жасөспірімдер арасында еңбек ардагері, еңбегі сіңген қоғамдық қайраткер Е. Көшербаевты еске алуға арналған волейболдан республикалық турнир 

17-21.09.2014ж.

 

Тереңөзек кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

23.

С.Әбдірахмановты еске алуға арналған еркін күрестен жасөспірімдер арасында республикалық турнир

26-28.09.2014ж.

Жаңақорған ауданы, Бірлік ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

24.

Жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында жеңілатлетикалық кросстан «Алтын күз» республикалық жарысы

4-5.10.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары, БЖСМ

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, жеңіл атлетика спорт мектебі

25.

Еңбек ардагері М. Нәлібаевты еске алуға арналған жасөспірімдер арасында қазақ күресінен республикалық турнир

17-19.10.2014ж.

Жаңақорған ауданы, Машбек ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық күрес федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

26.

1996-97 ж.т. жасөспірімдер арасында еңбегі сіңген қоғам қайраткері Б. Сүлейменовты еске алуға арналған дзюдо күресінен республикалық турнир

24-26.10.2014ж.

Жосалы кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

27.

Еңбек ардагері М. Шаменовты еске алуға арналған дзюдо күресінен республикалық турнир

31.10-2.11.2014ж.

Жалағаш  ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

28.

Футболдан жасөспірімдер арасында республикалық турнир

3-9.11.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

29.

Жасөспірімдер арасында Жалаңтөс Баһадүр атындағы бокстан республикалық турнир

4-9.11.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық басқарма, облыстық бокс федерациясы, Ж. Баһадүр атындағы спорт-интернат

30.

Қоғам қайраткері Т.Жүргеновті еске алуға арналған грек-рим күресінен республикалық турнир

14-16.11.2014ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық грек-рим күресі федерациясы

31.

Б. Алтынбаевты еске алуға арналған дзюдодан республикалық турнир

21-23.11.2014ж.

Жалағаш ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық дзюдо федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

32.

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған ұлдар мен қыздар арасында баскетболдан облыстық турнир

10-14.12.2014ж.

Жаңақорған ауданы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

33.

КСРО спорт шебері А.Матиковті еке алуға арналған бокстан облыстық турнир

24-28.12.2014ж.

Сырдария ауданы

Шаған ауылы

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

34.

ҚР Тәуелсіздік күніне орай жасөспірімдер арасында қазақ күресінен республикалық турнир

12-14.12.2014ж.

 Шиелі кенті

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық басқарма, облыстық қазақ күрес федерациясы, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімдері

35.

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған жасөспірімдер арасында футболдан облыстық турнир

Желтоқсан айы

2014 ж.

Қызылорда қ.

Қызылорда қаласы және аудандардың құрама командалары

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық футбол федерациясы

                   

 

 

 

 

Құрылған күні: 07-08-2012 08:51
Жаңартылған күні: 19-01-2017 09:10

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 48 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 61 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$field_news_url in include() (line 127 of /var/www/themes/lastver/slider.php).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
Аймақ
Анықтама
Билік
Құқық
Табиғат
Экономика
Бизнес
Мем қызметтер
Қоғам
Инфрақұрылым

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика