ҚЫЗЫЛОРДА
ОБЛЫСЫ
ӘКІМДІГІНІҢ РЕСМИ
ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСЫ

№1 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, № 355 , №59 мектеп, телефон: 8 (72433)4-47-04

Жангушикова Шарбану Байдильдаевна

төраға

Толыбаев Избаскан Жанатович

төрағаның орынбасары

Мұханбетқалиева Гүлжанат Құрманбекқызы

хатшы

Есжанов Асылхан Нурлыханович

комиссия мүшесі

Кульсейтов Амандык Сактапбергенович

комиссия мүшесі

Төрежанов Нұрлан Медетұлы

комиссия мүшесі

Сактаганова Роза Картбаевна

комиссия мүшесі

 

№2 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжага кенті,.Ерімбетжага  көшесі №61, №18  орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-45-06

Махамбетов Жайлаухан Атаханович

төраға

Сексенбаев Ернұр Қарсақбайұлы

төрағаның орынбасары

Қараманов Төлепберген Хамитұлы

хатшы

Жанабаев Сагындык Ерболатович

комиссия мүшесі

Шалабаев Алимжан Аманжолович

комиссия мүшесі

 

№3 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Атанши ауылдық округі, Жінішкеқұм ауылы, Жінішкеқұм көшесі,  №95, № 230 орта мектеп, телефон: 8(72433) 4-27-09

Тулебаев Тойбазар

төраға

Арипов Амангелды Шынбергенович

төрағаның орынбасары

Есдаулетов Тасбулат

хатшы

Ахметалиева Кулайхан Салимовна

комиссия мүшесі

Асанов Куанар Умирзакович

комиссия мүшесі

 

№4 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі,  №74,   № 21  орта мектеп, телефон: 8 (72433) 2-94-38

Алипов Рысжан Жубатырович

төраға

Жұлдызбаев Дүйсенбек Үргенішбайұлы

төрағаның орынбасары

Алмагамбетова Лимон Нуржауовна

хатшы

Изекешов Ляззат Усеровна

комиссия мүшесі

Оспанова Зауре Едилгалиевна

комиссия мүшесі

Ахилханов Галымжан Кашакбаевич

комиссия мүшесі

Абатов Аманкос Алданович

комиссия мүшесі

 

№5 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі №88, № 69 орта мектеп, телефон: 87027834030 8 (72433) 4-16-76

Алиев Аманкос Нагиметович

төраға

Алтаев Еркебұлан Ермекбайұлы

төрағаның орынбасары

Дәрібаев Алтынбек Жарылқасынұлы

хатшы

Курманиязова Эльвира Ураловна

комиссия мүшесі

Рахманов Максат Жаксылыкович

комиссия мүшесі

 

№6 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы,  Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы , Көктем көшесі  №44,   № 227  орта мектеп, телефон: 8 (72433)  4-16-26

Жубаназаров Биболат Сагадатович

төраға

Мендикулова Гулмариям Акадиловна

төрағаның орынбасары

Достанов Габит Ергалиевич

хатшы

Хамзин Жомарт Алматұлы

комиссия мүшесі

Букешов Талгат Дарменкулович

комиссия мүшесі

 

№7 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі,   Шомиш ауылы, Шомиш көшесі №1,  № 263  орта мектеп телефон: 87782345656 8 (72433)  4-02-26

Садыков Сакен Буркитович

төраға

Есмамбетов Куаныш Маратұлы

төрағаның орынбасары

Есенжолова Мадина Нагметовна

хатшы

Абдраманова Айзия Алматовна

комиссия мүшесі

Наурызбаев Арман Жугинисович

комиссия мүшесі

 

№8 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі,  №2,  № 61 орта мектеп телефон:  8 (72433)  4-40-92

Есетов Марат Шапкынович

төраға

Абилова Талмагул Керейтбаевна

төрағаның орынбасары

Тулеуов Арал Муратбаевич

хатшы

Абдыкалыков Жубатхан Серикович

комиссия мүшесі

Искакова Мирамкул Адиловна

комиссия мүшесі

 

№9 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнак уөшесі №1, Мойнак орта мектебі, телефон:  8 (72433)  4-17-58

Курманбаев Абдимажит Аралбаевич

төраға

Умбеталиев Ермекбай

төрағаның орынбасары

Ахметова Алтынкул Кулбараковна

хатшы

Бисенбаев Ғалымжан Дәулетбасұлы

комиссия мүшесі

Акшаев Медет Султангереевич

комиссия мүшесі

 

№10 учаскелік сайлау комиссиясы

 Арал ауданы,  Бекбауыл ауылдық округі,   Бекбауыл ауылы,  .Бекбауыл көшесі,  № 175,  №65 орта мектеп,  телефон:  8 (72433)  4-00-72

Мирманов Жумабай Амирханович

төраға

Баекешов Кайрат Куттыбаевич

төрағаның орынбасары

Тлеулесов Ганибек Жакыпбекович

хатшы

Сембиева Галия Курмангалиевна

комиссия мүшесі

Бижанов Нагашибай Сайланович

комиссия мүшесі

 

№11 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі,  №44,   №265 орта мектеп, телефон:  8 (72433)  4-05-84

Жусупов Назарбек Аманкосович

төраға

Канатбекова Акжунис Айнашовна

төрағаның орынбасары

Абдраманов Азимбай Садыкович

хатшы

Әбілов Бексұлтан Алдабергенұлы

комиссия мүшесі

Бекеев Сайлаубай Абжамиевич

комиссия мүшесі

 

№12 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі,  №78,   №200 орта мектеп,  телефон:  87784809671 8 (72433)  4-06-58

Куптлеуов Жолдас Абубакирович

төраға

Досмамбетов Толагай Жумамуратович

төрағаның орынбасары

Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович

хатшы

Каменова Лиза Алибековна

комиссия мүшесі

Калилаев Мухтар Жолкожаевич

комиссия мүшесі

 

№13 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы,   Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Қызылжар  көшесі,  №12 №200 орта мектеп, телефон:  8 (72433)  4-01-02

Куптлеуов Жолдас Абубакирович

төраға

Досмамбетов Толагай Жумамуратович

төрағаның орынбасары

Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович

хатшы

Каменова Лиза Алибековна

комиссия мүшесі

Калилаев Мухтар Жолкожаевич

комиссия мүшесі

 

№14 учаскелік сайлау комиссиясы

 Арал ауданы,  Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы,  Шөмішкөл көшесі,  №104, орта мектеп № 66, телефон: 8 (72433) 4-09-96

Убаев Лепес Кожабаевич

төраға

Тажибаева Жанаркуль Жомартовна

төрағаның орынбасары

Анапьяев Мухтар Жусупович

хатшы

Корганбаев Акылбек Орынбасарович

комиссия мүшесі

Сансызбаева Сауле Сабидуллаевна

комиссия мүшесі

 

№15  учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы,  Қосжар көшесі №23, № 64 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-04-94

Есепбаев Досбол Амангалиевич

төраға

Жумахметова Дина Тулегеновна

төрағаның орынбасары

Нурекешов Кадирбек Асылбекович

хатшы

Кулмашев Шынболат Умирзакович

комиссия мүшесі

Скакова Кулгашима Идирисовна

комиссия мүшесі

 

№16 учаскелік сайлау комиссиясы

 

 Арал ауданы,  Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі №30, аудандық клуб,

телефон: 8 (72433) 4-09-86

Бимаханов Серик Жумаханович

төраға

Абдрахманов Каскырбай Турмагамбетович

төрағаның орынбасары

Сарсенов Азберген

хатшы

Алмагамбетов Жаксылык

комиссия мүшесі

Жалымбетов Абдали Даукенович

комиссия мүшесі

 

№17 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі, №176,   № 20  орта мектеп телефон: 8 (72433) 4-32-21

Мадиярова Клара Уайсовна

төраға

Баекеш Роза Ермекбайқызы

төрағаның орынбасары

Нургалиева Саягуль Ержановна

хатшы

Ембергенова Гульфайруз Карабасовна

комиссия мүшесі

Ділжанова Айгерім Төребекқызы

комиссия мүшесі

 

№18 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Бөген ауылдық округі, Қарашалан ауылы, Қарашалан көшесі, №99,   № 75 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-31-76

Ермагамбетова Айша Тулегеновна

төраға

Ермагамбетова Нуржанат Айболатовна

төрағаның орынбасары

Абсахиев Сактапберген Сагиданович

хатшы

Ермагамбетов Жанайбек Карагенеевич

комиссия мүшесі

Тлепов Караман Байниязович

комиссия мүшесі

 

№19 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Аманөткел  ауылдық округі, Акшатау ауылы, Акшатау көшесі №4, Акшатау бастауыш мектебі, телефон: 8 (72433) 4-37-17

Кулсейтов Алпамыс Болатович

төраға

Утегулов Жамбул Амидаевич

төрағаның орынбасары

Мухамбедиярова Лиза Коптлеуовна

хатшы

Кожанов Жаныбек Сагынаевич

комиссия мүшесі

Сулейменова Гулжан Асаналиевна

комиссия мүшесі

 

№20 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі №134,   № 73 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-09-94

Алимжанов Айбек

төраға

Суйеуова Айгул Акузаковна

төрағаның орынбасары

Избасханов Бахытбек Бакиевич

хатшы

Тлеулесова Зада Куангановна

комиссия мүшесі

Абдрашов Асқар Қуанышұлы

комиссия мүшесі

Шыманов Нурлыбек Кубегенович

комиссия мүшесі

Мырзабаев Нурлыбай Серикович

комиссия мүшесі

 

№21  учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі, №50, ауылдық клуб, телефон: 8 (72433) 4-37-70

Нетулдаев Сапаргали Мастетбаевич

төраға

Енсепбаев Айдос Куантканович

төрағаның орынбасары

Болысбекова Гульзия Дакибаевна

хатшы

Досов Калдыбек Жылкыбаевич

комиссия мүшесі

Омаров Жанай

комиссия мүшесі

 

№22 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы,  Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңаұрылыс ауылы, Жанақұрылыс көшесі №154, ауылдық клуб, телефон: 8 (72433) 4-30-93

Шалбаев Сердалы Сейтжанович

төраға

Жиемуратов Кайрат Алданович

төрағаның орынбасары

Ерниязов Айжигит Мендалиевич

хатшы

Ргызбаев Адилбек Аманкелдиевич

комиссия мүшесі

Досова Багдагуль Конысбаевна

комиссия мүшесі

 

№23 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы,   Мергенсай ауылдық округі,село Жаланаш, ул.Жаланаш №119, средняя школа № 58, телефон: 8 (72433) 4-20-07

Имагамбетов Абдихамит Анесович

төраға

Елеусизова Роза Расовна

төрағаның орынбасары

Кубжанов Асылбек Минажович

хатшы

Жолдасова Кулпаш Каналиевна

комиссия мүшесі

Манабаева Самал Нұржаубайқызы

комиссия мүшесі

 

№24 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Қаратерен ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жанаконыс көшесі №135, аудандық клуб, телефон: 8 (72433) 4-37-57

Исаев Мырзаш Исаұлы

төраға

Сарсембаева Жамила Темирбаевна

төрағаның орынбасары

Орынбасаров Нурболат Нагашыбаевич

хатшы

Толыбаева Айни Каражановна

комиссия мүшесі

Алиева Карлыгаш

комиссия мүшесі

 

№25 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы,  Қаратерен ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі №36, "Тастақ"  клубы, телефон: 8 (72433) 4-37-95

Дуйсенгалиев Имангали

төраға

Тулебаева Дина Муратбековна

төрағаның орынбасары

Жубаниязов Серикбай Жубаевич

хатшы

Сугирбаева Раушан Шайзадаевна

комиссия мүшесі

Дәндібаев Асылболат Болатұлы

комиссия мүшесі

 

№26 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы,   Октябрь ауылдық округі, Шижага ауылы,.Шижага көшесі №381, №57 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 2-35-65

Дарменов Суипберген Кеулимжаевич

төраға

Аманов Берден Кайпназарович

төрағаның орынбасары

Құлмырзаев Орманғали Оразбайұлы

хатшы

Кулекешов Кайрат Байгабылович

комиссия мүшесі

Макосова Гүлнар Қуанышбекқызы

комиссия мүшесі

Махатов Бекнур Советович

комиссия мүшесі

Қылышбаева Индира Жолдыбайқызы

комиссия мүшесі

 

№27 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Сазды ауылдық округі,  Сазды ауылы,  Сазды көшесі №80, №60 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 4-28-97

 Исатаев Жансеит Кияшевич

төраға

Утепбергенова Кулайм Утарбаевна

төрағаның орынбасары

Нуржанов Серик Жылкыбаевич

хатшы

Шынжанов Бердингул Алданович

комиссия мүшесі

Дуйсенбаева Маусимгуль Алшынбаевна

комиссия мүшесі

 

№28 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Тоқабай көшесі, №248 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 4-40-02

Рсалиев Тлес Тәжетович

төраға

Сатжанов Берген Амангельдиевич

төрағаның орынбасары

Айгараев Онталап

хатшы

Умирзаков Шалгинбай

комиссия мүшесі

Сермаганбетов Шингыс Абдихамитович

комиссия мүшесі

 

№29 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі №87,   №22 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 4-24-82

Сламбаев Жайылхан

төраға

Тлеубергенова Рая Базархановна

төрағаның орынбасары

Раманкулов Женис Мухамбетниязович

хатшы

Сартаев Сагынган Сагынбазарович

комиссия мүшесі

Махамбетова Акнур Жарылкапбергеновна

комиссия мүшесі

 

№30 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы,   Беларан ауылдық округі,Құланды ауылы, Құланды көшесі № 71, № 77 орта мектеп телефон: 8 (72433) 4-25-78

Медеталиев Патуали Табынбаевич

төраға

Жоламанов Балболат Жанабергенович

төрағаның орынбасары

Казтоганова Жанат Молдагалиевна

хатшы

Акжолов Жаркынбек Тулеумуратович

комиссия мүшесі

Мамбетрзаев Елдос Кошанович

комиссия мүшесі

 

№31 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі,   №63 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 4-03-43

Баймаганбетов Жаксымурат Жаксылыкови

төраға

Маханов Нартай Сержанович

төрағаның орынбасары

Құдайбергенұлы Ерсұлтан

хатшы

Айтжанов Нуртай Жаксылыкович

комиссия мүшесі

Бекетов Досбол Келдебаевич

комиссия мүшесі

 

№32 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі, №68 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 4-23-32

Косжанов Сахидулла Атабаевич

төраға

Қалқаманов Айбол Ақниетұлы

төрағаның орынбасары

Сержанова Жанар Советовна

хатшы

Мамбетжанов Шынгис Байгазиевич

комиссия мүшесі

Ханкелдиев Маратбек Байсович

комиссия мүшесі

 

№33 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Қосаман ауылдық округі,  Акеспе ауылы Акеспе көшесі, №237 орта мектеп, телефон: 8-724-22-9-40-37

Демеуов Нурлан Наргалиевич

төраға

Жумабаев Буркит Исаевич

төрағаның орынбасары

Молдабеков Тұрсынжан Қасқырбайұлы

хатшы

Елеусізов Елдос Аманкелдіұлы

комиссия мүшесі

Жубанышов Курманбай Егизекович

комиссия мүшесі

 

№34 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Арал ауданы, Жақсықылыш кенті,  Д.Менделеев көшесі №1, мәдениет үйі, телефон: 8 (72433) 28088

Ахметов Октябрь Садакбаевич

төраға

Рысмагамбетов Нурлыбек Утеуович

төрағаның орынбасары

Курманалиев Бакыт Куанышович

хатшы

Ербосынова Айман Таргиновна

комиссия мүшесі

Сыдыков Нурболат Куандыкович

комиссия мүшесі

Карибаева Нургуль Табылгановна

комиссия мүшесі

Кожахметова Майра Косановна

комиссия мүшесі

 

№35 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі,  №19 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 28161

Махашова Саягуль Сериевна

төраға

Жубанов Абилкасым Абилмажинович

төрағаның орынбасары

Болатова Асел Болатқызы

хатшы

Алимбетова Кулпаршын Шамратовна

комиссия мүшесі

Дарменова Айгул Елеуовна

комиссия мүшесі

Бердибаева Асемкул Акбергеновна

комиссия мүшесі

Агибаев Бекнур Жамбылович

комиссия мүшесі

 

№36 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Сексеуіл кенті,   Привокзальная көшесі №7,   №87 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 27-2-51

Таласбаев Бектурган Аккозиевич

төраға

Текебаев Абилхан

төрағаның орынбасары

Еримбетова Гулнар Рахатовна

хатшы

Айтешов Акылбек Байгазиевич

комиссия мүшесі

Тажибаев Абилхан Купбергенович

комиссия мүшесі

Бұхарбаева Гүлім Мыңбайқызы

комиссия мүшесі

Махамбеталиев Багисбай Акимбаевич

комиссия мүшесі

 

№37 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Сексеуіл кенті,  Байтурсынов көшесі №1А,   №177 орта мектеп, телефон: 8(72433)27302

Курганбаев Жетписбай Алпысбаевич

төраға

Демеуова Сандигуль Оразбаевна

төрағаның орынбасары

Нағашыбаева Ғазиза Жумабайқызы

хатшы

Енсепова Ботакоз Жаксыбаевна

комиссия мүшесі

Караев Казтай Шамшыракович

комиссия мүшесі

Сулейменов Аслан Шыныбекович

комиссия мүшесі

Ахметова Гулсая Аралбекқызы

комиссия мүшесі

Дузкеев Жанибек Мырзатайұлы

комиссия мүшесі

Әбжамиев Дархан Темірбекұлы

комиссия мүшесі

 

№38 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы,  Сексеуіл кенті,   Конту ауылы,  Конту көшесі, Конту бастауыш мектебі

телефон: 87782431880

Нұртасова Нұргүл Нұртасқызы

төраға

Насанов Адилхан Абилдаевич

төрағаның орынбасары

Есекешова Роза Сейтимовна

хатшы

Жумканов Руслан Жаксылыкович

комиссия мүшесі

Сугуралиева Майрамкул Сагинбаевна

комиссия мүшесі


№39 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Сексеуіл кенті,  Мира көшесі, №20 балалар-жасөспірімдер мектебі, телефон: 8 (72433) 27-9-31

Алдамжаров Серик Умирзакович

төраға

Санкубаева Кумис Сухановна

төрағаның орынбасары

Муханбетшарипова Алтынай Муханбетшариповна

хатшы

Сисенов Айнур Жаксыбаевна

комиссия мүшесі

Жолдасов Алижан Упенаевич

комиссия мүшесі

Оразғалиев Мейрамбек Темірханұлы

комиссия мүшесі

          Маханова Алия Махсутхановна

комиссия мүшесі

 

№40 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы,  Сексеуіл кенті,  Толыбай батыр көшесі, №88,   №231 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 9-65-19

Жумалиев Серик Рахатович

төраға

Аймолдаев Сакен Жаркынбаевич

төрағаның орынбасары

Курманова Гулнур Нуртугановна

хатшы

Есеев Актлек Алтынбекович

комиссия мүшесі

Избасаров Бакытжан Сагинаевич

комиссия мүшесі

Диханов Жумабай Нагашибаевич

комиссия мүшесі

Турмантаев Галымжан Жумагалиевич

комиссия мүшесі


№41 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Арал қаласы,  Бактыбай батыр көшесі, № 1,   №260 орта мектеп,

телефон: 87023150701

Сауяев Айтуган Сактапбергенович

төраға

Бтимбаев Жалгас Муратбаевич

төрағаның орынбасары

Сарбасов Марат Тулегенович

хатшы

Джарилкасинов Талгат Медеубаевич

комиссия мүшесі

Байтурганов Корганбек Жеткергенович

комиссия мүшесі


№42 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Арал қаласы,  .Победа көшесі, № 9, аудандық емхана, телефон: 8 (72433) 2-12-83

Сергазиев Алтынбек Ахметович

төраға

Ботабаев Темир Ибрагимович

төрағаның орынбасары

Бекжанова Назерке Едігеқызы

хатшы

Мустафаев Болат Сахитжанович

комиссия мүшесі

Умбетова Мейрамкуль Аймжановна

комиссия мүшесі

Нағашыбаева Ақгүл Ержетқызы

комиссия мүшесі

Мырзалиева Айнаш Алшымбаевна

комиссия мүшесі


№43 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Арал қаласы,  М.Садибекова көшесі №23,   № 14 мектеп-лицей, телефон: 87021586345

Бекеева Шара Алмашовна

төраға

Қапанов Еламан Сәдібекұлы

төрағаның орынбасары

Тулепов Шохан Койбагарович

хатшы

Оспанова Рахима Утепбергеновна

комиссия мүшесі

Умирбаев Адильжан Абилкасымович

комиссия мүшесі

Дюсенбаев Даулет Боздакович

комиссия мүшесі

Ембергенова Адеми Тугеловна

комиссия мүшесі


№44 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Арал қаласы, Жумабаев көшесі № 36, №62 орта мектеп, телефон: 8 (72433) 2-14-62

Айтжанов Жасулан Маханбетович

төраға

Аймаганбетова Жадра Агадиновна

төрағаның орынбасары

Жусупова Айнагуль Жаксылыковна

хатшы

Изекеева Райса Абдразаковна

комиссия мүшесі

Калканбаева Гулимхан Алданазаровна

комиссия мүшесі

Лекерова Гульмира Бокенбаевна

комиссия мүшесі

Елеусизов Олжас Шанбаевич

комиссия мүшесі

Амангелдиев Тулеген Махсутович

комиссия мүшесі

Әбішов Нұралы Қалиұлы

комиссия мүшесі

 

№45  учаскелік сайлау комиссиясы

Арал ауданы, Арал қаласы,  Бактыбай батыр  көшесі, № 35, Арал қаласының мәдениет үйі, телефон: 8 (72433) 2-45-83

Утегенов Адильжан Жеткергенович

төраға

Тоғысова Ғалия Тоғысқызы

төрағаның орынбасары

Шамшина Зияш Байдаулетовна

хатшы

Талғатұлы Еркін

комиссия мүшесі

Абишов Куаныш Казизович

комиссия мүшесі

Кулсариева Гулназ Сыдыковна

комиссия мүшесі

Курманбаев Ерлан Калданович

комиссия мүшесі


№46 учаскелік сайлау комиссиясы

 Арал қаласы,  Бактыбай батыр көшесі, № 117,   № 220 орта мектеп,  телефон: 8 (72433) 2-38-62

Сулейменова Кулайша Таниевна

төраға

Енсепова Тазабике Жанкушиковна

төрағаның орынбасары

Алибекова Гульмира Нуртугановна

хатшы

Зейнуллаев Мұхтар Ролланұлы

комиссия мүшесі

Ауезова Гульнара Анесовна

комиссия мүшесі

Кирбасова Айгерим Жакасовна

комиссия мүшесі

Есенбаева Гүлжанат Амангалиевна

комиссия мүшесі

Каниев Хамит Мамбеткалиевич

комиссия мүшесі

Есенова Алма Алма-Атиевна

комиссия мүшесі


№47 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы,  Т.Есетова көшесі № 1, Арал аудандық мәдениет орталығы, телефон: 87021185276

Урынбасарова Хадиша Тажимуратовна

төраға

Нурмаганбетова Маруся Куанткановна

төрағаның орынбасары

Утегенов Акилбек Абилкасымович

хатшы

Каленова Мауегуль Жаксылыковна

комиссия мүшесі

Утегенова Лайла Айсаевна

комиссия мүшесі

Жусупова Айман Бакитжановна

комиссия мүшесі

Махамбетова Канагат Абдыкалыковна

комиссия мүшесі


№48 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы,  .Бактыбай батыр көшесі № 115, Арал аудандық мәдениет басқармасы, телефон: 8 (72433) 2-33-08

Канатов Мирзагуль Турегулович

төраға

Куанышов Куттибай Абдыханиевич

төрағаның орынбасары

Нурпейсова Айгуль Калинбергеновна

хатшы

Кадыркулов Есбол Болатбаевич

комиссия мүшесі

Зиларапова Айнур Амангелдиевна

комиссия мүшесі

Садуахасова Рыскул Акиевна

комиссия мүшесі

Туреханова Гулбану Дунесовна

комиссия мүшесі

Омарова Сарагул Тлековна

комиссия мүшесі

Алишева Жанар Акилжановна

комиссия мүшесі


№49 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы,  Аленов көшесі № 1, Өңдірістік техникалық колледж, телефон: 8 (72433) 2-11-74

Тлепов Кенжебек Шарапатович

төраға

Улекешов Нурболат Халымович

төрағаның орынбасары

Утешова Жанар Жолшараевна

хатшы

Джиеналиев Бахыт Арыкбаевич

комиссия мүшесі

Кудагельдиева Айжан Бекбосиновна

комиссия мүшесі

Жолмаханов Избасар Скендирович

комиссия мүшесі

Тенелбаева Алтын Тунгышбаевна

комиссия мүшесі


№50 учаскелік сайлау комиссиясы

Арала қаласы, Әйтеке би  көшесі № 60,   №83 орта мектеп,  телефон: 8 (72433) 2-57-84

Аманжолов Жанаберген Кайруллаевич

төраға

Тажигулова Гулмира Конратбаевна

төрағаның орынбасары

Тажимбетова Гулхамар Жупановна

хатшы

Сатаева Ранай Пржановна

комиссия мүшесі

Абекенова Гульзада Тлегеновна

комиссия мүшесі

Берсугиров Хусаин Скендирович

комиссия мүшесі

Алдешова Бакыткуль Бисенбаевна

комиссия мүшесі


№51 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы,  Абильжанов көшесі № 16, көпсалалы колледж, телефон: 8 (72433) 2-64-18

Садақбаев Еркін Темиржанович

төраға

Жаймакова Роза Сагындыковна

төрағаның орынбасары

Утегенова Гулнур Мамбеткалиевна

хатшы

Саутбаева Айнаш Сарсеновна

комиссия мүшесі

Досжанов Айтуған Ізбасарұлы

комиссия мүшесі

Космамбетова Гулсим Жаксылыковна

комиссия мүшесі

Балов Нуржан Ертореевич

комиссия мүшесі


№52 учаскелік сайлау комиссиясы

 Арал қаласы,  Елемесова көшесі № 1А,   №262 мектеп -гимназия, телефон: 8 (72433) 2-61-29

Садуакасов Бекболат Акиевич

төраға

Алдажаров Дастан Садуакасович

төрағаның орынбасары

Тажибаева Айнур Ермекбаевна

хатшы

Айсауытова Айткуль Рсалиевна

комиссия мүшесі

Бижанов Әлібек Нұрсейітұлы

комиссия мүшесі

Кикбаева Алтынгуль Камалановна

комиссия мүшесі

Ахметова Лариса Жанзаковна

комиссия мүшесі


№53  учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы,  Алимбетова көшесі № 1, Барсакельмесский заповедник,

телефон: 8 (72433) 2-14-66

Ембергенов Габит Советович

төраға

Абдижалелов Абдикадыр Нугманович

төрағаның орынбасары

Әнесова Фатима Әділбекқызы

хатшы

Ажибаева Фарида Султанаевна

комиссия мүшесі

Кунисбаев Бигазы Сахиевич

комиссия мүшесі


№54 учаскелік сайлау комиссиясы

 Арал қаласы,  Байсеитова көшесі № 6,   №71 орта мектеп,

телефон: 8 (72433) 2-62-86

Әбілбаев Әліби Әбілбайұлы

төраға

Айбусинова Майра Кишкенеевна

төрағаның орынбасары

Танымбаева Баян Жеткербаевна

хатшы

Сисенов Руслан Калимагамбетович

комиссия мүшесі

Сексенбаева Асемгуль Сериккалиевна

комиссия мүшесі


№55 учаскелік сайлау комиссиясы

Арал қаласы, Қазақстанның 40 жылдығы   № 5 «б»,   "Сартай" балабақшасы,

телефон: 8 (72433) 2-59-26

Сарсенбаева Салима Мэлсовна

төраға

Мамытбаева Арайлым Аманжоловна

төрағаның орынбасары

Алимова Айжан Мыктыбаевна

хатшы

Анесов Умирбай Кулпыбаевич

комиссия мүшесі

Мұрат Әльмира Мұратқызы

комиссия мүшесі

Ондасынова Салима Дуйсенгалиевна

комиссия мүшесі

Макашов Онгарбек Шакебаевич

комиссия мүшесі


 

 

Құрылған күні: 14-05-2019 10:37
Жаңартылған күні: 14-05-2019 16:49
Аймақ
Анықтама
Билік
Құқық
Табиғат
Экономика
Бизнес
Мем қызметтер
Қоғам
Инфрақұрылым

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика